arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

یخچال چی بخریم؟ خارجی خوبه یا ایرانی؟

24 تیر 1402

یخچال

40 نظر

یخچال چی بخریم؟

برای اینکه بدانیم یخچال چی بخریم؟ باید انواع یخچال ها را به خوبی بشناسیم. یخچال یکی از مهمترین وسیله هایی است که در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. شما بر اساس مکان و فضایی که در یخچال نیاز دارید باید یکی از مدل های متفاوت یخچال را بخرید. برای خرید یخچال مارک خوب باید هزینه زیادی پرداخت شود. مارک های متفاوتی، انواع یخچال ها را تولید می کنند.

اگر قصد خرید بهترین مارک یخچال خوب برای جهیزیه را دارید باید مارک یخچال ایرانی و مارک یخچال خارجی را به طور کامل ارزیابی کنید. برخی از مهمترین نکاتی که مربوط به خرید یخچال است را می خواهیم در این مطلب معرفی کنیم تا شما با آگاهی بیشتری اقدام به خرید یخچال نمایید.

خدمات کارآمد سرویس: تعمیر یخچال در شمال تهران 

اندازه یا حجم مناسب یخچال برای خرید

جهت اطلاع از اندازه مناسب یخچال فریزر بر اساس تعداد نفرات خانواده، می توان به روش زیر پیش رفت. برای تبدیل لیتر به فوت از معادله فوق استفاده کنید. هر 28.3 لیتر معادل یک فوت است برای مثال اگر حجم یخچال شما 589 لیتر باشد این عدد را تقسیم بر 28.3 کنید (20=28.3÷589) تا فوت یخچال به دست بیاید.

تعداد نفرات خوانواده حجم مناسب یخچال
1 تا 2 نفر   4 تا 13 فوت/ 250 تا 380 لیتر
3 تا 4 نفر  14 تا 24 فوت/ 350 تا 530 لیتر
5 نفر و بیشتر 25 تا 30 فوت/ 440 لیتر و بیشتر

معرفی انواع یخچال برای خرید

اگر نمی دانیم یخچال چی بخریم؟ باید برخی از مهمترین و بهترین مدل های یخچال را ابتدا بشناسیم. اگر انواع یخچال ها را به طور کامل ارزیابی کنیم بدون شک می توانیم بهترین مدل یخچال را سفارش دهیم. برخی از مهم ترین مدل های یخچال که کاربرد زیادی در مکان های متفاوت دارند عبارت هستند از:

یخچال چی بخریم؟ انواع یخچال برای خرید| کارآمد سرویس
یخچال چی بخریم؟ انواع یخچال برای خرید| کارآمد سرویس

یخچال های پایین فریزر

یخچال پایین فریزر یکی از بهترین مدل های یخچال به شمار می رود. دغدغه بسیاری از افراد این است که چه یخچالی بخرم؟ آنها می توانند این یخچال که ارزان قیمت تر است را بخرند. این یخچال مصرف برق کمتری را از دیگر مدل‌ ها به خود اختصاص خواهد داد. حمل آسان آن یکی از مهمترین مزیت های یخچال به شمار می ‌رود. این یخچال در آشپزخانه فضای کوچکی را اشغال می کند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که فضای زیادی در آشپزخانه ندارند از این یخچال استفاده می کنند.

خدمات کارآمد سرویس: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در تهران و حومه

برای اینکه بدانیم یخچال ایرانی چه مارکی خوبه باید ویژگی های یخچال ها را از جهات متنوع بررسی کنیم.  یخچال های پایین فریزر برای خانواده‌ های کم‌ جمعیت و متوسط گزینه مناسبی به شمار می ‌روند. پایین بودن گنجایش درونی فریزر یکی از مسائلی است که باید زمان خرید این یخچال به آن توجه داشته باشید. وضعیت گنجایش کلی این یخچال نسبت به دیگر مدل ها کمتر است. شما برای دسترسی به یخچال باید خم شوید و خوراکی های مدنظر را بردارید.

یخچال های بالا فریزر

یخچال بالا فریزر به عنوان یکی دیگر از انواع یخچال های مناسب به شمار می رود. این یخچال فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال نمی‌ کند. خرید یخچال های بالا فریزر برای زوج ها و خانواده‌ های کم‌ جمعیت گزینه مناسبی به شمار می‌ رود. حمل و جابجایی این یخچال بسیار آسان است. ظرفیت فریزر این یخچال تا حدودی کم است. مصرف انرژی این یخچال بر اساس برند تولیدی و نوع یخچال تعیین می‌ شود. خنک‌ سازی این یخچال تا حدودی نسبت به دیگر مدل ها با سرعت کمتری انجام می گردد.

یخچال های ساید بای ساید

یکی دیگر از انواع یخچال هایی که طرفداران زیادی دارد یخچال ساید می باشد. اگر می‌خواهیم بدانیم یخچال چی بخریم؟ بهتر است که یخچال ساید را به خوبی بشناسیم. امکانات و طراحی متنوعی در انواع مدل های یخچال ساید وجود دارد. دسترسی آسان به فریزر و یخچال یکی از مهمترین مزیت های یخچال های ساید می باشد. خانواده‌ هایی که جمعیت بیشتری دارند می توانند از یخچال های ساید استفاده کنند. گنجایش داخلی یخچال های ساید بسیار مناسب می باشد.

توجه داشته باشید که جابجایی یخچال های ساید نسبت به دیگری یخچال ها دشوارتر است. هزینه خرید یخچال ساید تا حدودی بیشتر از دیگر مدل ها می باشد. یخچال های ساید فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال می کنند. مصرف انرژی این یخچال ها نسبت به دیگر مدل ها بیشتر است. شما باید به صورت منظم فیلتر آب یخچال را تعویض کنید. هزینه تعمیرات و نگهداری این یخچال نسبت به دیگر مدل ها بیشتر می باشد.

یخچال های دوقلو

یکی دیگر از انواع یخچال هایی که می توانید خریداری کنید یخچال دوقلو می باشد. خانواده های پرجمعیت بهتر است که خرید یخچال های دوقلو را انجام دهند. حمل و جابجایی این یخچال ها تا حدودی آسان اس. گنجایش داخلی این یخچال ها بسیار زیاد می باشد. شما به راحتی می توانید به طبقات و قفسه های یخچال دسترسی داشته باشید. فضای زیادی در آشپزخانه به این یخچال ها اختصاص پیدا می ‌کند. مصرف برق این یخچال نسبت به دیگر مدل ها تا حدودی بیشتر است.

خدمات کارآمد سرویس: تعمیر یخچال اسنوا 810 در تهران

این یخچال امکانات و طراحی ساده تری نسبت به مدل های فرانسوی و ساید دارد. قیمت خرید یخچال دوقلو تا حدودی بالا می باشد. آیا نمی دانید یخچال دوقلو ایرانی چه مارکی خوبه؟ بهتر است که بهترین برندهای ایرانی یخچال را بشناسید. یخچال دوقلو ایرانی خوب در بازار با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریان ارائه می شود.

یخچال های درب فرانسوی

یکی دیگر از انواع یخچال هایی که می توانید انتخاب کنید یخچال درب فرانسوی است. خرید یخچال درب فرانسوی برای خانواده‌ های پرجمعیت گزینه مناسبی به شمار می ‌رود. ظرفیت بالای این یخچال ها به عنوان مهمترین مزیت آنها شناخته می‌ شود. برخورداری از امکانات متنوع را به عنوان دیگر مزیت های این یخچال می شناسند. این یخچال فضای زیادی در آشپزخانه را به خود اختصاص می ‌دهد و هزینه خریداری آن تا حدودی زیاد است. مصرف انرژی بالا و هزینه نگهداری بالا به عنوان مواردی هستند که زمان خریداری یخچال درب فرانسوی باید به آنها توجه نمایید.

یخچال های تک درب

اگر می‌ خواهیم بدانیم یخچال چی بخریم؟ باید در مورد مدل های تک درب یخچال اطلاعات بیشتری به دست آوریم. مدل های تک درب یخچال فضای کمتری را در آشپزخانه به خود اختصاص می‌ دهند. قیمت خرید مناسب یخچال ها را به عنوان مزیت آنها می شناسند. افراد مجرد، شرکت ها و ادارات می ‌توانند از این یخچال ها استفاده کنند. حمل و جابجایی این یخچال ها بسیار آسان است. مصرف انرژی این یخچال ها پایین می باشد. قیمت پایین یخچال موجب شده که بسیاری از افراد آن را خریداری کنند. گنجایش داخلی این یخچال کم است و روند خنک‌ سازی اش طولانی می باشد. مواد غذایی را در طولانی مدت نمی توانید در یخچال نگهداری کنید. اگر به دنبال بهترین یخچال تا 20 میلیون هستید می توانید این مدل یخچال ها را بخرید.

یخچال برای جهیزیه چی بخریم؟| کارآمد سرویس
یخچال برای جهیزیه چی بخریم؟| کارآمد سرویس

یخچال برای جهیزیه چی بخریم؟

یکی از لوازم ضروری برای هر خانه که زوج های جوان نیز می بایست به فکر خرید آن باشند خرید یخچال فریزر است. به دلیل قیمت زیاد این دستگاه، خرید درست و با دقت آن از اهمیت بالای برخوردار است تا در شروع زندگی با مشکلات و خرابی های پی در پی مواجه نشوید. در ادامه به بررسی خرید یخچال مارک خوب برای جهیزیه می پردازیم تا شما زوج های عزیز بتوانید برای خرید یخچال انتخاب درست تری داشته باشید.

خدمات کارآمد سرویس: تعمیر یخچال در تمام نقاط تهران

برای اینکه کار را راحت تر کنیم و شما به جواب این سوال که یخچال برای جهیزیه چی بخریم برسید، در ادامه به بررسی و معرفی مدل های مختلف یخچال ایرانی و خارجی که برای جهیزیه مناسب هستند می پردازیم.

بهترین مدل یخچال مناسب برای جهیزیه

 • برای زوج های جوان که بیشتر زمان خود را در بیرون از خانه به کار مشغول هستند و استفاده محدودی از یخچال دارند. یخچال های مدل کمبی که مصرف انرژی پایین تری دارند انتخاب مناسبی خواهد بود. 
 • یخچال فریزر های کمبی بر خلاف ساید بای ساید های که ظرفیت و گنجایش زیادی دارند از فضای داخلی کمتری برخوردار هستند و برای خانواده های با جمعیت 2 الی 3 نفر مناسب است. 
 • یخچال فریزر های دوقلو، یخچال های درب فرانسوی و همچنین یخچال های ساید بای ساید به علت بزرک بودن انداره، وزن بالا و قیمت بالاتری که دارند برای زوج های جوان و کم جمعیت که قصد خرید یخچال برای جهیزیه دارند پیشنهاد نمی شود
 • خرید یخچال های فریزر بالا و فریزر پایین با توجه به پایین بودن تعداد نفرات خانواده یکی از مناسب ترین مدل یخچال ها برای جهیزیه به شمار می رود که با قیمت مناسب، طراحی جمع و جور و همینطور حجم مناسب می تواند گزینه خوبی برای خرید جهیزیه باشد.
 • به زوج های جوان پیشنهاد می شود در شرایط اقتصادی امروزی در انتخاب یخچال فریزر جهیزیه خود نهایت دقت را به خرج دهند و بیشتر بر روی کارایی و کیفیت محصول خریداری شده تمرکز داشته باشند و و زیبای و طراحی خارجی یخچال را در مرحله دوم قرار دهید.

بهترین مارک یخچال خوب برای جهیزیه

 • مهم ترین چیزی که در زمان خرید یخچال فریزر و انتخاب یک مارک یخچال خوب برای جهیزیه نیاز است به آن توجه کرد، شامل مقدار هزینه ای که برای خرید در نظر گرفته اید است.
 • اگر تمایل به پرداخت هزینه ای بیشتری برای خرید یک یخچال باکیفیت و با طول عمر بالا را دارید، پیشنهاد می کنیم از میان برند های معروف و باکیفیتی مانند: الجی، سامسونگ، بوش، هاردستون، دوو و…انتخاب خود را انجام دهید.
 • در صورتی که نمی خواهید خیلی هزینه کنید و یا بودجه شما زیاد نیست، می توانید از میان برند های یخچال ایرانی خوب، همچون: اسنوا، الکترواستیل، امرسان، هیمالیا و … انتخاب خود را انجام دهید. 
 • این نکته را در نظر داشته باشید که در زمان خرید یخچال می بایست به کیفیت قطعات دستگاه، نظرات مصرف کنندگان، خدمات پس از فروش و همچنین از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید.

مقاله پیشنهادی: راهنمایی کامل نصب یخچال فریزر

یخچال چی بخریم؟ یخچال ایرانی بخرم یا خارجی؟

زمانی که نمی دانیم یخچال چی بخریم؟ و کدام یک از برندها مناسب تر هستند باید به طور کامل یخچال ها را ارزیابی کنیم. برندهای ایرانی و خارجی زیادی هستند که انواع یخچال ها را تولید می کنند. برای خرید یخچال ایرانی و خارجی خوب باید تمامی قابلیت های یخچال را بررسی کنیم. ویژگی برندهای ایرانی و خارجی یخچال که نقاط قوت و نقاط ضعف متفاوتی دارند عبارت هستند از :

یخچال چی بخریم؟ یخچال ایرانی بخرم یا خارجی؟
یخچال چی بخریم؟ یخچال ایرانی بخرم یا خارجی؟

یخچال برند ایرانی

برندهای زیادی بین انواع یخچال ایرانی به عنوان یخچال مارک خوب شناخته می شوند. مقرون به صرفه بودن قیمت خرید انواع یخچال های ایرانی مهمترین مزیت آنها به شمار می‌ رود. شما گارانتی و خدمات پس از فروش یخچال های ایرانی را می توانید دریافت کنید. برای خرید یخچال فریزر ایرانی باید گارانتی آنها را دریافت نمایید. هزینه تعمیرات یخچال های ایرانی مناسب است. معتبر بودن خدمات پس از فروش یکی دیگر از مزیت های یخچال ایرانی خوب است.

در دسترس بودن قطعات یخچال مانند کمپرسور، موتور و دیگر قطعات یکی از مهمترین مواردی است که زمان خرید یخچال ایرانی اهمیت دارد. اگر می خواهیم بدانیم کدام مارک یخچال خوب است باید عملکرد یخچال را از نظر مشتریان بررسی کنیم. تعمیرکاران مجرب با تمامی برندهای یخچال ایرانی آشنا هستند. فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا در یخچال های ایرانی به کار گرفته نمی شوند. برخی از یخچال های ایرانی زمان کارکرد، صدای زیادی دارند. کیفیت ساخت بدنه و موتور یخچال های ایرانی نسبت به مدل های خارجی کمتر است.

مقاله پیشنهادی: راه های رفع داغ کردن موتور یخچال

یخچال برند خارجی

یخچال های خارجی به عنوان بهترین یخچال هایی شناخته می شوند که افراد زیادی آنها را خریداری می‌ کنند. برای اینکه بدانیم یخچال چی بخریم؟ باید ابتدا مدل های خارجی را از نظر اصل بودن بررسی کنیم. با کیفیت ترین و بهترین قطعات را برای تولید یخچال های خارجی به کار می‌ گیرند. موتورهای کم صدا و باکیفیتی روی یخچال های خارجی به کار گرفته می ‌شوند. طول عمر بالای یخچال های خارجی مهمترین مزیت آنها به شمار می رود.

رنگ بندی های زیادی از یخچال های خارجی را مشاهده می کنید که هر یک از آنها با آشپزخانه شما هماهنگی خواهند داشت. عدم برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب یخچال های خارجی، مهمترین نقاط ضعف خرید یخچال خارجی به شمار می‌ رود. گران بودن قطعات یدکی یخچال های خارجی موجب شده که بسیاری از افراد نتوانند یخچال های خارجی را خریداری کنند. عدم وجود قطعات جانبی یخچال های خارجی مانند جامیوه ای یکی دیگر از نقاط ضعف یخچال های خارجی به شمار می رود.

یخچال چی بخریم؟ معرفی یخچال های خوب ایرانی

اگر بین انواع برندهای ایرانی نمی‌دانیم یخچال چی بخریم؟ باید هر یک از برندهای خوب ایرانی یخچال را بشناسیم.  برخی از مهم ترین برندهای خوب ایرانی یخچال عبارت هستند از :

خرید یخچال برند اسنوا

برند اسنوا به عنوان یکی از بهترین برندهای یخچال ایرانی به شمار می‌ رود. برای خرید یخچال ایرانی خوب می توانید برند اسنوا را انتخاب کنید. فناوری‌ های روز دنیا در انواع یخچال های اسنوا به کار گرفته شده اند. اگر نمی دانید یخچال ایرانی چی خوبه باید بگوییم که اسنوا یکی از بهترین برندهای ایرانی یخچال به شمار می رود. بین مارک های خوب یخچال ایرانی، مارک اسنوا شهرت زیادی دارد. تنوع و زیبایی طراحی یخچال های اسنوا به عنوان مهمترین مزیت آنها به شمار می‌ رود. دوام و طول عمر بالای یخچال های اسنوا به عنوان یکی دیگر از مزیت های یخچال ها شناخته می‌ شود. ساخت بدنه یخچال های اسنوا با ورق های استیل ضدزنگ انجام می شود دوام عالی و بالا یخچال های اسنوا را به عنوان مهمترین مزیت آنها می شناسند.

مقاله پیشنهادی: ارور های یخچال اسنوا برای همه مدلها

قیمت خرید یخچال های اسنوا نسبتا بالا است. خدمات پس از فروش یخچال های اسنوا مناسب می باشد. در برخی از موارد اگر به خوبی از یخچال های اسنوا مراقبت نکنید یخچال ها دچار بوی نامطبوع می شوند. تولید برفک زیاد یکی از نقاط ضعف یخچال های اسنوا است. یکی از پرسش های افراد این است که یخچال خوب ایرانی چی بخرم؟ در پاسخ باید بگوییم که برند اسنوا انتخاب مناسبی است. اگر می خواهید بدانید یخچال ساید ایرانی چه مارکی خوبه؟ باید بگوییم برند اسنوا انتخاب بی نظیری می باشد.

خرید یخچال برند الکترواستیل

الکترواستیل به عنوان یکی دیگر از برندهای معروف یخچال ایرانی به شمار می‌ رود. کیفیت بالا و قیمت مناسب یخچال های الکترواستیل مهمترین مزیت آنها است. گنجایش داخلی یخچال ها مناسب می باشد و قیمت خرید یخچال الکترواستیل نسبت به مدل های خارجی به صرفه تر است. سیستم سرمایش سریع و مناسبی را در یخچال های الکترواستیل به کار گرفته اند. فیلترهای نانو سیلور را در یخچال های الکترواستیل نصب کرده ‌اند.

تعمیرات یخچال های الکترواستیل بسیار آسان است. در خنک سازی برخی از مدل های الکترواستیل امکان دارد مشکلاتی به وجود آید. صدای نسبتا زیاد این یخچال یکی از نقاط ضعف آن به شمار می رود. گارانتی و خدمات پس از فروش مربوط به خرید یخچال مناسب می باشد. اگر می خواهید بدانید یخچال ساید ایرانی چه مارکی خوبه، می توانیم این یخچال را به شما پیشنهاد دهیم.

یخچال چی بخریم؟ معرفی برند امرسان

اگر نمی دانیم یخچال چی بخریم؟ و کدام برند ایرانی را انتخاب کنیم، برند امرسان را پیشنهاد می دهیم. تنوع مدل‌ های زیاد برند امرسان کمک می کند تا شما یکی از بهترین مدل ها را بخرید. قیمت مقرون به صرفه انواع یخچال های امرسان مهمترین مزیت آنها به شمار می ‌رود. مصرف انرژی یخچال های امرسان مناسب است. بین مارک های خوب یخچال ساید ایرانی، برند امرسان را معرفی می کنند. اگر نمی دانید یخچال فریزر ایرانی چه مارکی خوبه؟ باید یخچال امرسان را پیشنهاد دهیم تا بخرید.

برای خرید یخچال ساید ایرانی، برند امرسان گزینه مناسبی است. استفاده از قفسه های متعدد در یخچال های امرسان کمک می کند تا فضای زیادی در یخچال داشته باشید. دسترسی آسان به بخش های متفاوت یکی دیگر از مزیت های یخچال امرسان به شمار می ‌رود. کیفیت یخچال امرسان مناسب است. در واقع باید بدانید که کیفیت یخچال های امرسان نسبت به مدل های خارجی چندان عالی نیست.

مقاله پیشنهادی: علت جمع شدن آب در کف یخچال

خرید انواع یخچال ایرانی|کارآمد سرویس
خرید انواع یخچال ایرانی|کارآمد سرویس

یخچال چی بخریم؟ برند هیمالیا

یکی دیگر از برندهای بهترین یخچال ایرانی، برند هیمالیا است. برای خرید یخچال فریزر خوب ایرانی، می توانید این برند را انتخاب کنید. گنجایش داخلی این یخچال مناسب می باشد. سیستم بدون برفک را در یخچال به کار گرفته اند. لاستیک های دور درب یخچال هیمالیا آنتی باکتریال هستند و به راحتی تعویض می شود. مصرف انرژی یخچال های هیمالیا بسیار عالی است. کیفیت پایین آبسردکن یخچال های هیمالیا را باید بررسی کنید و سپس آنها را بخرید. اندازه و ابعاد یخچال های هیمالیا تا حدودی عریض می باشد. سر و صدای یخچال های هیمالیا نسبت به دیگر یخچال ها بیشتر است. بسیاری از افراد پرسش اصلی شان این است که یخچال فریزر خوب ایرانی چی بخرم ؟ به آنها برند هیمالیا را پیشنهاد می دهیم.

یخچال چی بخریم؟ برند پارس

یخچال پارس بخریم یا نه؟ شرکت پارس که داری قدمت بالای در تولید لوازم خانگی از جمله یخچال می باشد نسبت به سایر برند های ایرانی از قیمت کم تر و مقرون به صرفه تری برخوردار است. یکی از مزیت های مثبت این مدل از یخچال ها صدای کم آنها در زمان کار دستگاه می باشد. از معایب این برند از دستگاه نیز می توان به کیفیت پایین بدنه و قطعات و همچنین خدمات پس از فروش نسبتا ضعیف تری نسبت به سایر برندهای ایرانی اشاره کرد.

خرید یخچال دیپوینت

اگر برای خرید یخچال فریزر به دنبال جدیدترین مدل ایرانی آن هستید که با تکنولوژی روز دنیا سازگاری بیشتری داشته باشد یخچال فریزر دیپوینت می تواند انتخاب مناسبی باشد. یخچال فریزر دیپوینت علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی هم دارد، همچنین به دلیل داشتن نمایشگر لمسی و قابلیت قفل کودک برای خانواده های دارای فرزند، بسیار کاربردی تر است.

از فواید یخچال های تولید داخلی این است که در صورت خرابی دستگاه و نیاز به تعویض قطعه امکان تهیه آن وجود دارد و دارای گارانتی مدت دار نیز هستند. از معایب این مدل یخچال فریز ها می توان به عدم برخورداری از رنگ بندی متنوع و از لحاظ خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان در سطح پایینی قرار دارند، هم چنین مدل دوقلو یخچال دیپوینت سر و صدای زیادی از خود تولید می کند.

خرید یخچال پاکشوما

از میان یخچال های ایرانی یخچال پاکشوما می تواند جزء موارد مناسب برای شما باشد، زیرا یخچال پاکشوما برخلاف سایر برند های دیگر صدای کمتری دارد و از قابلیت های چون : برخورداری از ظرفیت بالاتری برای نگهداری خوراکی ها، استفاده از مواد اولیه با کیفیت در دستگاه، دارای سیستم No frost (بدون برفک) و … البته اگر از نظر بودجه و هزینه توان خرید یخچال های گران قیمت را ندارید، این مدل از یخچال فریزر ها قیمت مناسب تری دارند.

بهتر است بدانید اگر رنگ بندی خاصی برای خرید یخچال درنظر گرفته اید یخچال فریزر پاکشوما از تنوع زیادی در رنگ بندی برخوردار نیست و محصولاتی که به بازار عرضه می کند تنوع چندانی ندارد. در صورتی که تمایل دارید از یخ ساز یخچال استفاده کنید این نوع از یخچال فریزر ها را به شما توصیه نمی کنیم زیرا قابلیت یخ سازی اتومات را ندارد. هم چنین فاقد Big Box جهت نگهداری میوه و سبزیجات مصرفی است. 

مقاله پیشنهادی: علت خنک نکردن یخچال سامسونگ چیست؟

بهترین یخچال ساید چه مارکی خوبه؟

یخچال های ساید یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین مدل های یخچال در بین افراد به حساب می آید و چنانچه قصد خرید یخچال ساید ایرانی را دارید و نمی دانید که یخچال ساید ایرانی چه مارکی خوبه؟ ما به شما در انتخاب و خرید یک برند خوب و باکیفیت کمک می کنیم.

در ادامه شما را با مارک های خوب یخچال ساید ایرانی آشنا می کنیم. 

 • یخچال ساید اسنوا
 • یخچال ساید الکترواستیل
 • یخچال ساید پاکشوما
 • یخچال ساید هیمالیا
 • یخچال ساید امرسان

این برندهای ایرانی یخچال های ساید بای ساید که در بازار موجود است یکی از باکیفیت ترین مدل ها یخچال ساید ایرانی به شمار می روند و شما می توانید با خیال راحت و بر اساس کارایی و نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

بهترین مارک های یخچال فریزر ایرانی کدامند؟

یکی از چالش های مهم خانواده های ایرانی برای خرید یخچال فریزر خوب ایرانی این است که اطلاعی درستی مدل ها و مارک های خوب یخچال فریزر ایرانی در بازار ندارند و این سوال برایشان پیش می آید که یخچال فریزر ایرانی چی بخریم که کیفیت و کارایی لازم و همچنین قیمت مناسبی داشته باشد. در ادامه شما را بهترین برندهای یخچال فریزر ایرانی که در بازار موجود است آشنا می کنیم.

 • یخچال فریزر اسنوا
 • یخچال فریزر امرسان
 • یخچال فریزر هیمالیا
 • یخچال فریزر دیپوینت
 • یخچال فریزر الکترواستیل
بهترین مارک های یخچال فریزر ایرانی | کارآمد سرویس
بهترین مارک های یخچال فریزر ایرانی | کارآمد سرویس

معرفی یخچال دوقلو مارک خوب ایرانی

چنانچه به دنبال یک یخچال دوقلو ایرانی خوب در بازار هستید و از خود می پرسید یخچال دوقلو ایرانی چه مارکی خوبه؟ پیشنهاد ما به شما برندهای زیر است که نسبت به سایر رقبای خودت از کیفیت و محبوبیت بالاتری برخوردار هستند.

 • یخچال دوقلو: برند دیپوینت
 • یخچال دوقلو: برند امرسان
 • یخچال دوقلو: برند هیمالیا
 • یخچال دوقلو: برند اسنوا
 • یخچال دوقلو: برند الکترواستیل
 • یخچال دوقلو: برند یخساران

یخچال چی بخریم؟ معرفی برندهای خارجی یخچال

اگر می‌خواهیم بدانیم یخچال چی بخریم؟ و کدام یک از برندهای خارجی یخچال را انتخاب کنیم باید انواع برندها را بشناسیم. یخچال خارجی خوب چی بخرم؟ این پرسش برای بسیاری از افراد به وجود می آید. برای خرید یخچال ایرانی یا خارجی باید تمامی برندهای یخچال را بشناسیم. برخی از مهم ترین برندهای خارجی یخچال عبارت هستند از :

خرید یخچال برند سامسونگ

برند سامسونگ به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندهای خارجی یخچال به شمار می‌ رودو طراحی زیبا و تنوع بالایی از برند سامسونگ دریافت می ‌شود. فضای کافی و جادار در یخچال های سامسونگ وجود دارد. اگر نمی دانید بین یخچال های خارجی چه مارک یخچالی خوبه باید خرید یخچال سامسونگ را پیشنهاد دهیم. یخچال های سامسونگ صدا هستند و مصرف انرژی آنها بسیار پایین می باشد. تمامی مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات در یخچال های سامسونگ به خوبی نگه داشته می ‌شوند.

مقاله پیشنهادی: ارور های ساید و یخچال فریزر سامسونگ به صورت کامل

کیفیت ساخت بالای یخچال سامسونگ یکی از مهمترین مزیت های آن به شمار می ‌رود. طراحی انواع یخچال های سامسونگ بر اساس تکنولوژی های به روز دنیا انجام می گردد. برخی از مدل های یخچال سامسونگ تقلبی هستند و کیفیت مناسبی ندارند. توجه داشته باشید که برای خرید یخچال های سامسونگ باید اصلی بودن آنها را مورد بررسی قرار دهید. یخچال ساید خارجی چی بخرم؟ این پرسش برای بیشتر افراد به وجود می آید. در پاسخ باید بگوییم که برند سامسونگ انتخاب بی نظیری است.

خرید یخچال برند ال جی

برند ال جی  به عنوان یکی دیگر از بهترین برندهای یخچال خارجی به شمار می ‌رود. اگر نمی دانیم یخچال چی بخریم؟ می توانیم یخچال ال جی را به عنوان بهترین برند انتخاب کنیم. تکنولوژی عالی برای یخچال های ال جی به کار گرفته شده است. آپشن های متفاوتی را در یخچال های ال جی می توانید مشاهده کنید. کیفیت خوب و طراحی زیبای یخچال های ال جی مهمترین مزیت آنها به شمار می‌ رود. گارانتی و خدمات پس از فروش یخچال های ال جی را به عنوان دیگر مزیت های آن به شمار می آوریم.

گنجایش متناسب و دوام و طول عمر بالای یخچال های ال جی را مزیت ‌های آن می شناسند. صدای یخچال های ال جی بسیار کم است و این مسئله برای مشتریان اهمیت زیادی دارد. هزینه خرید یخچال ال جی نسبت به یخچال های ایرانی تا حدودی بالاتر است. مصرف انرژی یخچال های ال جی نسبت به برندهای ایرانی بیشتر می باشد. برای خرید یخچال ساید بای ساید خوب خارجی، برند ال جی انتخاب مناسبی می باشد.

یخچال چی بخریم؟ معرفی برند دوو

بین انواع یخچال های خارجی برند دوو نیز محبوبیت زیادی دارد. شما می توانید مدل های زیادی از یخچال های دوو را در بازار مشاهده کنید که هر یک از آنها ویژگی‌ های خاصی دارند. تنوع اندازه و طرح یخچال های دوو کمک می کند شما یکی از بهترین یخچال ها را خریداری کنید. سیستم های پیشرفته را در یخچال های دوو به کار گرفته اند. قیمت خرید مناسب یخچال های دوو مهمترین مزیت آنها به شمار می‌ رود و به طور کلی باید به خوبی بدانید که برند دوو نسبت به دیگر برند ها محبوبیت بیشتری دارد و به همین دلیل توسط افراد زیادی خریداری خواهد شد. بین مارک های خوب یخچال فریزر خارجی در بازار، برند دوو محبوبیت زیادی دارد.

مقاله پیشنهادی: 0 تا 100 ارور یخچال + ساید DEAWOO

یخچال ایرانی چی بخریم؟
یخچال ایرانی چی بخریم؟

یخچال چی بخریم؟ معرفی برند بوش

برند بوش به عنوان یکی دیگر از انواع برندهای خارجی یخچال به شمار می‌ رود. کیفیت بسیار بالایی که از یخچال های بوش دریافت می‌ شود مهم ‌ترین مزیت آنها به شمار می ‌رود. بوی نامطبوع در یخچال های بوش به وجود نمی‌ آید. یخچال های بوش بی صدا هستند و جذاب و شیک می باشند. عملکرد عالی از یخچال های بوش دریافت می گردد. دوام و کیفیت بالای یخچال های بوش به عنوان مهمترین مزیت های آنها به شمار می رود. گنجایش بالای یخچال ها و نگهداری طولانی مدت از مواد غذایی متفاوت، مزیت های دیگر یخچال های بوش هستند.

موتور های اینورتر را در یخچال های بوش به کار گرفته اند. طراحی یخچال ها بسیار ساده است و امکانات مناسبی دارند. لوازم و قطعات یدکی یخچال های بوش به راحتی در کشور ایران پیدا نمی شوند. نمایندگی و خدمات پس از فروش بوش در کشور ایران وجود ندارد. بر همین اساس زمان خرید یخچال های بوش باید این مسئله را در نظر بگیرید. یخچال فریزر بوش کیفیت بسیار عالی دارد. بسیاری از افراد که می گویند نمی دانم یخچال فریزر خارجی چی بخرم؟ برند بوش را انتخاب می کنند.

خرید یخچال هاردستون

هاردستون به عنوان یکی دیگر از برندهای یخچال خارجی به شمار می رود. اگر نمی دانیم یخچال چی بخریم؟ بهتر است که برند هاردستون را به طور کامل ارزیابی کنیم. کم صدا بودن یخچال های هاردستون مهمترین مزیت آنها به شمار می ‌رود. طراحی یخچال های هاردستون بسیار عالی است. عملکرد بی نظیر از یخچال های هاردستون دریافت می گردد. تکنولوژی های روز دنیا را در یخچال های هاردستون به کار گرفته اند.  طول عمر انواع یخچال های هاردستون بسیار بالا است. سیستم خنک کننده قدرتمندی را در یخچال های هاردستون به کار گرفته ‌اند.

قیمت خرید یخچال های هاردستون تا حدودی بالا است. کیفیت یخچال نیز در برخی از مدل ها که تقلبی هستند پایین می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یخچال های هاردستون در کشور ایران وجود ندارد. قطعات جانبی یخچال را نمی توانید به راحتی پیدا کنید. اگر می خواهید بدانید یخچال فریزر خارجی چه مارکی خوبه باید عملکرد برند را بررسی کنید. بیشتر افراد که می گویند نمی دانم یخچال دوقلو خارجی چی بخرم؟ برند هاردستون را انتخاب می کنند. اگر نمی دانید کدام یخچال دوقلو خارجی خوب است باید با کارشناسان فروش مشورت کنید.

یخچال چی بخریم؟ معرفی برند ویرپول

ویرپول به عنوان یکی دیگر از برندهای خارجی یخچال شناخته می شود. مصرف انرژی به صرفه در یخچال های ویرپول به عنوان مهمترین مزیت آنها به شمار می ‌رود. کیفیت و دوام مناسبی از این یخچال ها دریافت می گردد. ظاهر یخچال های ویرپول بسیار منحصر به فرد و زیبا است. طراحی بی نقص و برخورداری از تکنولوژی های به روز دنیا در یخچال های ویرپول، به عنوان مزیت آنها به شمار می ‌رود. تمامی قطعات یخچال های ویرپول کیفیت بالایی دارند. خدمات پس از فروش یخچال ها در کشور ایران فراهم نمی شود.

خرید یخچال فریجیدر 

یخچال فریزر فریجیدر در طرح ها و رنگ بندی های متنوعی طراحی شده است. این مدل از یخچال فریزر ها از امکانات ویژه ای برخوردارند از جمله اینکه داخل طبقات یخچال فضا به اندزه کافی وجود دارد و برای نگهداری حجم بالای مواد غذایی با کمبود جا روبرو نمی شوید و از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه هستند. در واقع این نوع یخچال فریزر ها به خاطر داشتن کیفیت بالای قطعات داخلی طرفداران خاص خود را دارد.

البته در کنار مزایای یخچال فریزر فریجیدر می توان به معایب آن نیز اشاره داشت. این دسته از یخچال فریزر ها که جزء یکی از برند های خوب خارجی به حساب می آید، در داخل کشور نمایندگی معتبری ندارد و  نمی توان از خدمات پس از فروش آن استفاده کرد، هم چنین قطعات اصلی آن به راحتی پیدا نمی شود.

یخچال چی بخرم؟ بهترین مارک یخچال ساید خارجی

بهترین مارک یخچال ساید خارجی|کارآمد سرویس
بهترین مارک یخچال ساید خارجی|کارآمد سرویس

اگر تمایل به خرید یخچال ساید بای ساید خوب خارجی را دارید و از خود میپرسید که یخچال ساید خارجی چی بخرم؟ اصلا جایی نگرانی نیست در ادامه شما را با تعدادی از برندهای معروف و با کیفیت ساید خارجی موجود در بازار آشنا می کنیم تا بتوانید با توجه به نیاز خود یک مارک یخچال ساید خوب خارجی را انتخاب کنید.

 • ساید بوش (Bosch)
 • ساید ال جی (LG)
 • ساید سامسونگ (Samsung)
 • ساید فریجیدر (Frigidaire) 
 • ساید جنرال الکتریک (General Electric) 
 • ساید  تی سی ال (TCL)
 • ساید ویرپول (Whirlpool)

بهترین مارک یخچال فریزر خارجی 

اگر به دنبال جواب این سوال که یخچال فریزر خارجی چه مارکی خوبه؟ هستید در ادامه شما را با برند های خوب و باکیفیت در تولید یخچال فریزر آشنا می کنیم.

 • یخچال فریزر بوش (Bosch)
 • یخچال فریزر بکو (Beko)
 • یخچال فریزر ال جی (LG)
 • یخچال فریزر سامسونگ (Samsung) 
 • یخچال فریزر دوو (Daewoo)
 • یخچال فریزر کندی (Candy)
 • یخچال فریزر هایسنس (Hisense)

یخچال دوقلو خارجی چی بخرم؟

اگر تمایل به خرید یخچال دوقلوی خارجی دارید و نمی توانید از میان این همه برند متوجه شوید که کدام یخچال دوقلو خارجی خوب است پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید تا شما را با مارک های خوب یخچال دوقلو خارجی آشنا کنیم. در ادامه مقاله یخچال چی بخریم؟ تعدادی از برند های معروف یخچال دوقلوی خارجی که نسبت به سایر برندها، کیفیت و کارایی قابل قبول تری دارند را معرفی می کنیم.

 • یخچال دوقلو برند دوو (Daewoo)
 • یخچال دوقلو برند ال جی (LG)
 • یخچال دوقلو برند سامسونگ (Samsung) 
 • یخچال دوقلو برند ویرپول (Whirlpool)
 • یخچال دوقلو برند بوش (Bosch)
 • یخچال دوقلو برند میدیا (Midea)

بهترین مدل یخچال ساید بای ساید

در صورتی که نمی دانیم یخچال چی بخریم؟ و کدام یک از برندهای یخچال ساید مناسب است باید انواع آنها را به طور کامل بشناسیم. برندهای متفاوتی هستند که یخچال های ساید را تولید می کنند. یخچال های ساید به عنوان محبوب ‌ترین یخچال هایی شناخته می‌ شوند که امروزه افراد زیادی آنها را خریداری می نمایند. بسیاری از افراد می گویند که نمی دانم یخچال ساید چی بخرم. در این مطلب انواع برندهای یخچال ساید را معرفی کردیم تا با آگاهی بیشتر انتخاب مناسبی داشته باشید. یخچال های ساید از نظر تعمیرکاران باید بر اساس استانداردهای خاصی تعمیر شوند. برای پاسخ به پرسش یخچال فریزر چی بخرم و دیگر پرسش ها مشابه می توانید با کارشناسان حرفه ای کارآمد سرویس مشورت کنید.

یخچال چی بخریم؟ بهترین یخچال از نظر تعمیرکاران

اکنون که متوجه شدید بهترین یخچال ساید چه مارکی خوبه باید نکات تعمیر آنها را هم بدانید. در این مطلب متوجه شدیم که یخچال چی بخریم؟. بهترین یخچال از نظر تعمیرکاران یخچالی است که به راحتی تعمیر گردد. برخی از یخچال ها که کیفیت مناسبی ندارند سریع خراب می شوند و به راحتی تعمیر نمی گردند. بر همین اساس شما باید بهترین یخچال های ساید را بخرید تا از تعمیر و نگهداری آن خیالتان راحت باشد. هر یک از انواع یخچال های ساید که کیفیت مناسبی دارند، بدون مشکل تعمیر می ‌شوند.

بهترین یخچال از نظر تعمیرکاران|کارآمد سرویس
بهترین یخچال از نظر تعمیرکاران|کارآمد سرویس

بر همین اساس بهترین تعمیرکار با استفاده از وسیله ها و تجهیزات مناسب، تعمیر یخچال را انجام می دهد. زمان خرید یخچال باید گارانتی آنها را که مربوط به تعمیر است بررسی کنید. تعمیرات یخچال تنها باید توسط افرادی که در زمینه تعمیر یخچال حرفه‌ ای هستند انجام گردد. برندهای متفاوتی از یخچال را مشاهده می‌ کنیم که به تعمیر نیاز دارند. برخی از تعمیرکاران برندهای متفاوت یخچال را نمی ‌شناسند. به همین دلیل نمی توانند به درستی یخچال ها را تعمیر کنند. تعمیرکاران حرفه ای که در کار خود متخصص هستند انواع برندهای یخچال را از نظر کاربرد و کارایی می شناسند.

یخچال چی بخریم؟ / جمع بندی

 • معمولاً به زوج های جوان که به تازگی ازدواج کرده اند و دارای فرزند نیستند پیشنهاد می شود در زمان خرید یخچال برای جهیزیه یخچال های با فریزر بالا یا پایین و یا مدل های COMBI را خریداری نمایند.
 • به دلیل هزینه ی بالای خرید یخچال، زوج های جوان می توانند از تولیدات داخلی که قیمت ارزان تر و همینطور کیفیت قابل قبولی دارند استفاده کنند.
 • اگر همچنان تردید دارید و نمی دانید از بین یخچال های خارجی و ایرانی کدام را برای خرید انتخاب کنید، لازم است بدانید که یخچال های خارجی از عمر طولانی تر و همچنین کیفیت بالا تری نسبت به برندهای ایرانی برخوردار هستند. اما متاسفانه بعد از خرید یخچال های خارجی شما با نبود قطعات اصلی دستگاه مواجه می شوید و هچنین خدمات پس از فروش مناسبی به شما ارائه نمی شود.
 • اگر قصد خرید یخچال ایرانی را دارید و نمی دانید یخچال ایرانی چه مارکی خوبه؟، باید بدانید که یخچال های برند اسنوا، الکترواستیل، دیپوینت، امرسان، پاکشوما و هیمالیا دارای کیفیت،کارایی و همچنین قیمت مناسب تری نسبت به سایر برند های ایرانی دارند.
 • همچنین برای خرید یخچال خارجی می توانید از برندهای معروف و با کیفیتی همچون سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، ویرپول، هاردستون و فریجیدر استفاده کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 33 میانگین: 4.4]
حسام
حسام

خیلی عالی بود

24 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  24 تیر 1402

هادی
هادی

بسیار عالی و کاربردی بود با تشکر از سایت خوب کار آمد سروس

24 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  24 تیر 1402

الهه
الهه

من دوقلوامرسان خریدم واقعا عالی وجاداروبدن صدا هستش

25 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  Ok

  25 تیر 1402

یک ایرانی
یک ایرانی

شما را به خدا هرچی میخرید سینجر نخرید من خریدم بخدا بیش از ده ساله عذابم میده خدا لعنت شان کنه نمی توانند بسازند زور که نیست شب و روز نفرین شان می‌کنم

25 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  متاسفانه از کیفیت ساخت پایینی برخوردارهست

  25 تیر 1402

علی
علی

فقط خارجی متاسفانه من یک برند مطرح ایرانی خریدم که صداش زیاده

25 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از شما

  25 تیر 1402

مسعود
مسعود

عالی بود . ممنونم

25 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  25 تیر 1402

فارسی
فارسی

تواین بازار زیاد قدرت انتخاب خارجی نیست

25 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  کاملآ درسته

  26 تیر 1402

اکبر
اکبر

سلام دوو هم ایرانیه چرا در ردیف خارجی ها قرار دادید دوو ایرانیه نه خارجی!!!

26 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  خیرلباسشویی دوو ساخت کره هست فقط دراین مونتاژ میشود

  26 تیر 1402

بهاره شریفی
بهاره شریفی

واقعا تکنسینهاتون حرفه‌ای و محترم بودن خیلی سریع کار در منزل انجام شد و قیمتشون هم خوب بود خیلی ممنون خسته نباشید

31 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  31 تیر 1402

محمد
محمد

ممنونم ازدادن اطلاعاتتون درمورد انتخاب یخچال ولی بی کیفیتر از امرسان دیگه نیست واقعا حیف یک ریال که هزینه کنی صدای همه چیز میده جز یخچال

31 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  درمحصولات جدیدترین کیفیت بهتر شده

  1 مرداد 1402

رادمند
رادمند

ممنون از اطلاعات خوبتون

13 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  13 مرداد 1402

ناسناس
ناسناس

من یخچال خارجی دارم ویک یخچال ایرانی اسنوا مثلا بهترین مدل شو خریدم ولی در مقایسه با هم در حد صفر است اگر واردات آزاد بشه بنظرم هیچ کس کالای ایرانی نمی خره خصوصا خودرو

16 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  اسنواهم فقط مونتاژ هست

  16 مرداد 1402

نیل
نیل

وسایل بنده همه ال جی هست باکیفیت، بی صدا، فوق العاده داخلی اصلا به درد نمیخوره

16 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  🙏🙏

  16 شهریور 1402

زاگرس
زاگرس

تو برند خارجی بوش برند ایرانی هم هیمالیا

16 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از ثبت‌ نظرشما

  16 شهریور 1402

ناشناس
ناشناس

دوو اصلا خوب نیست من12ساله دارم ازاول آب می آمد زیرجا میوه ده نفر برای تعمیر آمدن که پنج نفر ازشرکت پودندحتی زمانی که گرانتی داشت وعیب برطرف نشد

22 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  درهمه دستگاه‌ها ممکن است ضعف کارخانه ای وجودداشته باشد.این دستگاه هم این ضعف را داراست

  22 شهریور 1402

رضا
رضا

همین الان که دارم این مطلبو مینویسم با شرکت اسنوا درگیرم ، چون یخچال دست دوم آوردن تو خونه م . طرح تعویض بدون قید شرط یک ماهه هم کاملا دروغ بود . فقط امیدوارم پولمو پس بدن چون تا اینجا فقط دروغ گفتن و دبه کردن

3 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  درصورتیکه دستگاه نوخریداری کرده ودست دوم تحویل دادند حتما پیگیری کنید

  4 مهر 1402

امیر
امیر

شمارا به خدا یخچال سام نخرید .چند وقت پیش از شهر فرش اصفهان به گفته فروشنده یک یخچال سام خریدم قسطی همان رز اول صدای زیاد . آبریز خراب نمایندگی هیچ جوابی به ما نداده .طبقه ها ضعیف خلاصه خیلی بد نا مرغوب .

11 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  متاسفانه باتوجه به تحریم ها کیفیت محصولات مطلوب نیست

  16 مهر 1402

مصطفی
مصطفی

ما یک ساله یخچال دوقلو سینجر خریدیم از همون روز اول ایراد داشت هر چی هم پیگیر شدیم هیچی دستمون رو نگرفت

6 آبان 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام متاسفانه بعضی توليدات داخلی ایرادساختاری دارند

  9 آبان 1402

محمد
محمد

سلام یخچال ساید ال جی اصل تو بازار موجوده؟ بین گارانتی ساید اسنوا و کیفیت ال جی( اگه فیک نباشه) موندم،لطفا راهنمایی کنید. قیمت ساید ال جی چقدره؟ ساید اسنوا سری گالری چطوره؟

9 آبان 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام سایددوو قطعات کره ای وازکیفیت خوبی برخورداره اگر قصد خرید برندالجی دارید حتما از اصالت کالا مطمئن شوید وچون معمولا گارانتی معتبری ندارند ممکن است درارایه خدمات به مشکل بخورید

  11 آبان 1402

پاکان
پاکان

با سلام، یخچال فریزر دوقلو سامسونگ اصلی و مونتاژ رو از کجا تشخیص بدیم؟ بین الجی و سامسونگ کدوم مارک؟

17 بهمن 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام تشخیص دستگاه ها با توجه به تقلب دربازار برای مصرف کننده کار دشواري هست پیشنهاد من اینست که ازجای معتبر خریداری وضمانت اصالت کالا از فروشنده بگیرید

  17 بهمن 1402

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما