arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا 810

5 بهمن 1401

مقاله

133 نظر

 بررسی مشکلات معمول کاربران در ارتباط با مراکز تعمیر یخچال اسنوا 810

یکی از مدل های پرطرفدار یخچال اسنوا، مدل 810 آن است که توانسته رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. خدمات مربوط به تعمیر یخچال اسنوا 810 به دلیل کاربران بالای این محصول، جزء نیازهای درصد بالایی از افراد می باشد. بسیاری از نمایندگی ها خدمات مربوط به تعمیر و سرویس این مدل از یخچال اسنوا را با بهترین شرایط ارائه می کنند. در ادامه به برخی از مشکلات رایج یخچال های اسنوا 810 خواهیم پرداخت.

تعمیر یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس
تعمیر یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس

مشکلات رایج در تعمیر یخچال اسنوا 810

ارائه خدمات مربوط به تعمیر یخچال اسنوا 810 مانند سایر مدل های یخچال از این برند، باید توسط افراد متخصص ارائه شود. با خرید این محصول از نمایندگی های معتبر و مجاز، با توجه به مدت زمان ضمانت محصول، خدمات مربوط به تعمیر یا سرویس یخچال بر عهده شرکت تولید کننده می باشد. بعد از پایان دوره گارانتی نیز باید به دنبال یک مرکز یا نمایندگی معتبر بود تا بتواند نیازهای افراد در تعمیر این محصولات را به درستی پوشش دهد. در ادامه به برخی از مشکلات این یخچال ها که باعث ارتباط کاربران با مراکز تعمیر آنها می شود، اشاره خواهیم کرد.

سرد نشدن فضای داخل یخچال به اندازه کافی

یکی از مواردی که باعث تعمیر یخچال اسنوا 810 می شود، سرد نشدن فضای داخل یخچال به اندازه کافی می باشد. به وجود آمدن این مشکل می تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد. افراد متخصص و کارشناس با بررسی تمام قسمت های دستگاه اقدام به عیب یابی آن و تعمیر بخش مورد نظر می کنند. از جمله دلایلی که باعث می شود تا فضای داخل یخچال به اندازه کافی سرد نشود، موارد زیر می باشند.

 • خرابی در بخش برد الکتریکی
 • قرار دادن حجم بالایی از مواد غذایی داخل یخچال
 • خرابی درب یخچال
 • ایجاد مشکل و خرابی در قسمت کندانسور
 • و..

مقاله پیشنهادی: علت جمع شدن آب در کف یخچال چیست؟

بررسی علت نشتی یخچال اسنوا 810

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود کاربران با مراکز تعمیر یخچال اسنوا 810 ارتباط برقرار کنند، مشکل نشتی یخچال ها می باشد. این مشکل در بسیاری از یخچال های بدون برفک اسنوا از جمله مدل 810 رخ می دهد. دلیل اصلی ایجاد این مشکل ناشی از گرفته شدن مجاری تخلیه آب یخچال است. نتیجه این مشکل نیز جمع شدن آب در بخش های کف یخچال می باشد که می تواند باعث پوسیدگی آن شود. رفع این مشکل به راحتی امکان پذیر است تا از ایجاد مشکلات بزرگتر در یخچال جلوگیری شود.

شنیده شدن صداهای ناهنجار از یخچال اسنوا

یکی دیگر از مشکلات رایجی که توسط مراکز تعمیر یخچال اسنوا قابل بررسی و حل شدن است، صداهای ناهنجار یخچال می باشد. تمام یخچال ها بعد از چند سال کارکرد دچار این مشکل می شوند. دلایل مختلفی در ایجاد این مشکل تاثیر گذارند. از مهمترین دلایل ایجاد این مشکل می توان به فرسودگی لوله های گاز مبرد، ناشی از عملکرد سیستم نوفراست، کیفیت مواد به کار رفته در لوله های داخلی یخچال و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

عیب یابی یخچال فریزر اسنوا مدل 810/کارآمد سرویس
عیب یابی یخچال فریزر اسنوا مدل 810/کارآمد سرویس

منجمد شدن مواد داخل یخچال

یکی دیگر از نیازهای کاربران در تعمیر یخچال اسنوا 810، یخ زدن مواد غذایی در بخش یخچال آن می باشد. با بررسی های اولیه می توان نسبت به رفع این مشکل اقدام کرد. در صورتی که مشکل ایجاد شده با تغییر جای مواد غذایی یا تغییرات دمایی دستگاه رفع نشود، باید با مرکز یا افراد متخصص ارتباط برقرار کرد. از جمله دلایلی که باعث ایجاد این مشکل در یخچال های 810 اسنوا می شود، می توان به کثیف بودن کویل های کندانسور، خرابی ترموستات یخچال، خرابی برد الکتریکی و خرابی ترمیستور دستگاه اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی: تعمیر یخچال در کلیه نقاط تهران

خرابی موتور کمپرسور یخچال اسنوا 810

یکی از مهمترین دلایل تعمیر یخچال اسنوا 810، ایجاد مشکل در موتور یا کمپرسور آن است. موتور اصلی ترین قسمت در یخچال ها به شمار می آید که در صورت نیاز به تعمیر نیز می تواند هزینه های بالایی برای کاربر به وجود آورد. دلایل مختلفی باعث ایجاد مشکل یا خرابی در کمپرسور یخچال فریزرهای 810 اسنوا می شود. از جمله مواردی که نشان دهنده خرابی موتور یخچال فریزرهای اسنوا می باشد.

 • سرد نکردن هوای داخل یخچال و فریزر
 • ایجاد اختلال در قسمت اتوماتیک یخچال فریزر
 • ایجاد گرمای زیاد در کمپرسور یخچال فریزر
 • ایجاد اتصال در یخچال فریزر هنگام زدن کابل آن به جریان برق

با مشاهده هر کدام از این موارد و بسیاری از مشکلات دیگر، احتمال تعمیر یا حتی تعویض موتور در یخچال های اسنوا وجود دارد. برای انجام تعمیر یخچال اسنوا 810 در قسمت موتور، بهتر است با مراکز و افراد متخصص ارتباط گرفت. موتور مهمترین بخش یخچال بوده و کارکرد درست آن روی عملکرد سایر بخش ها ارتباط مستقیم دارد. تعمیر یا سرویس این بخش توسط افراد متخصص باعث می شود تا از ایجاد مشکلات و خرابی های بیشتر در در دستگاه پیشگیری شود. این امر روی کاهش هزینه های کاربر نیز تاثیرات قابل توجهی دارد.

بررسی تنظیمات و تعمیر یخچال اسنوا 810

برای نشان دادن کارایی عالی در یخچال ها، باید تنظیمات یخچال فریزر اسنوا 810 به درستی انجام شود. این مدل از یخچال اسنوا که داخل کشور ساخته می شود، دارای قیمت مناسب و قابلیت های گوناگونی است. کارکرد عالی و قیمت مناسب این مدل از یخچال باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد. روی بدنه یخچال ها یک صفحه نمایشگر وجود دارد که کارهای تنظیمات دستگاه از این بخش انجام می شود. در این یخچال از سیستم خودکار عیب یاب استفاده شده تا در صورت ایجاد مشکل، کد مربوط به آن روی صفحه، نمایش نشان داده شود. دما و سرعت عملکرد دستگاه روی پنل الکتریکی نمایش داده می شود. 6 دکمه مختلف نیز روی صفحه نمایشگر دستگاه وجود دارند که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارد.

تنظیمات و تعمیر یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس
تنظیمات و تعمیر یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس

مطالب موجود در دفترچه یخچال اسنوا 810

به کمک دفترچه یخچال اسنوا 810، می توان تمام تنظیمات و برنامه های مختلف دستگاه را به خوبی بررسی کرد. دفترچه ای که با یخچال های اسنوا عرضه می شود یکی از مهمترین اقلام همراه دستگاه به شمار می آید. به کمک اطلاعاتی که در این دفترچه نوشته شده می توان بسیاری از تنظیمات آن را بررسی کرده و در صورت ایجاد مشکل آن را به راحتی رفع کرد. تمام نکات و برنامه های لازم برای کارکرد بهتر یخچال در دفترچه راهنمای آن ثبت شده است. این دفترچه باعث می شود تا در صورتی که امکان دسترسی به تعمیرکار یا افراد متخصص وجود نداشته باشد، بتوان به راحتی مشکلات جزئی ایجاد شده در یخچال را رفع کرد.

مقاله پیشنهادی:   ارور یخچال اسنوا و راه های رفع آن

برای تعمیر یخچال اسنوا 810 در موارد تخصصی باید با مراکز و افراد متخصص ارتباط برقرار کرد. چون رفع بسیاری از مشکلات تخصصی نیاز به بررسی کارشناس دارد و نمی توان با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه، آن را برطرف کرد. در دفترچه های راهنما به بررسی کارکرد بخش های مختلف دستگاه و نحوه انجام تنظیمات آن اشاره شده است. کارکرد این دفترچه ها برای رفع مشکلات احتمالی در تنظیمات و کارکرد یخچال ها می باشد. برای رفع مشکلات مربوط به تعمیر و سرویس این یخچال ها حتما باید با نمایندگی های معتبر ارتباط برقرار کرد.

نحوه ریست یخچال اسنوا 810

بسیاری از کاربران می توانند با ریست یخچال اسنوا 810، مشکلاتی مثل به هم ریختگی تنظیمات دستگاه را به راحتی حل کنند. ریست در واقع همان راه اندازی مجدد دستگاه می باشد که نتیجه پیشرفت تکنولوژی در لوازم خانگی می باشد. در یخچال فریزر اسنوا مدل 810 نیز از تکنولوژی های جدید و به روز برای بالا بردن کارکرد دستگاه استفاده شده است. ریست کردن یا شروع دوباره یکی از این مواردی است که باعث کارکرد دوباره یخچال فریزر هنگام هنگ کردن و یا ایجاد مشکل در تنظیمات دستگاه می شود. در این مدل از یخچال‌های اسنوا دکمه خاصی برای ریست کردن وجود ندارد و با خارج کردن کابل برق از پریز این کار صورت می‌گیرد.پس از ۴۵ دقیقه منتظر ماندن، یخچال فریزر به تنظیمات اولیه برگشته و معمولا صفحه نمایش آن شروع به چشمک زدن می کند.

ریست یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس
ریست یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا 810

ارتباط با مراکز نمایندگی مجاز تعمیر یخچال اسنوا 810، امروزه به شکل های مختلف و در تمام شهرها امکان پذیر است. یکی از مواردی که باعث دسترسی راحت کاربران به این مراکز شده، راههای ارتباطی مختلف با این مراکز می باشد. گسترش استفاده از اینترنت باعث شده تا بتوان از طریق سایت و شبکه های اجتماعی با نمایندگی های معتبر ارتباط برقرار کرد. خدماتی که توسط نمایندگی های تعمیر یخچال اسنوا ارائه می شود نیز امروزه گسترش بسیار بالایی پیدا کرده است. متخصصین این مجموعه ها اقدام به حضور در محل برای رفع مشکل یخچال در کمترین زمان ممکن می کنند.

مقاله پیشنهادی: راهنمایی نصب یخجال فریزر

یکی از نمایندگی های مجاز و فعال در زمینه تعمیر یخچال اسنوا 810 و بسیاری از نمونه های دیگر یخچال ها و حتی سایر لوازم خانگی، مجموعه کارآمد سرویس می باشد. افراد متخصص در این مجموعه آماده ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز می باشند. تعداد تکنسین های بالای این مجموعه باعث شده تا سرعت خدمات رسانی آنها بسیار بالا باشد. تعداد مخاطبان بالای این مجموعه و عیب یابی تعداد زیادی از یخچال ها و لوازم خانگی مختلف توسط متخصصین مجموعه باعث ایجاد تجربه و مهارت بالای آنها در عیب یابی دستگاه های مختلف شده است. از طریق راههای ارتباطی قرار داده شده داخل سایت می توان با کارشناسان مجموعه ارتباط گرفته و از خدماتی که ارائه می کنند، استفاده کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 35 میانگین: 4.8]
ترگل
ترگل

مرسی ، مطلب خیلی مفیدی بود

6 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون

  6 بهمن 1401

حاتمی
حاتمی

یخچال فریزر اسنوا من ارور faمیزنه وباید از برق بکشم مجدد به برق بزنم لطفا راهنمایی کنید

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام این ارور مربوط به خرابی هیتر یخچال میباشد یا سنسور تشخیص اشتباه میدهد که با تعویض آنها مشکل برطرف میشود ودرنهایت ایراد میتوند از خطای برد هم باشد

  10 بهمن 1401

رسولی
رسولی

داخل یخچال ما بو گرفته چکار باید کنیم

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ابتدا باید یخچال از برق کشیده سپس تمامی طبقات کاملا شسته وخشک وبدنه داخلی با دستمال تمیز ودرانتها از ذغال خشک درظرف کوچکی قرار داده وبه مدت سه روز درمیان تعویض کنید مشکل برطرف میشود

  10 بهمن 1401

صباغ
صباغ

سلام ممنون خیلی خوب بود

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  10 بهمن 1401

م کاظمی
م کاظمی

سلام جلوی طبقات فریزر ما برفک میزنه چند نفر هم آمدند هرکدام یه چیزی میگویند لطفا راهنمایی کنید چکارباید کنیم

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  دوست گرامی علت عدم بسته نشدن کامل درب یخچال یا فریزر شماست درب ولاستیک دستگاه شما نیاز به تنظیم وآبندی دارد

  10 بهمن 1401

زینب سپهر
زینب سپهر

تکنسین خیلی به موقع اومدن و خیلی تمیز وحرفه ای کار کردن

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  11 بهمن 1401

احمدی
احمدی

لطفا ارورهای یخچال فریزر اسنوا رابگذارید

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام حتما انجام خواهدشد

  11 بهمن 1401

الهام کارگر
الهام کارگر

سلام من هرچی گشتم ارور مدل ۸۱۰ راپیدانکردم

11 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  بله حتما

  11 بهمن 1401

علی
علی

عالی

21 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون

  23 بهمن 1401

گلچهره
گلچهره

عالی بود 🙏🏼

11 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  12 اسفند 1401

سالار
سالار

سلام یخچال ما صداش خیلی زیاد شده چکار باید انجام شود

12 اسفند 1401

طلوعی
طلوعی

عالی بود

12 اسفند 1401

زهره
زهره

ای کاش شهر اراک هم خدمات می دادیداینجا تعمیرکار خوب وماهر ندارد

14 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  امیدوارم بتونیم خدماتمون را به استانهای دیگر ارایه بدیم

  14 اسفند 1401

مصطفی کاشانی
مصطفی کاشانی

سلام یخچال خوبیه ما حدود ۱۰ساله داریم البته یکبار پدال آبسردکن شکست که از نمایندگی اومدند درست کردند

21 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ok

  24 اسفند 1401

رحیمی
رحیمی

عالی بود

22 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  24 اسفند 1401

حامدی
حامدی

مطالب مفیدبود

25 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ok

  25 اسفند 1401

دانش
دانش

🤩🤩🤩

29 اسفند 1401

مستوفی
مستوفی

خیلی عالی بود

29 اسفند 1401

رستگار
رستگار

عالییییی

14 فروردین 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون

  15 فروردین 1402

مسعود
مسعود

سلام یخچال ما ساعتش هنگ کرده و درس کار نمی کنه دمای یخچال و فریزر هم بالا میره حتی 45 دیقه هم خاموش کردم هیچ افاقه نکرد اگه میشه راهنمایی کنید

1 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام نیاز به بازدید دارد

  4 اردیبهشت 1402

M
M

سلام ىخچال ما خطای FRنشان میده چیکار کنم

28 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ارور fr که دلیل آن نبود سرما و حس نکردن دما توسط سنسور سرمایشی می باشد و علت های مختلفی از جمله برفک زدن اواپراتور، نبود گاز داخل سیستم، خرابی فن، کار نکردن کمپرسور است ،که در اکثر اوقات با تعویض تمام المان های برفک زدایی یخچال هم مشکل برطرف نمی شود در این حالت باید برد فرمان تعویض شود.

  28 اردیبهشت 1402

امیری
امیری

ممنون از مطالب آموزنده تون

29 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سپاسگزارم

  30 اردیبهشت 1402

پریسا
پریسا

واقعا یخچال مزخرفیه

4 خرداد 1402

علی
علی

کشوه میوه یخ میزنه چیکار کنم

5 خرداد 1402

سالاری
سالاری

یخچال ارور f9میده بردشو کلا عوض کردیم همچنان ارور میده فریزر یخ نمی زنه جا میوه یخ میزنه لطفا راهنمایی کنید .

7 خرداد 1402

درخشان
درخشان

یخچال من اروh1 میده والانم دوبارهf8رو نشون میده هردو باهم.وهمچنین پایین کشو میوه هی آب جمع میشه‌ کلی تعمیر کار آوردم از نمایندگی هم آوردم ولی فایده نداشت فقط کلی بابت هزینه پول کرد

11 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ارورh1مربوط به سنسور محیطی میشودکه دمای داخل یخچال بالا هست یعنی زمانیکه یخچال تازه تعمیرشده هم ممکن است تا یک ساعت همین ارور را بدهد وارورfbمربوط به برد دستگاه میباشد شما میتوانیدبا شماره 02158908 تماس ومشاوره بگیرید

  16 خرداد 1402

حسنی
حسنی

هزینه تعمیرش چقدره؟

13 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  باشماره 02158908تماس بگیرید

  16 خرداد 1402

خسرو
خسرو

سلام دمای فریزر پایین نمیاد و مدام تغییر میکنه و بین_۴و۳ بالا پایین میشه چرا روی _۱۸نمیاد

15 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  نیازبه بررسی داردممکن است از گاز یا مدار باشد

  16 خرداد 1402

علی
علی

سلام خسته نباشید یخچال ما چراغ قرمز میزنه مشکلش چیه

15 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  نیاز به بازدید دارد با شماره 02158908تماس بگیرید

  16 خرداد 1402

علی
علی

سلام یخچال ما چراغ قرمز میزنه باید چیکار کنیم؟؟

15 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام لطفا با شماره 02158908تماس بگیرید

  16 خرداد 1402

عباس اگاهی
عباس اگاهی

ببخشید یخچال ما در قسمت یخچال قسمت پشت یخچال یخ میزنه و فریز یخ نمی زنه مشکل چیه

31 خرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام به احتمال زیاد گرفتگی لوله ها داردنیاز به بازدید کارشناس وبررسی دقیق میخواهد

  1 تیر 1402

زاهدی
زاهدی

سلام یخچال ارور میداد برد عوض کردیم دو روز گذشته دستگاه صدای بدئ میده چکارش کنیم علتش چیه

2 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام دوست عزیز صداهای غیرعادی از موتور یخچال یا فن موتور یا فریزر یا فن یخچال میتونه باشه

  2 تیر 1402

مجتبی
مجتبی

سلام یخچال ارورH1وFR هردو رو باهم میده علتش چیه

2 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ارورh1میربوط به خرابی سنسور یا گرم شدن داخل یخچال وارورfRایراداز خرابی فن یا برف زدن پشت اواپراتور میتونه باشه حتما نیاز به بازديد کارشناس دارد لطفا باشماره ۰۲۱۵۸۹۰۹یاباشماره۰۲۱۸۸۹۱۰۴۳۶تماس بگیرید

  2 تیر 1402

Sam
Sam

👌👌

8 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  9 تیر 1402

محمد
محمد

یخچال مال ۸۱۰یدفه از تنظیماتش بهم خورد کلیدهای جلوش کار نمیکنه ایرادش از چی میتونه باشه؟!

16 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ابتدا قفل پنل را باز کنید.سپس دکمه ها راتنظیم کنی درصورتیکه قفل باز نمی‌شود یا پنل ارور می‌دهد نیاز به کارشناس وبازدید دارد

  16 تیر 1402

محمد
محمد

یخچال ارور اف ۹ میده داخل یخچال رو باز کردم و پشت کاور یخ زده بود یخ ها آب شده ولی بازم ارور اف ۹ میده چکار کنم؟ لطفاً کمک کنید

17 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ارور مربوط به خراب هیتر میباشد

  17 تیر 1402

جوزانی
جوزانی

مدل ۶۹s تعمیر می کنید؟

19 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام بله تمام مدلهای اسنوا ودوو راانجام میدهیم

  19 تیر 1402

ارزو
ارزو

دلیل خنگ نشدن یخچال و فریزر چیه

23 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اگر اصلا خنک نمیکند از گاز یخچال هست ولی باید ابتداکارکرد موتور ومدارچک شود

  23 تیر 1402

محمد
محمد

سلام خداقوت اسنوا ۸۱۰ دارم ارور f9 میده سنسور اهمی تعویض کردم هیتر هم جداگانه برق دادم گرم میکنه.. مشکل کجاست .. چراغ چشمک زن سبز هم روشن نمیشه.. میتونه ایراد از بورد باشه؟ ممنون از شما

2 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام برد راهم چک کنید درغیر اینصورت قطعی بین هیتروبرد اتفاق افتاده سرسوکتها ممکنه با سنسورها وهیتر ارتباط نداشته باشند

  2 مرداد 1402

فرهنگ
فرهنگ

یخچال۸۱۰دارم قسمت یخچال دماش بالابود از نمایندگی اومدن المنت عوض کردن یک هفته بعد بازهمان مشکل پیش امد دوباره از نمایندگی اومدن وسنسور را عوض کردن ویک هفته بعد دوباره دمای یخچال بالا اومد زنگ زدم نمایندگی گفت برد باید تعویض بشه ،موندم چکار کنم اگه باتعویض برد مشکل برطرف نشه شاید بگن یخچال باید عوض بشه.!!

8 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام این قطعاتی که تعويض شده ابتدابایدتست بشه درصورت خرابی تعويض بشه حتی برد احتمال داره قطعی سیم کشی بردبا قطعات داشته باشه حتمآ از تکنسین بخواهید با اهم میرسیم کشی را چک کند

  9 مرداد 1402

مسعود
مسعود

سلام یخچال ما اسنوا 810 زیر کشوی میوه آب جمع میشه چند بار به نمایندگی زنگ زدیم نیامدن خودمون می تونیم کاری کنیم با تشکر

9 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اگرساکن تهران هستیدباشماره ۵۸۹۰۸ تماس بگیرید

  9 مرداد 1402

فرض اله قلی زاده
فرض اله قلی زاده

باسلام یخچال ما صدای ناهنجاری در کمپرسور داره موقع offکردن بد جوری صدا می داد لطفا راهنمایی بفرمائید

11 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ابتدا ازسالم بودن فن خنک کننده موتوراطمینان حاصل کنید گاهی اوقات باتوجه به گرمای هوااحتمال صدای ناهنجار ازموتورمحتمل است درغیراینصورت احتمال روبه خرابی موتور بسیاراست

  11 مرداد 1402

رضا
رضا

سلام یخچال ۸۱۰ دارم یخچال دمای +۱۷ میزنه اواپراتور یخچال زده در هنگام یخ زدایی خروجی المنت فریزر برق۲۲۰ داره( فریزر خوبه دما و کارکردش ) اما همون زمان یخ زدایی از روی برد خروجی المنت یخچال برق نداره! نمیدونم ایراد از برد هست یا اطلاعات غلط سنسور ها باعث میشه المنت یخچال قطع دستور وصل نگیره!

14 مرداد 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام سنسورها راحتما تعويض کنیدازسلامت بردمطمئن شویددرصورتیکه باز ارورداردازسربردبا ولتمتراز اتصال سرسوکتهای برداطمینان حاصل کنید

  14 مرداد 1402

مقدم
مقدم

۳ ساله همینطوری اذیت میشیم بابت این یخچال همیشه دمای فریزر پایینه یخ نمیزنه ۱۰ بار نمایندگی اومد هر بار قطعه عوض کردن یبار موتور یخچال عوض کردن بازم همینطوره اصلا درست نمیشه در کل این مدل یخچال سیستمش همینه خود نمایندگی به ما گفت هر کسی این مدل رو خریده همین مشکل رو داره ما دیگه خسته شدیم در نهایت یخچال جدید خریداری کردیم اما اسنواااااااا دیگه هرگز

3 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام دوست عزیز ازاین مدل یخچال هزاران دستگاه تولید شده ومهمترین ضعف این دستگاه تجمع آب زیرجامیوه ای هست متاسفانه بعضی ازتعمیرکاران تسلط وتجربه لازم‌ جهت‌ رفع عيب دستگاه را ندارند

  3 شهریور 1402

علی مرادی
علی مرادی

سلام یخچال فریزر من ارورF1میزنه

3 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام مربوط به سردشدن اپراتور میباشد

  3 شهریور 1402

امیر
امیر

سلام یخچال ما اف یک میزنه

4 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سردشدن اپراتور میباشد

  4 شهریور 1402

مقدمی
مقدمی

سلام یخچال ما 810 از پشت دیدم پروانه کنده شده فیش رو در آوردم گذاشتم کنار ولی الان زدم برق یخچال کار نمیکن

9 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام هرکدام از سوکت ها فرمان آازبرد می‌گیرند حتمابایدبازدیدشود

  9 شهریور 1402

مقدمی
مقدمی

سلام ببخشید فن یخچال خراب شده بدون فن کار کن مشکلی پیش میاد البته پشتش داره به موتور باد میخوره داغ نمیکن

9 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام حتما بایدتعویض شود

  9 شهریور 1402

مقدمی
مقدمی

قیمت فن یخچال اسنوا 810 کمبی چنده

9 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ماقطعه نداریم

  9 شهریور 1402

احمدی
احمدی

سلام ، پروانه فن پشت یخچال موقع چرخش تاب داره بهتر بگم بالانس نیست و باعث میشه که صدا بده لطف کنید راهنمایی بفرمایید

13 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام پروانه براثر حرارت موتورحالت خودراازدست داده واحتمال اینکه فن موتورهم نیاز به تعويض داشته باشدحتما پیگیری نمایید

  13 شهریور 1402

حامد
حامد

سلام یخچال ۸۱۰دارم دمای یخچال روی+۸میره ولی قبلا تا+۵میرفت ولی فریزر _۱۸هست عالی کارمیکنه میشه بگید علت دمای بالای یخچال چی هست. میشه از سنسور دما باشه

26 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممکنه پشتاواپراتور یخ زدگی داشته باشد سنسور درست عمل نمیکنه

  26 شهریور 1402

امید
امید

یخچال ما ۸۱۰ هستش همه چیز درست کار میکنه ، ولی در داخل یخچال بالا قسمت راست پشت فن داخلی دستگاه صدایی میاد که با روشن شدن و اتومات دستگاه و تا خاموش شدن وجود داره ، از فن خود یخچال نیست ، از چی میتونه باشه ؟

3 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام بغیر فن قسمت مکانیکی دیگری که باعث صدابشه نداره احتمالا صدا از بخش دیگری هست که باعث این مسله میشه

  3 مهر 1402

ابراهیم
ابراهیم

باسلام یخچال مامدلش اسنوا ۸۱۰ هستش یه مدت هنگام اتومات صداهای ناهنجاری میداد الان هم موتور کار میکند ولی نه پایین ونه بالا اصلا سرد نمیکند راهنمایی بفرمایید لطفا

11 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ابتدا یخچال رابه مدت ۲۴ ساعت از برق بکشید ودربها را باز بگذارید مجددا بعداز یک روز اگر کارکرد وخنک نکرد نیاز به حضور کارشناس دارد

  16 مهر 1402

عظیمی
عظیمی

سلام هزینه جوش دادن لوله گاز پشتی یخجال اسنوا ۸۱۰ چقدر ودر منزل هم میتوانید نشتی بگیرید ممنون میشم جواب بدین

15 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  کارشناسي بایدبشه

  17 مهر 1402

محمد
محمد

سلام حدودآ۱۵سال هست اسنوا۸۱۰داریم از ۱سال بعداز خرید آب زیر کشو یخچال آب جمع میشد؛نمایندگی۲بار آمدن کاور یخچال عوض کردن؛باز همان‌شد؛حالا زیرفریزر زیاد یخ میزنه؛لطفآ راهنمایی

21 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام آب جمع شدن زیرجامیوه ای بعلت ساختار وایراد کارخانه ای هست ولی یخ زدگی زیرجامیوه ای بعلت مسدودشدن لوله درین آب هست که باید باز شود

  22 مهر 1402

محمد
محمد

سلام‌ نمایندگی بعداز چندین بار زنگ زدن؛میگه ۲روز یخچال فریزر از برق بکش؛بعد میام!اگر کسی همین یخچال و..داشت؛چ باید کرد

21 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  متاسفانه بعضي از شرکت‌ها مشتری را بلاتکلیف می‌کنند

  22 مهر 1402

ستایش
ستایش

واقعا ممنونم ازکارشناسی که مارا راهنمایی کردند بااینکه ما شهرستان بودیم

30 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  🙏🙏

  30 مهر 1402

فاطمه
فاطمه

سلام یخچال ما ارور میداد داخل یخچال و بردو فن و تو چند مرحله تعویض کردن سرما و کارکردش درست شد ۵ ماه هیچ اذیتی نداره فقط همچنان اروراش هست که گفتن صفحه نمایشگر خرابه دکمه هاش و نمیشه ریست کرد برای همینه دیشب گذاشتیم برای فروش یکم آوردیم جلو از پشتش عکس بگیریم چند ساعت بعد چراغ قرمز موند و خاموش نمیشد از برق کشیدیم دیگه روشن نشده و چراغ آبی و سبزه و داخلش بوی پلاستیک گرفته علت از موتورشه یعنی؟

3 آبان 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  خیرباید اروری که میده اعلام کنید

  3 آبان 1402

موسی
موسی

سلام چند روزیه علامت سرویس یخچال روشن میشه به همراه چراغ قرمز چشمک زن

18 آبان 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام حتما بايد بازدیدشودتاعلت بررسی بشه

  21 آبان 1402

سید
سید

سلام یخچال فریزر کار نمیکنه فقط comp روشنه وهیچ یک از علامت های دیگرش روشن نیست وسرد نمیکنه

24 آبان 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام باید بردبررسی بشه

  26 آبان 1402

سعید شهرزاد
سعید شهرزاد

مطالب خوب بود من خودم یخچال فریزر اسنوا ۸۱۰ دارم و با تهران تماس گرفتم ویک نفرو فرستادن واومد برد یخچال باخودش برد وبعد از یک هفته آورد وهیچ کاری انجام نداد ومبلغ ۴۰۰۰۰۰۰ تومان به حساب رضایی نامی واریز کردم ویخچال درست نشد ودیگه جواب گو نبودن به خود شرکت اسنوا در اصفهان تماس گرفتم گفتن اونا غیر قانونی هستن وتصمیم گرفتم یک یخچال ساز آشنا بیارم این مطلب گفتم که مردم سعی کنن از جایی برای تعمیر لوازم خانگی درخواست کنن که مکان مشخصی داشته باشن واصلا اعتماد به اصطلاح متخصصین مراجعه نکنن چون اینا کلاه برداری وحتی خود شرکت اسنوا پاسخگو نیست اینو گفتم شاید کمکی به یک شهروند بشه تا گول این به اصطلاح نمایندگی هارو نخورین هیچ کدوم تکنسینهاشونم هیچی یاد ندارن همه اینا کلاه برداری

3 آذر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام بله کاملا درست است به آگهي های گوگل که پول تبلیغات می‌دهند تا چندساعت بالاي صفحه قرارگیرند اعتمادنکنید

  3 آذر 1402

محمد
محمد

سلام علت آف نکردن یخچال اسنواچیست؟تشکر

9 آذر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام عدم فرمان سنسور دما

  10 آذر 1402

یوسفی - تایباد
یوسفی - تایباد

یخچال فریزر من فقط از داخل یخچال برف می زنه از برق کشیدم لوله آب رو باز کردم دو ماه خوب بود دوباره برف زد و لوله مسدود شده این عیب اساسی یخچال هست هر دو ماه باید چند روز از برق کشیده شود تا لوله آب باز شود خواستم بپرسم راه چاره چیه ؟ چکار کنم که لوله آب مسدود نشود ؟ ضمنا فریزر عالی کار می کند مشکلی ندارد فقط عیبی که گفتم دارد. تشکر

11 دی 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام برای رفع این عیب بایدازالمنت فایلی برای کف آبریز ناودانی استفاده کنید

  12 دی 1402

علی اصغر
علی اصغر

سلام یخچال اسنوا۸۱۰ دارم موتور خیلی کارمیکرد ازشرکت اومدن بازدیدکرد گفت گاز کم داره به فریزر نمیرسونه،ولی خوب یخ میزنه ولی زود به زود روشن میشه گفت احتمال نشتی داره الان ۱۴ سال داره کارمیکنه میشه گاز روشارژکرد،پرسیدم میگن گازرو شارژ کنی درست میشه بعضی ها هم میگن بایدمثل این یخچال قدیمیها ازاین لولهها پشتش وصل کنن موندم چکارکنم میشه راهنمایی کنید

13 دی 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  زودبه زود روشن شدن ربطی به گاز نداره

  16 دی 1402

Morteza
Morteza

سلام یخچال 810اسنوا دارم که یخ زدایی نمیکنه باید خاموش بشه بعد روشن کردن یخ زدایی میکنه و وقتی فریزر روشنه فن و کمپرسور خاموش نمیشه یکسره کار میکنه و باعث میشه که ارور f1 بده و باید خاموش کنیم کلا . یخچال باز که روشن میکنیم شروع میکنه به برفک زدایی و بعد از چند ساعت همین اتفاق می‌افته مشکلش از کجاش میتونه باشه ممنون

23 دی 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  باید المنت ابتدا چک شوددرصورت سابم بودن سنسور های یخچال وفریزر را تعویض کنید واز سلامت برد مطمئن شوید

  24 دی 1402

توکلی
توکلی

مقاله خوبی بود استفاده کردم

23 دی 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  24 دی 1402

اوین
اوین

سلام یخچال اسنوا 810 قسمت معمولی یخچال یخ میبنده و از سوراخای داخلش میاد بیرون و پر اب میشه مشکلش چیه؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین🍀

3 بهمن 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  قسمت پشت اواپراتور یخ‌زدگی داره وعمل دیفراست به درستی انجام نمیشه ۲۴ ساعت از برق دستگاه رابکشید درهارابازبگذارید تامشکل برطرف بشه

  5 بهمن 1402

مسعود
مسعود

سلام ارور f2و آلارم سرویس علتش چیه ؟

20 بهمن 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام مربوط به خرابی سنسور دیفراست هست

  23 بهمن 1402

ابوالفضل نظری
ابوالفضل نظری

سلام وقت بخیر خسته نباشید یخچال اسنوا مدل 810داریم بعضی اوقات کمپرسور کار نمیکند ودما میاد پایین بعد از برق می کشم وبعد از چند دقیقه که به برق میزنم شروع به کار میکنه وسرما هم خوب هستش علتش چی هستش درضمن کمی هم برق دوزدی داره

29 بهمن 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  باید سنسورها وترموفیوز چک شود

  1 اسفند 1402

بیدکی
بیدکی

سلام یخچال ارور f9میزنه یک نفرو آوردیم گفت گاز نداره پر از گاز کرد بعد ۳روز دوباره ارور میزنه علتش چیه؟

30 بهمن 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ارور f9مربوط به هیتر فریزر میباشدیا خرابی سنسور

  1 اسفند 1402

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما