arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

تعمیر پکیج در تهران

28 آذر 1401

مقاله

14 نظر

پکیچ چیست؟

تعمیر پکیچ شامل چه مواردی است؟ قبل از پرداختن به این موضوع، توضیح مختصری درباره‌ی پکیج می‌دهیم و سپس در ادامه‌ی نوشته توضیحات لازم را بیان می‌کنیم.

پکیج وسیله یا دستگاهی است که برای گرم کردن آب منزل، واحدهای مسکونی یا تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر استفاده از پکیج جایگزین موتورخانه شده است. پکیج برخلاف موتورخانه فضای کمی از خانه یا محل کار را می‌گیرد و این یک مزیت بسیار مهم برای استفاده از پکیج است.

از پکیج‌ ها در فصل گرم و سرد استفاده می‌شود. در فصل گرم سال از پکیج برای گرم کردن آب مصرفی استفاده می‌شود اما در فصل سرما علاوه بر آن، از پکیج برای گرم کردن شوفاژ و گرم کردن فضای مورد نظر مانند منزل یا محل کار نیز استفاده می‌شود.

تعمیر پکیج در تهران /کارآمد سرویس

مزیت‌های استفاده از پکیج:

 • فضای کمی از محل نصب را به خود اختصاص می‌دهد
 • سر و صدا ندارد و کارکرد آن آرام است
 • ضریب ایمنی بالایی دارد
 • موجب صرفه‌جویی در انرژی مصرفی می‌شود
 • پکیج برای هر واحد به طور جداگانه نصب می‌شود
 • نیازی به لوله‌کشی زیادی ندارد

تعمیر پکیج

در حال حاضر در خیلی از آپارتمان‌ها استفاده از پکیج به علت اینکه فضای کمی از آشپزخانه را می‌گیرد، رایج شده است.

زمانی تعمیر پکیج نیاز است که دیگر عملکرد و کارایی خوب گذشته را ندارد یا دچار نقص و خرابی شده باشد. خرابی پکیچ دلایل مختلفی دارد که معمول‌ترین آن، گرم نکردن آب و داشتن صدا در زمان کار است.

تعمیر پکیج نیز مانند تعمیر هر وسیله‌ی دیگری باید توسط یک تعمیرکار متخصص انجام شود. یک تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص علاوه بر داشتن تجربه که در طی سالیان کاری خود به دست آورده است از علم این حوزه نیز برخوردار است.

وقتی تعمیر پکیج به وسیله‌ی یک متخصص که تجربه و علم را با هم دارد، انجام شود این موضوع موجب می‌شود ایراد پکیج دقیق شناسایی شود. همچنین تعمیر پکیج در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد و هزینه‌ی کمتری را در پی داشته باشد.

تعمیر پکیج دیواری/کارآمد سرویس

ویژگی‌هایی که تعمیرکار پکیج باید داشته باشد

داشتن علم و دانش در زمینه تعمیر پکیج: در عصر کنونی، تنها داشتن تجربه برای انجام وظایف شغلی کافی نیست. یک تعمیرکار تنها با تکیه بر تجربه خود در این شغل، موفق نمی‌شود چون هر روز یک وسیله جدید وارد بازار می‌شود و همزمان با آن روش‌های جدید و به روز برای تعمیر کردن دستگاه‌ ها به وجود می‌آیند.

حتما بخوانید: ۱۲ نکته کلیدی جهت عیب یابی پکیج و راه حل های رفع آن

هر روز یک تکنولوژی جدید ایجاد می‌شود و این تکنولوژی نیاز به یادگیری دارد. تعمیر پکیج هم نیاز به یادگیری مداوم و مطابق با متدهای روز دارد.

اگر تعمیرکار پکیج، دانش خود را در این زمینه بالا نبرد در شغل خود عقب خواهد ماند. حتی ممکن است موقعیت شغلی خود را نیز از دست بدهد. بنابراین باید به علم و تجربه در کنار یکدیگر توجه کرد تا در مسیر شغلی خود موفق شد.

داشتن تجربه و مهارت برای تعمیر پکیج: در مورد قبلی گفتیم که تنها داشتن تجربه کافی نیست و باید دانش خود را نیز به روز کرد. همچنین باید این نکته را اضافه کرد که برای متخصص شدن در این حوزه، تنها تسلط بر تئوری کافی نیست بلکه باید تمرین کرد، تجربه به دست آورد و مهارت خود را بالا برد.

در تعمیرات پکیج چه خدماتی ارائه می‌شود

در تعمیر پکیج جرم‌گیری و شست و شوی پکیج انجام می‌شود

در صورت نیاز قطعه‌های داخلی پکیج عوض می‌شوند

برد آسیب دیده تعمیر یا تعویض می‌شود

در صورت نیاز پکیج لوله‌کشی جدید می‌شود

ممکن است تعمیر پکیج فقط برای یک بخش از لوله‌کشی‌ ها انجام شود

بررسی مسیر دودکش و تمیز کردن قسمت خروج هوا صورت می‌گیرد

و…

نکته: تعمیرکاران پکیج بسته به اینکه از چه برندی استفاده می‌‌شود و اینکه نوع خرابی پکیج چیست، اقدامات لازم برای تعمیر را انجام می‌دهند.

خدمات تعمیر پکیج در تهران/کارآمد سرویس

تعمیر پکیج در تهران

نیاز جهت تعمیر پکیج و سیستم‌های گرمایشی همزمان با شروع پاییز و زمستان افزایش پیدا می‌کند. برای اینکه در فصل سرما فضای خانه و محل کار گرم باشد یا آب مصرفی گرم در اختیار داشته باشیم، بهتر است از سالم بودن پکیج مطمئن شویم و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعمیر پکیج کنیم.

حتما بخوانید: بررسی مهم ترین علت گرم نشدن آب پکیج بوتان

قبل از اقدام به تعمیر پکیج، ابتدا باید شروع به عیب‌یابی پکیج کرد، عیب‌یابی مهم‌ ترین مرحله قبل از شروع تعمیر است. یک تعمیرکار متخصص پس از پیدا کردن عیب دستگاه، باید با استفاده از دانش، تجربه و مهارت شروع به تعمیر کردن پکیج کند.

متخصصان تعمیر پکیج در تهران با همراهی کارشناسان و تکنسین‌های حرفه‌ای خود و با در اختیار داشتن قطعه‌ها و ابزارهای اصلی، این توانایی را دارند که مشکلات و خرابی‌های پکیج شما را با اعزام تعمیرکار متخصص در تمام مناطق تهران برطرف کنند.

کارآمد سرویس با تعمیر پکیج جنوب تهران، تعمیر پکیج شمال تهران، تعمیر پکیج غرب تهران و تعمیر پکیج شرق تهران برای ارائه خدمات سریع به تمام مناطق تهران، آمادگی خود را اعلام می‌کند.

بهترین تعمیرکاران پکیج در تهران

پیدا کردن مجموعه‌ای که بتواند در زمینه تعمیر پکیج، اصول حرفه‌ای و اخلاق کاری شغل خود را رعایت کند بسیار مهم است. کارکنان چنین مجموعه‌ای به شغل خود اهمیت می‌دهند، قابل اطمینان هستند، رعایت نظم برای آن‌ها مهم است، صداقت دارند و مسئولیت‌پذیر هستند.

کارآمد سرویس با بهره‌ گیری از نیروها و تعمیرکاران متخصص، تمام سعی خود را کرده‌ است تا در راستای اصول حرفه‌ای و اخلاق کاری حرکت کند.

تیم حرفه‌ای کارآمد، آمادگی این را دارد که به تمام شهروندان تهرانی ساکن در مناطق جنوب، شمال، غرب و شرق که نیاز به تعمیر پکیج دارند خدمات مورد نیاز را ارائه کند.

اعزام تعمیرکاران متخصص و ماهر در کوتاه‌ ترین زمان برای تعمیر پکیج

ارائه سرویس در محل

پشتیبانی 24 ساعته

گارانتی 180 روزه

بخشی از مزیت‌ هایی هستند که کارآمد سرویس با ارائه‌ ی آن‌ها تلاش خود را می‌کند تا منطبق با اصول حرفه‌ای خود به مشتریان محترم خدمات مورد نیاز را ارائه دهد.

تعمیر کار پکیج/کارآمد سرویس

برتری‌های استفاده از خدمات تعمیر پکیج در تهران

مدیریت در زمان: یک تعمیرکار یا مجموعه ارائه‌دهنده‌ی خدمات تعمیر پکیج توجه ویژه‌ای به مدیریت و صرفه‌جویی در زمان می‌کند. این تعمیرکار یا مجموعه مورد نظر با توجه به تجربه و دانش بالایی که دارند در سریع‌ترین زمان، ایراد پکیج را شناسایی می‌کنند.

کیفیت تعمیر پکیج : داشتن تخصص و استفاده از تجهیزات سالم و اصلی از جمله عللی هستند که کیفیت تعمیر پکیج را تضمین می‌ کنند.

حتما بخوانید: بررسی علت روشن نشدن پکیج بوتان

کاهش هزینه‌های اضافی: تشخیص درست اینکه چه تعداد قطعه باید تعویض شود، کدام قطعه‌ها باید تعمیر شوند، تشخیص درست ایراد و… عواملی هستند که موجب می‌شوند هزینه اضافی مصرف نشود.

تعمیر پکیج تمام برندها: توانایی تعمیر خرابی و ایراد پکیج تمامی برندها.

رعایت انصاف در قیمت: هزینه تعمیر پکیچ با رعایت انصاف محاسبه می‌شود.

تعمیر پکیج جنوب تهران

کارآمد سرویس با تعمیر پکیج جنوب تهران آماده‌ی خدمت‌رسانی به شهروندان محترم ساکن در جنوب تهران مانند کیانشهر، شوش، افسریه، نازی آباد، یاخچی آباد و… است.

اگر محل زندگی یا محل کار شما در جنوب تهران است کافی است با کارشناسان و تعمیرکاران کارآمد سرویس تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند و اقدام به تعمیر یا تعویض پکیج کنند.

تعمیر پکیج شمال تهران

تعمیر پکیج شمال تهران نیز از خدمات کارآمد سرویس است. اگر در مناطق تجریش، نیاوران، زعفرانیه، ونک، قلهک، مینی سیتی و دیگر نواحی شمال تهران سکونت دارید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان تعمیرکاران کارآمد سرویس را به محل مورد نظر اعزام کنیم.

 تعمیر پکیج غرب تهران

تعمیر پکیج غرب تهران برای محله‌های پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهران، شهر زیبا و تمام شهرواندان تهرانی که در غرب تهران زندگی می‌کنند آماده‌ی خدمت‌رسانی در زمینه‌ی سرویس پکیج و همچنین تعمیر خرابی‌های پکیج است.

 تعمیر پکیج شرق تهران

تعمیر پکیج شرق تهران برای تهرانی‌ های محترم ساکن در این ناحیه نیز آماده‌ی خدمت‌رسانی است.

تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، پیروزی و… از جمله مناطق شرق تهران هستند که کارآمد سرویس با اعزام تعمیرکاران متخصص خود به آنجا اقدام به تعمیر و سرویس پکیج این شهروندان می‌کند.

عیب یابی پکیج دیواری/کارآمد سرویس

در چه مواردی پکیج نیاز به تعمیر دارد

ممکن است کارایی و عملکرد مناسب پکیج بنا به عوامل مختلفی با اختلال رو به رو شود. درباره‌ی  نحوه‌ی تشخیص اینکه آیا پکیج دچار خرابی شده است و نیاز به تعمیر دارد، باید اطلاعات ابتدایی در این زمینه داشته باشید. با توجه به یکسری علائم می‌توانید تشخیص دهید که پکیج نیاز به تعمیر و سرویس کردن دارد یا نه.

در این بخش، به بعضی از علائمی که نشان می‌دهد پکیج نیاز به تعمیر دارد، اشاره می‌کنیم:

 • زمانی که پکیج، آب را خوب گرم نمی‌کند نیاز به تعمیر پکیج است
 • در صورتی که پکیج عملکرد خوبی ندارد و به شکل خودکار خاموش می‌شود نیاز به تعمیر پکیج است
 • اگر پکیج نشتی داشته باشد یا سر و صدای پکیج زیاد شده باشد
 • پکیج روشن است اما آب گرم نمی‌شود
 • دستگاه خاموش شده و روشن نمی‌شود
 • بوی دود از دستگاه احساس می‌شود
 • پکیج نیاز به هواگیری داشته باشد
 • وجود رسوب در رادیاتورها و مبدل پکیج
 • نیاز به تنظیم فشار آب پکیج
 • نمایش کد خطا و ارور

حتما بخوانید: جامع ترین مقاله معانی ارورهای پکیج بوتان

سرویس پکیج

برای عملکرد بهتر پکیج نیاز است که این وسیله در بازه‌ زمانی مشخصی سرویس شود. سرویس پکیج بهتر است هر سال انجام شود البته این نکته را باید در نظر گرفت که این فاصله زمانی برای نواحی که آب در آنجا املاح معدنی زیادی دارد بهتر است هر 6 ماه صورت گیرد. در ادامه اطلاعات بیشتری راجع به فواصل زمانی سرویس پکیج بیان خواهیم کرد.

سرویس پکیج /کارآمد سرویس

 سرویس پکیج شامل چه مراحلی است

 1. ابتدا تعمیرکار متخصص، لایه‌ی رویی پکیج را باز می‌کند. سپس برای اینکه متوجه شود نیاز به رسوب‌گیری دارد یا نه، لوله‌های آب و مخزن آب را بررسی می‌کند. اگر نیاز به رسوب‌‌‌‌‌‌گیری باشد تعمیرکار بخش مورد نظر را از پکیج خارج می‌کند و آب اسید را از قسمت ورودی آب می‌ریزد. سپس اجازه می‎‌دهد آب اسید چند دقیقه در محل مورد نظر بماند و بعد آب اسید را خارج می‌کند. در آخر، بخش مورد نظر را با مواد شوینده و آب شست‌ و شو می‌دهد.
 2. در این مرحله، برای اطمینان از اینکه خاک روی قطعه‌های پکیج جمع نشده باشد، برد پکیج را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر روی قطعه‌ها را خاک گرفته باشد باید از وسیله‌ای مانند سشوار که حالت دمنده‌ (هوا) دارد استفاده کند تا روی قطعه‌ها از گرد و خاک تمیز شود.
 3. مرحله سوم از سرویس پکیج، بررسی کردن مسیر دودکش است. این کار بخاطر این است که شی‌ یا چیزی موجب مسدود شدن مسیر دودکش نشده باشد. نحوه بررسی دودکش به این صورت است که تعمیرکار به پشت‌بام می‌رود و یک سنگ کوچک را در مسیر دودکش می‌اندازد. اگر سنگ به پکیج برخورد کند و صدای آن را بشنود، مسیر دودکش مشکلی ندارد و سالم است. اگر صدایی نشنود، یک شی یا چیزی مسیر را مسدود کرده است.
 4. یکی از مراحل سرویس پکیج، تمیز کردن مشعل است. نحوه تمیز کردن مشعل به این شکل است که از یک دمنده‌ی هوا برای از بین بردن خاک یا هر چیزی که سوراخ‌های مشعل را مسدود کرده باشد، استفاده می‌شود.
 5. حالا نوبت سرویس کردن پمپ است. برای این کار تعمیرکار با کمک آچار آلن، پره‌های روتور را پاک می‌کند. بعد از پاک کردن پره‌های تور و پمپ ، تعیمرکار برای روان کار کردن این اجزا، کمی مایع ظرفشویی در آن می‌ریزد. در آخرین مرحله قطعه‌ ها را می‌بندد و در جای خود قرار می‌دهد.
 6. پاک کردن بخش جرقه‌زن، یکی دیگر از مراحل سرویس پکیج است. تعمیرکار برای تمیز کردن جرقه‌زن از سمباده استفاده می‌کند. به این ترتیب که چند دفعه سمباده را بروی جرقه‌زن و الکترود می‌کشد و سپس آن را تمیز می‌کند.
 7. بخش‌های دیگری نیز برای سرویس پکیج وجود دارد که اگر تعمیرکار لازم ببیند آن‌ها را نیز سرویس می‌کند. بعد از اینکه همه موارد بررسی شدند باید پکیج هواگیری شود. برای هواگیری پکیج، تعمیرکار آب ورودی را باز می‌کند تا به شوفاژ برسد.

بعد از اینکه آب از همه بخش‌های شوفاژ عبور کرد دریچه‌ی خروجی شوفاژ را باز می‌کند و منتظر می‌ماند تا کمی از آب خارج شود و پس از گذشتن اندک زمانی که هوای پکیج خارج شد، دریچه‌ی خروجی را می‌بندد.

نکته: قبل از اینکه پکیج دوباره راه‌اندازی شود در ابتدا باید گاز، آب و برق پکیج وصل شود و از نشتی نداشتن گاز و لوله‌های آب مطمئن شد در آخر نیز فشار آب و گاز را تنظیم کرد.

 سرویس پکیچ چه زمانی انجام شود؟

قبلا نیز به این نکته اشاره شد که سرویس پکیج باید به شکل دوره‌ای انجام شود تا مانع خرابی‌های احتمالی شد و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.

دوره های زمانی برای سرویس پکیج:

پکیج‌ های با عمر کمتر از 5  سال: هر 6 ماه یکبار

پکیج‌ های با عمر 5  تا 10 سال: هر 4 ماه یکبار

پکیج‌ های با عمر بیش از 10 سال: هر 3 ماه یکبار

نیاز به توضیح است که هر چقدر سال‌های بیشتری از پکیج استفاده شده باشد، دوره سرویس پکیج باید با فاصله‌ی نزدیک‌تری صورت گیرد چون احتمال پیش آمدن مشکل برای این پکیج‌ها بیشتر است.

مشکلات رایج پکیج/کارآمد سرویس
مشکلات رایج پکیج/کارآمد سرویس

 مشکلات رایج پکیج

 • خاموش شدن خودکار پکیج: یکی از مشکلاتی که ممکن است برای پکیج به وجود بیایید خاموش شدن ناگهانی آن است، امکان دارد این موضوع هر چند دقیقه تکرار شود. دلیل خاموش شدن یکدفعه و خودکار پکیج، بخاطر وجود تعدادی سوییچ ایمنی است.
 • عملکرد سویپچ ایمنی به این شکل است که  اگر در عملکرد پکیج مشکل به وجود بیاید این سوییچ ایمنی فعال می‌شود. سپس پیشگیری از به وجود آمدن حادثه مانند گازگرفتگی یا انفجار به سرعت پکیج را خاموش می‌کند.
 • نشت داشتن یا خرابی پمپ، به وجود آمدن مشکل در ترموستات، کاهش پیدا کردن فشار پکیج، باز نبودن شیرهای آب و قطعی گاز یا کمبود آن، عواملی هستند که در خاموش شدن ناگهانی پکیج تاثیرگذار هستند.
 • برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر پکیج، ابتدا باید موارد گفته شده را بررسی کرد و بعد از آن به تعمیر یا تعویض آن‌ها پرداخت.
 • روشن نشدن پکیج: گرفته شدن مسیر لوله‌ها توسط هوا یا وجود رسوب، بالا رفتن بیش از حد دمای آب یا تنظیم نامناسب فشار پکیج و وجود ایراد در شمعک و مشعل از جمله دلایل روشن نشدن پکیج هستند.
 • افت فشار پکیج: کاهش فشار پکیج از عواملی است که موجب می‌شود در کارکرد پکیج نقص و ایراد به وجود بیاید. به وجود آمدن مشکل در گیج فشار، خراب شدن شیر اطمینان و ایجاد گرفتگی در هوای رادیاتور از عواملی هستند که در کاهش فشار پکیج موثرند. برای برطرف کردن مشکل ابتدا باید شیر اطمینان و سپس گیج فشار را بررسی کرد اگر هیچ‌کدام از آن‌ها ایراد و نقصی نداشتند باید رادیاتورها را هواگیری کرد.
 • نشتی پکیج: نشت پکیج می‌تواند به خاطر وجود ترک در مبدل حرارتی، چکه کردن یا نشتی پیدا کردن اتصالات، چکه کردن آب از پمپ، شل شدن اتصالات، وجود خرابی در دیافراگم منبع انبساط و ایراد در شیر اطمینان باشد. برای برطرف کردن مشکل باید محل نشتی را پیدا کرد و اگر هر کدام از موارد ذکر شده دلیل نشتی بود باید قطعه خراب شده را عوض کرد.
 • سر و صدای غیرعادی پکیج:  امکان دارد در طول زمان پکیج دچار مشکلاتی شود که سر و صدای زیاد و غیرعادی از آن شنیده شود. بیشترین دلیل این صدا وجود حباب هوا در پمپ است برای رفع این مشکل باید شیر باد پمپ را باز کرد و باد پمپ را تخلیه کرد.
 • گرم نشدن شوفاژ و آب: برای پیدا کردن دلیل اصلی، نیاز به بررسی دقیق پکیج است اما مشکل در برق‌رسانی و گازرسانی، خراب شدن پمپ و پروگرام از متداول‌ترین علل گرم نشدن شوفاژ و آب هستند.
 • سردی بخش بالای رادیاتور: در ابتدا باید تراز بودن پکیج را بررسی کرد، در صورتی که پکیج تراز باشد آب در همه بخش‌های پکیج به طور برابر جریان پیدا می‌کند. اگر پکیج تراز بود و مشکلی نداشت باید رادیاتورها را بررسی کرد و آن‌ها را هواگیری کرد.

شرکت کارآمد سرویس با داشتن چندین سال سابقه در زمینه تعمیر پکیج دیواری آماده خدمات رسانی به شما میباشد تعمیر انواع پکیج دیواری با گارانتی 180 روزه و ارسال تکنسین به محل برای تمام نقاط تهران برخی از خدمات این مجموعه میباشد،شما میتوانید با ثبت سفارش آنلاین در سایت از خدمات ما بهره مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 4.2]
حمید خواجه وند
حمید خواجه وند

با سپاس از اطلاعات مفید تان عالی بود. حتما با شما در ارتباط خواهیم بود

1 دی 1401

مرتضی هاشمی
مرتضی هاشمی

اطلاعات مفید و جامع بود بسیار عالی

1 دی 1401

صادق حمیدی
صادق حمیدی

هزینه آیاب ذهاب چنده سرویس چنده

2 دی 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام با بخش امورمشتری 58908 تماس بگیرید

  3 دی 1401

سید ابراهیم نظام دوست
سید ابراهیم نظام دوست

درود من یک سرویسکار هستم و خیلی از اطلاعاتی که به مردو عزیزما دادید ممنونم و درکل خیلی خوب بود

2 دی 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام درورد برشما

  3 دی 1401

اکبر هاشمی
اکبر هاشمی

عالی بود ممنون

3 دی 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون دوست عزیز

  3 دی 1401

Mhosein
Mhosein

درآمد یک تعمیرکار پکیج درماه چقدر هست یا درسال چقدر هست ؟

3 دی 1401

محمد کوهگرد
محمد کوهگرد

سلام خدا قوت .برای انواع مختلف پکیج های موجود در ایران سرویس کار دارید مثلاً رادیانت

4 دی 1401

مجتبی علیپور
مجتبی علیپور

بسیار ممنون از اطلاعاتی که دادیید

4 دی 1401

مجتبی علیپور شیرازانی
مجتبی علیپور شیرازانی

لطف کنید در مورد تعمیر مابقی لوازم خانگی هم اقدام کنید متشکر

4 دی 1401

حسن زندی
حسن زندی

بسیار عالی بود منم از روی کنجکاوی علاقه مند به خواندن مطالب جالب و جدید هستم

21 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از شما

  24 اسفند 1401

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما