arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

عیب یابی و رفع کد خطاهای لباسشویی دوو در کمترین زمان

14 آذر 1401

مقاله

0 نظر

لازمه رفع کد خطاهای لباسشویی دوو، کسب دانش و تخصص همگام با تکنولوژی های روز دنیاست. اهمیت هوشمندسازی خانه و لوازم خانگی طی چند سال گذشته بیشتر از قبل احساس می شود. دیدگاهی که ابتدا آن را تجمل گرا تفسیر می کرد، اما اکنون به یک ضرورت برای سبک زندگی مدرن تبدیل شده است. استفاده و کار کردن با لوازم خانگی هوشمند بسیار آسان است، از طرف دیگر امنیت و کارایی بیشتر لوازم را چند برابر کرده است. نکته بسیار مهم این است که عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی مدرن نیز در زمان خراب شدن بسیار آسان است. هوشمند سازی لوازم خانگی مختص به لباسشویی یا لوازم خانگی دوو نیست.بلکه شرکت ها و برند های کوچک و بزرگ، هوشمند سازی را مولفه اصلی تولیدات خود قرار داده اند. علاوه بر لباسشویی، یخچال، جاروبرقی، ماکروویو و… نیز به صورت هوشمند طراحی و ساخته می شوند.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

تاریخچه شرکت دوو

پیش از آشنایی با رفع کد خطاهای لباسشویی دوو با تاریخچه این شرکت آشنا می شویم. کره جنوبی چندین دهه یکه تاز صنعت تولید لوازم خانگی و لوازم صوت و تصویر بوده است. شرکت‎ها و برندهایی که شهرت آن‎ها جهانی است جزو اولین برندهایی بودند که هوشمندسازی لوازم خانگی را هدف اصلی برای تولید محصولات بهتر قرار دادند. شرکت دوو نیز انواع لوازم خانگی هوشمند، مانند لباسشویی را با طراحی های بی نظیر و مدرن ساخته و روانه بازار کرده است. برند دوو در سال 1967 در شهر سئول کره جنوبی تاسیس شد که موسس آن کیم وو جونگ بود. نام برند دوو، از نام ایشان گرفته شده است که به معنای «دنیای بزرگ» می باشد. این شرکت بزرگ خانوادگی بیش از 20 مجموعه دارد که در زمینه کشتی سازی، لوازم الکترونیک و… فعالیت دارند.

این شرکت اقدام به صادرات محصولات خود در سراسر جهان کرد. در نتیجه کارخانه های متعددی را در کشورهایی مانند لیبی، لهستان و… تاسیس کرد. گسترش بیش از حد منابع باعث شد که دولت کره جنوبی بسیاری از شرکت های زیر مجموعه دوو را منحل کند. به علت وام های کلانی بود که شرکت از دولت دریافت کرده بود باعث شده بود بدهی های زیادی را ثبت کنند. در حال حاضر شرکت دوو در زمینه تولید انواع لوازم خانگی و الکتریکی فعالیت دارد.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو به چه معناست؟

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو زمانی تحقق پیدا می کند که قطعه خراب مشخص شود، سپس آن را تعمیر یا تعویض کنید. تا زمانی که قطعه خراب را تعمیر نکنید کد خطا بر روی برد ماشین لباسشویی نمایش داده می شود. کد خطا بخشی از سیستم عیب یاب هوشمند است. اولین بار شرکت LG  از این سیستم رونمایی کرد. در حال حاضر نیز به یکی از رایج ترین تکنولوژی های نوین در ساخت انواع لوازم خانگی تبدیل شده است. امروزه نیز به دلیل مزایایی که سیستم عیب یاب هوشمند دارد از لوازم خانگی هایی که مجهز به این نوع فناوری هستند استقبال می شود.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

سیستم عیب یاب هوشمند برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو، یک برنامه هوشمند با هوش مصنوعی است. زمانی که هر یک از قطعات ماشین لباسشویی دوو دچار مشکل یا خرابی شد سیستم، خرابی را به صورت کد خطا نشان می دهد. کد های مختلفی متشکل از حروف و اعداد که به صورت ترکیبی یا به تنهایی، تعریف شده اند. هر یک از کدها متعلق به یک قطعه یا بخش خاصی از ماشین هستند که ممکن است دچار خرابی شوند. این خطا ممکن است در مدل های مختلف لباسشویی، مشترک یا متفاوت باشند.

توجه داشته باشید که ارورهای ماشین لباسشویی دوو، علت خرابی را پیدا نمی کنند. بلکه قطعه ای که دچار مشکل شده است را به شما معرفی می کند. سیستم عیب یاب هوشمند، تعمیر و رفع خرابی را بسیار آسان کرده است، زیرا تعمیرکار در مدت زمان کمتری ماشین لباسشویی را تعمیر می‎کند. تقریبا تمام سیستم های عیب یاب هوشمند، دقیق و بدون خطا هستند. ارورهای لباسشویی دوو بر روی برد لمسی نمایش داده می شوند.

معرفی و رفع کد خطاهای لباسشویی دوو

شاید شما هم تا به حال با این مشکل مواجه شده اید که لباسشویی روشن نمی شود یا غیر عادی کار می کند. سپس با کمی دقت متوجه می شوید که بر روی برد، کد خطا نمایش داده شده است. اکنون شما هستید و حجم زیادی از لباس هایی که شسته نشده اند. بنابراین توصیه می کنیم همیشه شماره تماس یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی را در دفتر تلفن داشته باشید. نگران نباشید با اولین تماس، در سریع ترین زمان، یک تکنسین متخصص را برای تعمیر ماشین لباسشویی می فرستند.

گفتیم که ارورهای لباسشویی دوو و هر سیستم عیب یاب هوشمند از ترکیب اعداد و حروف تشکیل شده اند. همچنین گفتیم که هر کد خطا معرف خرابی در یک قطعه خاص است. تعمیرکار یا حتی خود شما باید بدانید که هر کد خطا به چه معناست، به عبارتی کدام قطعه دچار مشکل شده است.

در ادامه ارورهای لباسشویی دوو را بررسی می کنیم، اما فراموش نکنید که هر کد خطا ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. شما باید علت ها را بشناسید و نسبت به رفع آن اقدام کنید.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

کد خطای IE، خطای ورودی آب

برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو باید با تمام کدها و تعاریف آن آشنا باشید. زمانیکه که کد IE را مشاهده کردید بیانگر این است که ورودی آب لباسشویی دچار مشکل شده است. دلایل آن نیز به شرح زیر می باشند:

 • شیر برقی خراب شده است.
 • شیر ورودی آب بسته است و هنگام شروع به کار لباسشویی آن را باز نکرده اید.
 • لباسشویی کار می کند اما پمپ تخلیه نیز باز است و آب گیری انجام نمی شود.
 • فیلتر شیر ورودی در اثر رسوبات یا مواد دیگر مسدود شده است. آن را تمیز و در صورت خراب بودن تعویض کنید.
 • سنسور هیدرواستات آب یا سنسور کنترل کننده سطح آب (PCB) خراب شده است که نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.

کد خطای UE، خطای عدم تعادل لباسشویی

رفع برخی ارورهای لباسشویی دوو، بسیار آسان است. اگر لباس ها را درهم پیچیده و گره خورده درون دیگ لباسشویی  قرار دهید باعث عدم تعادل دیگ می شود. یعنی تمام البسه در یک طرف دیگ قرار می گیرد، در نتیجه دیگ از حالت تراز خارج می شود و این کد بر روی برد ظاهر می شود.

کد خطای LE، خطای باز بودن در

احتمالا برخی ارورهای لباسشویی دوو را به دفعات زیاد بر روی برد مشاهده کرده اید. کد LE زمانی نمایش داده می شود که درب ماشین لباسشویی به هر دلیل بازمانده است، یا اینکه بسته اید اما کاملا جفت نشده است. ابتدا باید علت را پیدا کنید:

 • برد الکتریکی خراب شده است.
 • قفل درب، میکروسوئیچ یا لولا خراب شده اند.
 • ممکن است هنوز درب باز بوده و شما دکمه Start را فشار داده اید.
 • لاستیک دور درب خراب شده است و اجازه اتصال بین درب و بدنه را نمی دهد.

برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو باید برخی قسمت ها را بررسی کنید. ابتدا از بسته بودن درب مطمئن شوید، لاستیک دور درب را چک کرده و بررسی کنید که آیا سالم است یا خیر. اگر مشکل از برد یا میکروسوئیچ است حتما با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

کد خطای OE، خطای تخلیه

هر زمان که تخلیه آب لباسشویی با مشکل مواجه شد کد OE نمایش داده می شود. سیستم تخلیه آب کمی پیچیده است. دلایلی متعددی برای نمایش کد OE وجود دارد، از جمله:

 • دور موتور درام تنظیم نمی شود.
 • برد خراب شده است، لذا فرمان به پمپ تخلیه فرستاده نمی شود.
 • هیدرواستات یا برد PCB برای کنترل سطح آب دچار نقص شده است.
 • لوله و اتصالات تخلیه مسدود شده است، ممکن است در اثر فشار تا شده یا شکسته است.
 • پمپ تخلیه دچار مشکل شده است و باید تعمیر شود، هممچنین ممکن است اینکه فیلتر تخلیه مسدود شده باشد.

برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو می توانید از دفترچه راهنما کمک بگیرید. دقت داشته باشید که همزمان با تخلیه، آب گیری نکنید. سعی کنید لوله ها را بررسی نمایید و فیلتر را تمیز کنید. اگر مشکل فنی و تخصصی مانند خرابی پمپ، موتور، سنسورها یا برد وجود داشت آچار را برای تعمیر کردن برندارید، حتما از متخصص کمک بخواهید.

نمایش کد خطای E1، خطای فشار آب

در برخی موارد برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو باید بعضی قسمت ها را بررسی کنید. مسلما زمانی که فشار آب کم است اقدام به شستشوی لباس ها نمی کنیم. اگر بدون اطلاع از فشار کم آب، لباسشویی را روشن کنید کد E1 را ملاحظه می کنید. این کد با میزان فشار آب مرتبط است، اما تنها دلیل نیست:

 • کار نکردن پمپ تخلیه یکی دیگر از علت ها است.
 • ممکن است شیر برقی یا میکروسوئیچ فشار خراب شده باشد.

اگر میزان فشار آب ایده آل است برای رفع کد خطا باید به یک مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی اطلاع دهید.

حتما بخوانید: دفترچه ماشین لباسشویی دوو و دانلود دفترچه راهنمای مدلهای مختلف لباسشویی دوو

کد خطای E2، خطای سرریز شدن

گفتیم که برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو باید دو نکته را مد نظر قرار دهید. کد خطا مربوط به کدام قطعه است و علت اصلی خراب شدن این قطعه چیست. کد E2 زمانی نشان داده می شود که آب از ماشین لباسشویی سرریز می شود. دلایل آن عبارتند از:

 • برد لباسشویی خراب است.
 • پمپ تخلیه خراب است و آب را تخلیه نمی کند.
 • سنسور کنترل سطح آب یا همان سنسور فشار فعال نمی شود.
 • شیر برقی دچار مشکل شده است و بعد از آبگیری مسیر ورود آب را قطع نمی کند.

برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو باید تخصص و تجربه لازم را داشت. قطعات بسیار حساس هستند و نباید خودتان اقدام به تعمیر آن ها کنید.

نمایش کد خطای E3، خطای فن موتور

برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو گاهی یک یا دو علت مشخص وجود دارد، مانند کد خطای E3. زمانی که این کد مشاهده کردید به شما می گوید که موتور فن دچار مشکل شده است. فن، وظیفه خنک کردن موتور لباسشویی را برعهده دارد. دلایل خرابی فن عبارتند از:

 • برای رفع این کد، باید فن را باز کنید و موتور آن تمیز کنید.
 • اگر موتور سالم است باید برد PCB را بررسی کنید. PCB قطعه ای است که به عنوان مغز ماشین لباسشویی شناخته می شود و تمام عملکرد های لباسشویی با فرمان آن شروع به کار می‎کنند.

نمایش کد خطای E4، خطای نشتی

برای رفع کد خطای E4 باید آشنایی کاملی با علت های خرابی آن داشته باشید. نمایش کد E4 به معنای این است که نشتی آب در لباسشویی وجود دارد. برای رفع کد خطا ابتدا باید لوله را بررسی کنید. اگر لوله ها سالم باشند برای بررسی درام و قسمت های دیگر، حتما کار را به یک تعمیرکار بسپارید. نشتی ممکن است در قسمت های مختلف ایجاد شده باشد، شامل:

 • داخل لباسشویی، آب نشتی دارد.
 • لوله ها در قسمت های مختلف دچار مشکل شده اند.
 • نشتی در قسمت درام یا قطعه های دیگر به وجود آمده است.
 • از لوله تخلیه آب نشتی دارد، ممکن است لوله سوراخ یا تکه شده باشد.
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

کد خطای E5، خطای ولتاژ بالا

برخی ارورهای لباسشویی دوو مربوط به خود ماشین لباسشویی نیستند، بلکه عامل خارجی باعث ظاهر شدن کد خطا می شود. کد خطای E5 بیانگر این مطلب است که ولتاژ برق ورودی زیاد است. برای رفع این کد خطا، باید بدانید که آیا محل زندگی شما دچار نوسان برق می شود یا خیر. اگر جواب مثبت باشد باید از یک محافظ یا ترانزیستور استفاده کنید.

کد خطای E6

قبل از رفع کد خطاهای لباسشویی دوو که نشان دهنده یک مشکل اضطراری هستند سعی کنید به هیچ وجه ماشین لباسشویی را روشن نکنید. یکی از کدهای بسیار مهم که سیستم عیب یاب هوشمند آن را به نمایش می گذارد کد E6 است. دلایل بروز این خطا عبارتند از:

 • بخشی از سیم کشی یا اتصالات قطع شده یا جرقه می زند.
 • برد الکتریکی (PCB) خراب شده است و فرمان ارسال نمی کند.
 • موتور کار نمی کند یا سوخته است، همچنین سوکت موتور ایراد دارد.
 • ممکن است لباس بین درب و دیگ گیر کرده است و اجازه چرخش نمی دهد.
 • گاهی نیز ممکن است درب قفل شده باشد و شما نمی توانید درب را باز کنید.

کد خطای E7، خطای چرخش موتور

کد خطای E7 به این معنا است که موتور لباسشویی عملکرد غیرعادی دارد، به عبارت دیگر در جهت عکس می چرخد. علت ها عبارتند از:

 • موتور سوخته است.
 • در برخی موارد محدود برد PCB مشکل دارد.
 • IC موتور دچار مشکل شده است (در بیشتر موارد).
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

کد خطای E8، خطای موتور

از محدود اروهای ماشین لباسشویی دوو که علت آن به طور واضح مشخص است کد E8 است. این کد بیانگر این است که موتور ماشین لباسشویی حرکت نمی کند. ابتدا باید سوکت و سیم کشی را بررسی کرد تا از سالم بودن آن ها مطمئن شد. اگر سایر اجزا نیز سالم باشند به احتمال زیاد موتور سوخته است و باید آن را تعویض کرد.

کد خطای E9، خطای فشار سنسور

سنسور یا حسگرها نقش مهمی در هوشمندسازی لوازم خانگی دارند. یکی از این سنسورها هیدرواستات است که سطح آب را کنترل می کند. سطح آب در زمان شستشو یا در زمان آبکشی باید کنترل شود. اگر این سنسور خراب شد کد E9 نمایش داده می شود. بعد از تعمیر یا تعویض سنسور، کد خطا نیز برطرف می شود.

کد خطای H1

انواع لباسشویی ها دارای خشک کن هستند، دمای خشک کن نیز توسط یک سنسور کنترل می شود. اگر این سنسور خراب شد کد H1 نشان داده می شود. این کد به طور اختصاصی به سنسور خشک کن و اتصالات آن مربوط می شود. توجه داشته باشید که اگر خشک کن کار نکند دلایل متفاوتی دارد که یکی از آن ها خرابی سنسور است. خرابی موتور و خرابی برد دلایل دیگر هستند.

کد خطای H2، خطای شستشوی ترمیستور

سنسور دما یا ترمیستور وظیفه کنترل و تنظیم دمای داخل دیگ لباسشویی را بر عهده دارد. زمانیکه که این سنسور دچار مشکل شد کد H2 بر روی برد به نمایش در می آید. برای رفع این کد خطا ابتدا باید اتصالات و سپس سنسور را بررسی کرد.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

کد خطای H3

المنت حرارتی قطعه ای از جنس میله یا سرامیک است که با انرژی الکتریکی داغ می شود، در قسمت پایین دیگ قرار دارد.مواد داخلی المنت از نیکل (80%) و کرومیوم (20%) تشکیل شده است. زمانیکه کد H3 را مشاهده کردید به این معنی است که المنت خشک کن بیش از حد تعریف شده، داغ شده است. معمولا در این موارد المنت باید تعویض شود.

کد خطای H4، خطای گرمای بیش از حد

کد H4 به این معنی است که المنت لباسشویی بیش از اندازه داغ شده است. برای رفع آن باید سنسور حرارتی را بررسی کرد، اگر سالم بود باید المنت را تعویض کنید. از نشانه های خرابی المنت این است که اگر دیگ خالی از آب باشد باز هم گرم می شود.

کد خطای H5، خطای دمای آب

اگر برنامه شستن لباس های پشمی فعال است دمای آب به بالاتر از 45 درجه سانتی گراد می رسد. در این زمان کد H5 (در برخی مدل ها) فعال می شود، با پایان شستشو، این کد نیز رفع می شود.

کد خطای H6

این کد در رابطه با المنت حرارتی لباسشویی دوو است. زمانی کد H6 نمایش داده می شود که المنت عملکرد مناسبی ندارد، یعنی زمانی که دمای بالاتری را تنظیم می کنید اما دما دچار تغییر نمی ‎شود.

کد خطای H7

کد E7 مربوط به المنت لباسشویی است. کد H7 بیانگر این است که المنت حرارتی خشک کن دچار مشکل شده است. برای رفع آن ابتدا باید سنسور حرارتی را بررسی کنید، اگر سنسور حرارتی مشکلی نداشته باشد نوبت به بررسی المنت می رسد. در اکثر موارد اگر المنت خراب شد باید آن را تعویض کرد. در برخی موارد اتصالات و سیم کشی ها نیز باید چک شوند.

رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

کد خطای PEF، خطای فیلتر

یک قطعه بسیار مهم در لباسشویی وجود دارد که باید بسیار مواظب آن باشید، این قطعه فیلتر لباسشویی نام دارد. همیشه به همراه لباس ها مواد بسیار ریزی مانند کرک، نخ، مو و… وجود دارند، قبل از قرار دادن البسه درون دیگ لباسشویی، آن ها را پاک کنید. با این حال گاهی رسوبات باعث مسدود شدن فیلتر پمپ می شوند. کد PEF زمانی نمایش داده می شود که فیلتر پمپ لباسشویی به هر دلیل مسدود شده باشد و آب تخلیه نمی شود. دلایل دیگر عبارتند از:

 • پودر یا مایع شوینده بیش از حد مجاز درون جاپودری ریخته اید.
 • لوله تخلیه بالاتر از سطح زمین (بیش از حد استاندارد) است، به همین دلیل اجازه تخلیه آب را نمی دهد.

در هنگام عیب یابی و رفع کد خطاهای لباسشویی دوو به یک نکته مهم توجه داشته باشید. کدها ممکن است در مدل های مختلف (جدید و قدیمی) کمی با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

رعایت برخی نکات مهم برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو

فناوری های نوین به کار رفته در طراحی و ساخت لوازم خانگی، در حال پیشرفت هستند. شرکت ها به طور مدام از فناوری های جدید در زمینه ساخت انواع لوازم خانگی از جمله لباسشویی رونمایی می کنند. تکنسین ها باید به صورت لحظه ای اطلاعات و تخصص خود را بروزرسانی کنند. با انواع لباسشویی دوو و ساختار آن ها (همراه با جزئیات) آشنایی داشته باشند.

در این صورت می توانند در کمترین زمان برای رفع کد خطاهای لباسشویی دوو اقدام کنند. برای تعمیرکار و تکنسین متخصص تفاوتی بین برند ها یا مدل های مختلف لباسشویی وجود ندارد. آن ها به راحتی می توانند لباسشویی را در کمترین زمان تعمیر کنند. برخی نکات مهم دیگر عبارتند از:

 • ایده آل این است که خدمات تعمیر، دارای گارانتی باشد تا باعث جلب اعتماد مشتری شود.
 • یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی باید بتواند در هر زمان پاسخگوی مشتریان باشد.
 • تعمیرکار یک مرکز تخصصی معتبر و مشتری مدار، نهایت تلاش خود را می کند تا لباسشویی را در محل تعمیر کند.
 • اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشت حتما از قطعه با کیفیت و اصل استفاده کنید تا کارایی بیشتری در بلندمدت داشته باشد.
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
رفع کد خطاهای لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

امکانات ماشین لباسشویی دوو

شناخت ویژگی و امکانات لباسشویی دوو مقدم بر رفع کد خطاهای لباسشویی دوو است. این برند در مقایسه با سایر برندهای کره ای مانند LG و Samsung قیمت پایین تری دارد. برند دوو شرکت ها و نمایندگی هایی را در بسیاری از کشورها افتتاح کرده است. به دلیل اینکه خدمات، گارانتی پس از فروش و تامین قطعات را برای مصرف کنندگان به راحتی فراهم کنند. لباسشویی دوو در دو نوع طراحی شده است: درب از بالا و درب از جلو. مدل لباسشویی درب از بالا قیمت پایین تری دارد. در مدل های درب از جلو به جای دکمه های چرخان و معمولی، از بردهای لمسی استفاده شده است. ویژگی های ماشین لباسشویی دوو عبارتند از:

 • مدل های جدیدتر دارای قفل کودک است.
 • دارای ورودی آب سرد و گرم به صورت مجزا است.
 • بدنه در برابر خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم است.
 • امکان اضافه کرده البسه حین شست و شو را فراهم کرده است.
 • آبکشی و خشک کردن لباس ها را در کمترین زمان انجام می دهد.
 • در مدل ها و ظرفیت های گوناگون طراحی و ساخته می شود (7، 8 و 9 کیلویی).
 • اولین و مهم ترین ویژگی که مرتبط با مبحث ماست، سیستم عیب یاب هوشمند است.
 • در لباسشویی دوو از هیتر سرامیکی استفاده شده است که مصرف انرژی را به حداقل ممکن می رساند.
 • از موتورهای اینورتر یا دایرکت درایو استفاده شده است. موتور های دایرکت درایو بدون تسمه هستند، در نتیجه هنگام کار کردن، بدون لرزش و صدا می باشند.
 • برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی دوو بسیار متنوع اند. به طور مثال شستن لباس‎های ضخیم، لباس رنگی، لباس نوزاد، ضد عفونی کننده، شست و شوی بخار (جدید) و بسیاری گزینه های دیگر را شامل می‎شود.

کارآمد سرویس یک پلتفرم درخواست آنلاین نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران می باشد که هدف آن تعمیر دستگاه در محل،بدون جابه‌ جایی و در کمترین زمان ممکن است.

منبع مقاله

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما