arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

راهنمای کامل ارور لباسشویی پاکشوما (تمام مدلها)

19 فروردین 1402

ماشین لباسشویی

48 نظر

ارور لباسشویی پاکشوما، به عنوان راهی برای پی بردن به مشکلات فنی ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد. ماشین های لباسشویی برند پاکشوما، از بهترین قطعات ساخته شده اند. از ویژگی های مثبت این ماشین ها، می توان به قیمت مناسب نسبت به محصولات خارجی، داشتن صفحه ی نمایش، انواع برنامه برای شستشو، کیفیت بالا در ساخت و مصرف انرژی پایین اشاره کرد. اما این ماشین ها نیز همانند سایر وسایل برقی می توانند به مرور دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. خطاهایی که در دستگاه پاکشوما نمایش داده می شود، می تواند راهی برای آگاهی نسبت به خرابی ها در ماشین لباسشویی پاکشوما باشد و از خرابی های بیشتر دستگاه جلوگیری کند. علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما می تواند به دلایل مختلف باشد، ولی ارورها عموما به دلیل مسائل جزئی نیستند. موقع به نمایش درآمدن ارورها، باید حتما در جهت رفع آنها اقدام کرد. اگر می خواهید با ارورهای لباسشویی پاکشوما آشنا شوید، این مقاله را دنبال کنید.

ارور لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس
ارور لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس

ارور لباسشویی پاکشوما و علت احتمالی آن

ارور لباسشویی پاکشوما، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. کد خطاهای لباسشویی پاکشوما و علت های احتمالی ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما را در ادامه عنوان می کنیم:

ارور لباسشویی پاکشوما علت احتمالی
ارور PE  خراب شدن هیدروستات
ارور OE ایراد در پمپ تخلیه 
ارور DE اشکال در میکروسوئیچ درب
ارور E00 هیچ خطا و ایرادی وجود ندارد.
ارور E10 وجود مشکل در سیستم آبرسانی
ارور E11 مشکل در سیستم آبگیری و زمانی که مقدار آب بیش از حد مجاز باشد
ارور E12 سرریز شدن آب از ماشین لباسشویی
ارور E20 وجود مشکل در مدار پمپ
ارور E21 عدم تخلیه آب لباسشویی
ارور E30 ایجاد اشکال در درب ماشین لباسشویی
ارور E33 خرابی در سنسور سطح آب
ارور E34 و E35 مشکل در سنسور حرارت سنج و ترمیستور
ارور E36 خرابی در المنت یا هیتر، خرابی مدار برد الکترونیکی لباسشویی
ارور E3C وجود عیب در المنت و اتصالات آن
ارور E3D نوسان در جریان برق
ارور E40 و E41 ایپروم در تشخیص خطا ایراد دارد یا برنامه ی شستشو از دستگاه پاک شده است
ارور E60 موتور ماشین لباسشویی خراب است
ارور E61 عدم تشخیص سرعت دور موتور
ارور E63 اختلال در سرعت موتور
ارور E70 اختلال در ارتباط پنل و برد اصلی
ارور E80 عیب در برد اصلی
ارور CL فعال شدن قفل کودک

خطاهای لباسشویی برند پاکشوما

برخی از کد خطاهای لباسشویی پاکشوما جزئی هستند و به راحتی می توانند بررسی شده و حل شوند. اما در برخی موارد نیاز است، تا متخصصینی ماشین لباسشویی شما را بررسی کرده و در جهت رفع مشکل به وجود آمده اقدام کنند. ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما و نوع رفع خطای مربوطه را در ادامه توضیح می دهیم.

ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس
ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس

ارور e1 لباسشویی پاکشوما 

که بسیار رایج است، نشان دهنده سرعت آبگیری بسیار کند دستگاه است. این مشکل در طبقات بالای آپارتمان ها به وفور رخ می دهد و دلیل اصلی آن، پایین بودن فشار آب است. علاوه براین، خرابی شیر برقی و گرفتگی های روی فیلتر ووردی نیز می توانند دلیل رخ دادن مکش آب بیشتر از یک ساعت طول کشیده است.

ارور pe ماشین لباسشویی پاکشوما

همانطور که اشاره کردیم، ارور لباسشویی پاکشوما  pe می تواند به دلیل خرابی هیدروستات دستگاه باشد. موقع خرابی هیدروستات لباسشویی پاکشوما، باید مقدار مقاومت هیدروستات و ماشین لباسشویی، توسط متخصصین مورد ارزیابی قرار گیرد. اغلب در این مواقع متخصصین توصیه می کنند، که هیدروستات دستگاه تعویض شود.

ارور ue در ماشین لباسشویی پاکشوما

ارور ue در ماشین لباسشویی پاکشوما ممکن است در اول، در فواصل شستشو یا در آخر شستشو نمایان شود. در این شرایط، چرخش ماشین لباسشویی با سرعت متوسط ادامه پیدا می کند و در صورت حل نشدن، این کد خطا را نمایش می دهد. این کد خطا، می تواند به دلایل مختلف ظاهر شود. در ادامه آن ها را عنوان می کنیم:

 • فرسودگی قطعات در ماشین لباسشویی و زمان زیاد شستشو
 • مقدار لباس در محفظه ی داخلی خیلی کم یا خیلی زیاد است.
 • سطحی که ماشین لباسشویی در آن نصب شده، ناهمواری دارد.
 • فشردگی بیش از حد لباس ها مانع از اجرای برنامه ی شستشو به شکل صحیح می شود.

برای رفع این ارور که علاوه بر ماشین لباسشویی پاکشوما در برند ال جی هم وجود دارد، می توان اقدامات زیر را انجام داد:

 • ممکن است ارور به خاطر حجم زیاد لباس باشد. در این حالت ماشین را از برق کشیده و خاموش نمایید. مقداری از حجم لباس ها را در مخزن ماشین کم کنید. چون لباس ها در مجاورت آب، سنگین می شوند. همیشه ظرفیت ماشین باید کمتر از حجم مشخص شده باشد. بدین ترتیب، ماشین راحت تر کارایی خود را نشان داده و لباس ها نیز تمیزتر خواهند شد. پس از کم کردن حجم لباس ها، می توان مجدد ماشین لباسشویی پاکشوما را روشن کرد.
 • عدم تراز ماشین لباسشویی را نیز می توان برطرف کرد. در صورت عدم تراز وقتی ماشین لباسشویی به مرحله خشک کردن می رود، متوقف می شود. در این حالت، می توانید زیر ماشین لباسشویی چوب قرار داده و زیر پایه های کوتاه آن مقوا بگذارید. چرخاندن پیچ زیر پایه ها نیز می تواند به کوتاه تر شدن یا بلند تر شدن ماشین لباسشویی کمک کند.
 • لباس ها را از حالت مچاله خارج کرده و به صورت یکنواخت در ماشین قرار دهید. سپس ماشین را برای شستشو روشن کنید.
 • از شستن لباس های بزرگ، مثل حوله و کاپشن با ماشین لباسشویی خودداری کنید. در صورت ضروری بودن شستشو با ماشین، آن ها را مچاله نکنید و حتی الامکان از برنامه های شستشو ساده برای این لباس ها کمک بگیرید.
 • ممکن است خرابی برد اصلی علت این ارور باشد. در این حالت باید تعمیرکار آن را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نماید.
 • اطمینان از محکم بودن پیچ و مهره ها در مرحله ی بعد بررسی شود.
 • سنسور تاخو یا تاکو دلیل دیگر برای کد ارور لباسشویی پاکشوما می باشد. در صورت خرابی این سنسور باید آن را تعویض کرد.
 • امکان قطعی در اتصال سیم ها، که در این حالت باید یک فرد حرفه ای اتصال سیم ها را بررسی کند.

مقاله پیشنهادی: 0 تا 100 ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ و راه های رفع آن

ارور fe لباسشویی پاکشوما

زمانی که ماشین لباسشویی بیش از حد یا کمتر از حد استاندارد آبگیری کند، این خطا نمایش داده می شود. مواردی که در صورت نمایان شدن این ارور لباسشویی پاکشوما باید بررسی شوند، شامل: برد فرمان، هیدروستات، کپسولی هیدروستات، شیلنگ هیدروستات و سیم کشی بین المان ها هستند.

ارور de لباسشویی پاکشوما 

ارور لباسشویی پاکشوما با عنوان de مربوط به خرابی میکروسوئیچ یا خرابی برد الکترونیکی دستگاه می باشد. در صورت خرابی میکروسوئیچ باید حتما آن را تعویض کرد.

خطای le در ماشین لباسشویی پاکشوما

ارور لباسشویی پاکشوما le به دلیل خرابی موتور لباسشویی می باشد. در این حالت باید حجم لباس ها را کم کرده، ماشین را چند دقیقه از برق کشیده و بعد از ده دقیقه آن را به برق بزنید.

ارور e10 در لباسشویی برند پاکشوما

زمانی که سیستم آبرسانی در ماشین لباسشویی دچار اختلال شده باشد، این ارور لباسشویی پاکشوما نمایش داده می شود. زمانی که این سیستم با اختلال مواجه شود، نمی تواند به درستی کار کند. برای اینکه ارور لباسشویی پاکشوما در این حالت رفع شود، باید اقدامات زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا باید شیلنگ ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار گیرد.
 • بررسی شیلنگ آب ورودی به ماشین لباسشویی
 • شیر ورودی آب باز باشد.
 • از قطع نبودن آب ساختمان مطمئن شوید.
 • اطمینان از باز بودن شیر برقی را در مرحله ی بعد انجام دهید.
 • اگر با وجود اقدامات فوق، همچنان این خطا را دریافت کردید، باید هیدروستات و برد اصلی تعویض یا توسط متخصصین مورد بررسی قرار گیرند.

مقاله پیشنهادی: علت کار نکردن دکمه‌ های ماشین لباسشویی چیست؟

رفع خطاهای لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس
رفع خطاهای لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس

ارور e11 لباسشویی پاکشوما

زمانی که اختلال در سیستم آبگیری ماشین لباسشویی وجود داشته باشد، ارور لباسشویی پاکشوما e11 را می بینید. در این حالت مقدار آب در وضعیت های مختلف همیشه در محدوده ای بیش از حد استاندارد قرار دارد. وضعیت هایی که دستگاه با وجود این اختلال در آن ها مصرف آب بالایی دارد، شامل وضعیت های start، error، pause و prewash می باشد. همین موضوع می تواند سبب آسیب رساندن به دستگاه و استفاده ی بیش از حد از آب شود.

کد ارور e12 لباسشویی پاکشوما

علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما در این حالت، می تواند وابسته به چند عامل باشد. پر شدن آب بیش از حد درون محفظه ی لباسشویی، خرابی در پمپ تخلیه، وجود مشکل در شیر برقی و قطع نشدن جریان آب ورودی و زمانی که سنسور تشخیص میزان سطح آب از کار می افتد، می توان این خطا را دید. در صورت مواجهه با این ارور می توان این اقدامات را برای رفع آن انجام داد:

 • بررسی شیر برقی لباسشویی و در صورت نیاز تعویض آن
 • بررسی عملکرد پمپ تخلیه و در صورت نیاز تعویض آن
 • بررسی سنسور تنظیم سطح آب و در صورت معیوب بودن، تعمیر یا تعویض آن

کد ارور e20 لباسشویی پاکشوما

اگر پمپ تخلیه یا مدار پمپ تخلیه دچار خرابی شده باشد، علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما به همین دلیل می باشد. برای اینکه در این حالت متوجه خرابی پمپ تخلیه یا مدار پمپ تخلیه شوید، باید تکنسین تعمیر لباسشویی پاکشوما یا کارشناسان مربوطه، پمپ را بررسی کنند. در صورت وجود مشکل، پمپ باید تعمیر یا تعویض شود.

ارور e21 ماشین لباسشویی پاکشوما

عدم تخلیه در ماشین لباسشویی پاکشوما، می تواند دلیل نمایان شدن این کد خطا باشد. برای رفع ارور e21 لباسشویی پاکشوما، موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرند:

 • شیلنگ تخلیه نباید خمیده شده باشد.
 • عدم انسداد شیلنگ ماشین لباسشویی با وسایل کوچک مانند سکه، جوراب، ناخن گیر
 • فیلتر و پمپ تخلیه تمیز باشند.

اگر پمپ تخلیه یا برد اصلی، علت نمایان شدن کد ارور لباسشویی پاکشوما باشد، باید حتما آن را تعویض کرد.

مقاله پیشنهادی: علت تخلیه نکردن ماشین لباسشویی چیست؟

ارور e30 لباسشویی پاکشوما

همانطور که گفتیم، یکی از علت های ارور e30 لباسشویی پاکشوما، بسته نشدن درب ماشین بود. اما این ارور، می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد. سوختن میکروسوئیچ درب و خراب شدن برد الکترونیکی ماشین نیز می توانند دلایلی برای نمایان شدن این ارور باشند. اما در این حالت چگونه باید ارور را برطرف کنیم؟ اقدامات زیر را انجام دهید:

 • میکروسوئیچ درب لباسشویی پاکشوما در مرحله ی اول بررسی شود. در صورت خرابی آن باید نسبت به تعویض میکروسوئیچ اقدام کنید.
 • در مرحله ی بعد، بررسی عملکرد برد و ارتباط برد و درب می تواند کمک کننده باشد.
 • اما امکان دارد، که عوامل خارجی هم جلوی بسته شدن درب را در ماشین لباسشویی بگیرند. بررسی درب می تواند برای این موضوع کمک کننده باشد.

ارور e33 لباسشویی پاکشوما

معیوب شدن سنسور آب، دلیلی برای نمایان شدن ارور e33 لباسشویی پاکشوما می باشد. بهترین اقدام در این حالت، تعویض سنسور آب است.

ارور e35 لباسشویی پاکشوما

همانطور که گفتیم، ارور لباسشویی پاکشوما  e35 می تواند به دلیل خرابی سنسور حرارت سنج آب یا ترمیستور باشد. در این مورد می توان ولوم دمای روی برد را بررسی و آن را رفع کرد. در صورت حل نشدن مشکل، ترمیستور را تست کنید. اگر مشکل از ترمیستور باشد باید تعویض شود.

علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس
علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس

ارور e3c ماشین لباسشویی پاکشوما

المنت و اتصالات مربوطه، می توانند دلیلی برای نمایش دادن ارور  e3c ماشین لباسشویی پاکشوما باشند. در این حال باید المنت و اتصالات مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز، باید تعمیر یا تعویض شوند.

ارور e3d لباسشویی پاکشوما

ارور پاکشوما  e3d زمانی نمایان می شود، که نوسانات جریان برق وجود داشته باشد. استفاده از محافظ برق برای جلوگیری از کد ارور لباسشویی پاکشوما e3d می تواند موثر باشد. راهکار دیگر این است، که جهت ضروری نبودن یا عدم استفاده از ماشین لباسشویی می توانید دو شاخه ی آن را از برق بکشید.

کد خطا و ارور e40 وe41 لباسشویی پاکشوما

این ارورهای لباسشویی پاکشوما زمانی نمایش داده میشوند، که خطای ایپروم در تشخیص خطا برد رخ داده یا برنامه ی شستشو از ماشین لباسشویی پاک شده باشد. در این صورت، باید مجدد برنامه ی شستشو را برای ماشین لباسشویی تنظیم کنید. اگر با تنظیم ماشین همچنان مشکل وجود داشت، نسبت به ریست لباسشویی پاکشوما اقدام کنید.

علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما e61 و e62 و e63

کد ارور لباسشویی پاکشوما e61، e62 و e63 می تواند به دلیل وجود مشکل در سرعت موتور، وجود اشکال در سیستم سرعت سنج و عدم تشخیص میزان سرعت موتور باشد. در این حالت پی می بریم، که سنسور تشخیص دور سرعت موتور دچار مشکل شده است.

علت ارور e70 لباسشویی پاکشوما

علت ارور دادن لباسشویی پاکشوما در این حالت می تواند وابسته به دو دلیل باشد. علل ارور عبارتند از:

 • دکمه های پنل لباسشویی کار نمی کند.
 • ارتباط بین پنل اصلی و برد دستگاه لباسشویی پاکشوما قطع شده است.

برای رفع ارور e70 در لباسشویی پاکشوما باید اتصالات و سیم کشی های مربوط به پنل و برد اصلی مورد ارزیابی قرار گیرند و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

ارور e80 لباسشویی پاکشوما

همانطور که گفتیم، ارور پاکشوما  e80 به دلیل ایراد در برد اصلی است. در این حالت، برد اصلی باید تعویض شود.

ارور cl ماشین لباسشویی پاکشوما

فعال شدن قفل کودک در لباسشویی پاکشوما، دلیلی برای نمایش این ارور می باشد. برای غیر فعال کردن این قفل، باید همزمان بر روی دو کلید جلویی ماشین لباسشویی که مشخص است، فشار داده و 3 ثانیه آن ها را نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

مقاله پیشنهادی: هرآنچه در مورد جاپودری ماشین لباسشویی باید بدانید.

خرابی ها و مشکلات متداول در ماشین لباسشویی برند پاکشوما

در کنار ارور لباسشویی پاکشوما که در موارد قبل به آن ها اشاره داشتیم، گاهی خرابی ها و مشکلاتی در ماشین لباسشویی پاکشوما ایجاد می شود، که لازم است به برخی از آن ها بپردازیم:

 • صدا و لرزش: وجود صدا یا لرزش می تواند به دلیل آسیب دیدگی در بلبرینگ ها باشد.
 • کاهش سرعت و عدم چرخش: خراب شدن موتور، بر روی سرعت آن و چرخش ماشین لباسشویی تاثیر دارد.
 • تکان های شدید: عدم قرار گیری صحیح دستگاه می تواند منجر به تکان های شدید در دستگاه شود.
 • ناتمام ماندن شستشو: خرابی تایمر و برد اصلی می تواند سبب شود، که شستشو دستگاه ناتمام بماند.
 • کار نکردن: ایمنی درب یا میکروسوییچ می توانند منجر به چنین مشکلی در لباسشویی پاکشوما شوند.
 • عدم تخلیه ی آب: خرابی پمپ تخلیه یا گرفتگی فیلتر، جلوی تخلیه ی آب را می گیرد.
 • چشمک زدن پنل: علت چشمک زدن لباسشویی پاکشوما می تواند به دلیل تمام شدن کار ماشین، ایراد در برد، عدم تخلیه آب و خرابی قطعات باشد.
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران/کارآمد سرویس
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران /کارآمد سرویس

نکات مهم برای جلوگیری از کد خطاها در لباسشویی

برای بالا بردن کارایی لباسشویی پاکشوما و جلوگیری از ارور لباسشویی پاکشوما، رعایت نکاتی می تواند مفید باشد. این نکات را در ادامه عنوان می کنیم:

 • استفاده ی بیش از حد از پودر ماشین لباسشویی، در تمیزتر شدن لباس های شما تاثیری نداشته و تنها می تواند سبب پایین آمدن کارایی در ماشین لباسشویی شود.
 • زمانبندی و انتخاب نوع برنامه ی شستشو می تواند در تمیزی بهتر لباس و حفظ جنس پارچه ی آن اثر گذار باشد.
 • اگر نیاز است که از نرم کننده در ماشین لباسشویی استفاده کنید، حتما آن را با آب رقیق کرده و سپس در مخزن مربوطه بریزید.
 • همه ی لباس ها را با یک درجه ی ثابت نشورید و با توجه به بو، کثیفی و جنس لباس خود برنامه ی شستشوی آن را تعیین کنید. بدین ترتیب می توانید رضایت بالایی را از شستشوی لباس ها داشته باشید.
 • حتما نباید از دور تند برای خشک شدن لباس ها استفاده کنید. برای خشک کردن لباس ها با توجه به جنس آنها و نوعشان، برنامه ی خشک کردن را تنظیم کنید.
 • پس از هر بار استفاده از دستگاه، دو ساعت آن را روشن نکنید و درب آن را باز گذاشته تا محفظه ی داخلی خشک شود و برای جلوگیری از جرم هر دو ماه یک بار جرم گیر استفاده کنید.

رفع ارور در مرکز تعمیر پاکشوما

سعی بر این بود، تا در این مقاله به توضیحی جامع و کامل در خصوص تمامی ارور های لباسشویی پاکشوما  و علت آن ها بپردازیم. در پایان نیز راهکارهایی عنوان گردید، تا بتوانید به راحتی مشکل دستگاه را شناسایی کرده و آن را حل کنید. با وجود موارد گفته شده، اگر دانش کافی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ندارید، بهترین راه حل تماس با متخصصین این حوزه می باشد. برای رفع ارور پاکشوما حتما از متخصصین نمونه و با تجربه کمک بگیرید، تا بتوانید از مشکلات بیشتر برای لباسشویی پاکشوما جلوگیری کنید. مرکز تعمیر لباسشویی پاکشوما، با همکاری تکنسین مجرب و کارآزموده، می تواند برای عیب یابی و حل نمودن مشکل ماشین لباسشویی شما گزینه ی مناسبی باشد. مجموعه ی مرکز تعمیر لباسشویی برند پاکشوما در تلاش است تا با ارائه ی نکات لازم در خصوص تعمیر و ارائه ی خدمات مناسب، برای رفع مشکلات لباسشویی های پاکشوما اقدام کند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی برند پاکشوما

بسیاری از تعمیرگاه ها در تمامی شهرهای ایران، خود را نماینده ی تعمیرات لباسشویی پاکشوما معرفی می کنند. حال آن که برای بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، نیاز است تا به خدمات ارائه شده توسط آن مرکز توجه داشته و تحقیقات لازم را در این خصوص انجام دهید. بسیاری از افراد سودجو با این عنوان، هزینه های گزافی را از افراد می گیرند. پس لازم است، برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به خدمات ارائه شده توسط آن مرکز دقت کنید. ارائه ی گواهی های لازم، خدمات مناسب، قیمت مقرون به صرفه و خدمات پس از تعمیر و همچنین پشتیبانی، می توانند از مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب یک مرکز معتبر و قابل اعتماد باشند. با بررسی این موارد می توان نسبت به نمایندگی های مجاز تعمیرات لباسشویی پاکشوما، اطمینان حاصل کرد.

ماشین لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس
ماشین لباسشویی پاکشوما/کارآمد سرویس

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی

استفاده از قطعات اصل و تعمیر در محل، از مهم ترین خدمات مرتبط با تعمیر لباسشویی پاکشوما می باشد. خدمت رسانی در محل با توجه به نیاز مشتریان، در نظر گرفته شده است. با این خدمات، دیگر نیاز نیست تا نگران حمل ماشین لباسشویی خود به تعمیرگاه و احتمال آسیب دیدن آن باشید، زیرا ما کار را برای شما راحت تر کرده ایم. ما در زمینه ی تعمیر لباسشویی برند پاکشوما، بهترین خدمات را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به شما ارائه می دهیم. در هر ساعت از شبانه روز دستگاه شما با مشکل مواجه شد، می توانید از خدمات پشتیبانی 24 ساعته ما بهره مند شوید. خدمات ویژه ی این مرکز فقط در مراکز معتبر تعمیر لباسشویی پاکشوما ارائه می گردد. مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی شما متغیر و بستگی به میزان خرابی آن دارد. پس، این فرصت را از دست ندهید و هر چه سریع تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 4.5]
مهران
مهران

من دوسال ونیم دارم سه بارازنمایندگی برای تعمیرش اومدند

23 فروردین 1402

عبدالر حیم مسلم زاده
عبدالر حیم مسلم زاده

سلام توزیهات خوب داد شده

24 فروردین 1402

سعید
سعید

لباسشویی بسیارخوبی است من چندین ساله استفاده میکنم مقاله بسیارخوبی بودتشکرمیکنم لطفا این نوع خدمات ادامه دارباشد

25 فروردین 1402

محمد امینی
محمد امینی

آیا میتونیم روزی چندبارازلباسشویی استفاده کنیم

26 فروردین 1402

Bahman
Bahman

حیف پول خدمات که افتضاح بی خیال تراز شرکت پاکشوما خودش فقط

10 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  متاسفانه درچند سال اخیر کیفیت قطعات پایین اومده

  11 اردیبهشت 1402

محسن
محسن

سلام من ۱ساله خریدم ولی دوبار در وسط کار ارور میکنه لطفا راهنمایی کنید سه بار هم از نمایندگی اومدن ولی درست نشدوقتی ارور میکنه ۳۰ میاد ممنون میشم که راهنمایی کنید

26 اردیبهشت 1402

راضیه
راضیه

سلام ،وقت بخیر چندین ماهه که ماشین هشت کیلویی پاکشوما خریدم ،چند باری متوجه شدیم که در اخر کار روی ۱ دقیقه استوپ میکنه و صداهایی ازش میاد ولی خاموش نمیشه ،و خودمون دکمه خاموش رو میزنیم ،علتش چیه

31 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام به احتمال زیاد میکروسوییچ درب ماشین معیوب شده حتما با متخصص جهت بررسی دقیق تماس بگیرید 02158908

  1 خرداد 1402

مهرداد
مهرداد

لباسشویی،پاکشوما بدون نشانگر دیجیتال دارم،میزنی به پریز برق بدون دادن برنامه می رود روی دور خشک کن،وشروع به کار میکند،،وبرای خاموش شدن باید از پریز بکشی،بادکمه زدن خاموش نمیشود،،تعمیرکار آمد گفت مشکل از میکروسوییچ درب هست عوض کردیم ولی مشکل برطرف نشد،ممنون میشم راهنمایی کنید

4 خرداد 1402

Salehi
Salehi

ولا من ۲سال میشه لباس شویی خریدم خوبه خدمات پس از فروش اصلان خوب نیست

4 خرداد 1402

علی خودم تعمیرکارم
علی خودم تعمیرکارم

خودم تعمیرکارودیدم این لباسشویی های هوشمندچقدردردسردارندهمون لباسشویی های دوقلوی ساده والله صدشرف دارندتااینها که اصلا قطعاتشون گیرنمیاد تشکرعلی

6 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام درنمایندگی های مجاز تمام قطعات موجود میباشد

  6 خرداد 1402

احمد زمانی
احمد زمانی

خدمات پس از فروش اصلا خوب نیست

12 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از نظرات شما

  16 خرداد 1402

کارآمد سرویس
کارآمد سرویس

ممنونم

16 خرداد 1402

ناصرزالی
ناصرزالی

پاکشوماآشغالترین وسایلهارو داره خدمات پس ازفروششم به دردنخوره من لباسشویشو خریدم نو اما برنانه هاش قاطی میکرد ۸باربردند درست نشد کارخونشم پس نگرفت هنوزم بعد چندین سال تو انبارخونه خاک میخوره

16 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  متاسفانه بعضی مدلهای پاکشوما محصولات خوبی ندارد

  16 تیر 1402

بهنام
بهنام

با سلام منم یه لباسشویی پاکشوماخریدم تقریبا ۲سالو خوردس استفاده میکنم ازوقتی که برای اولین بار استفاده کردیم تا الان صداش بد جوره انگاریه هواپیمای جت از سرت رد میشه ،بخصوص وقت ابگیری.کیفیتش بد جوره...

16 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام گاهی اوقات بعضی از صداها قابل رفع است باید بازديد شود

  17 تیر 1402

مرادی
مرادی

من ۱۲ سال پیش خرید کردم خیلی هم راضی ام خدایا شکر

19 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سری قدیمی پاکشوما از برند الجی بود کهمونتاژمیشد بسیار عالی بودند

  19 تیر 1402

اکبریان
اکبریان

سلام لباسشویی 8 کیلویی پاکشوما تازه خریدم چندبار بیشتر استفاده نکردم رو دور خشک کن که به تایم 8دقیقه میرسه چند بار پرش تایم داره تایمر چند بار بالا وپایین میپره بوی سوختگی هم ازش میاد به نظر شما مشکلش از کجاست...

24 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام چون دستگاه راتازه خریداری کردید پیشنهاد من اینست حتمآ از طریق خدمات پس از فروش اقدام نمایید مشکل شما بعداز بازدید مشخص میشود

  24 تیر 1402

اکبریان
اکبریان

ممنونم از پاسختون....به نمایندگی هم مراجعه کردم متاسفانه میگن مشکلی نداره درصورتی که هربار شستشو چندبار پرش تایم داره بوی سوختگی هم همچنان زیاد داره..اویل گفتن ممکنه مشکل از برد یا زغالش باشه بعد همونم زیر بارش نرفتن..ممنون میشم اگر شما راهنماییم کنید میترسم دستگاه مشکل بسوزه یا....

24 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام لباسشویی های جدید پاکشوما از ساختاروقطعات کيفيت پایینی استفاده شده وبه نظرمن پیشنهاد میکنم در مورد ایراد دستگاه حتمآ سماجت کنید گاها نمایندگی درصورت رفع ایراد موظف به تعویض دستگاه شما میباشد

  24 تیر 1402

مهناز
مهناز

من جندساله که بخاطر حمایت از ساخت داخل ،ماشین لباسشویی پاکشوما۹کیلویی خریدم...سال اول خوب بود ، وهرچی به نمایندگی و پشتیبان زنگ زدم اصلا اهمیت ندادن...من هم به تعمیرکار اعتماد نکردم و فعلا باهاش کار میکنم ولی هربار باکلی استرس ....کاش بیشتر ازمصرف کننده داخلی حمایت بشه

24 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  امیدوارم همینطور بشه

  24 تیر 1402

اکبریان
اکبریان

ممنون از وقتی که گذاشتین..به نظر شما مشکل از چه قطعه ای از دستگاه هست که بخوام بیرون ببرم تعمیر

25 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اگر ساکن تهران هستیدبا شماره ۰۲۱۵۸۹۰۸تماس بگیریدواگر ساکن شهرستان هستید باید یک تعمیر کار حرفه ای پیدا کنید

  25 تیر 1402

اکبریان
اکبریان

ممنونم ازشما.

26 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  26 تیر 1402

امید
امید

سلام ماشین لباسشویی مدل tfb-96407 st ترازوی وزن کردن لباس هم داره ؟ اگه داره چطوره میشه استفاده کرد .

30 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام درلباسشویی های هوشمند جدید سنسور وزنی دارند که در حالت برنامه اتوماتیک خودشان براساس وزن لباس تایم شستو را تعیین می‌کنند ودور موتور هم برهمین اساس تعیین مکند

  30 تیر 1402

امید
امید

ممنون از جوابی که دادید منظور من بیشتر این بود که بتونه وزن لباسایی که میزاریم تویه ماشین نشون بده چقدره و کدوم دکمه ها رو باید بزنیم تا نشون بده

30 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام هیچکدام وزن لباس را نشون نمیدهند

  30 تیر 1402

حمید
حمید

من هم چهار ماه میشه یه نه کیلویی گرفتم خدارو شکر فعلا مشکلی ندارد ازش راضی هستم

7 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  🙏🙏🙏

  7 مرداد 1402

بهروز
بهروز

امیدوارم‌پاکشوما‌به‌خاطر‌برند‌خودش‌هم‌که شده‌‌مواظب‌کیفیت‌‌تولیداتش‌وتخصصی تعمیر‌کاراش‌باشه‌‌‌.که‌به‌روز‌باشن‌وحرفه‌ای

10 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ماهم امیدواریم همینطورباشه

  10 مرداد 1402

پریسا اسلامی
پریسا اسلامی

خیلی شرکت خوبی بودن تکنسینشون هم عالی وحرفه ای بود وکارمون سریع انجام شد

14 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از شما

  15 مرداد 1402

مرتضی پروانه
مرتضی پروانه

به نظره من شرکت پاکشوما از لحاظ محصولات شوینده چه لباسشویی و چه ظرفشویی در رتبه اول قرار داره بسیار عالی خدمات میده

18 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  اوکی

  18 مرداد 1402

روشندل
روشندل

سلام،والا ما هم پاکشوما 7کیلویی خریدیم دوماه اول خوب بود ببعدش اصلا درست کار نمیکنه تایمرش پرش داره همش چندبارم از نمایندگی آمدن هرکدومشون یچیز میگن الان موندیم چکارش کنیم لطفا راهنمایی کنین

5 آذر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام حتما تاقبل ازپایان دوره گارانتی پیگیری کنید.با دفترمرکزی یاتلفن شکایات

  5 آذر 1402

سمیرا
سمیرا

سلام ببخشید من ماشین لباسشویی پاکشوما دارم بعد پنج دقیقه ارور میده دوباره کلید استارتشو میزنم شروع میکنه ب شستن نمیدونم مشکلش از چیه متاسفانه نمایشگر نداره ک نشون بده چ اروری میده کلافه ام کرده

20 تیر 1403

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اینکه بعداز چنددقیقه ایست می‌کند علل مختلفی دارندلطفا جهت اطلاع بیشتربا شماره09129241658تماس بگیریر

  23 تیر 1403

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما