arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

9 تیر 1401

تعمیرات ماشین لباسشویی

37 نظر

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین لوازم برقی موجود در هر خانه‌ای می‌باشد. بدون ماشین لباسشویی، تقریباً شستن لباس ‌ها در خانه های کوچک و بدون حیاط امروز غیر ممکن می‌شود. برند های زیادی در جهان به تولید ماشین لباسشویی میپردازند که سامسونگ یکی از پرطرف‌دارترین این برند ها در سراسر جهان است. به دلیل استفاده مداوم و روزانه از ماشین لباسشویی، ممکن است که در برخی موارد شما به استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ نیاز داشته باشید. ما در ادامه تلاش داریم که به‌ طور کامل برای شما در رابطه با این خدمات و دلایل استفاده شما از آن‌ ها صحبت کنیم.

از کدام خدمات‌ دهنده برای تعمیر لباسشویی سامسونگ بهره ببریم؟

برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ ، شما باید حتماً به سراغ یک نمایندگی معتبر و متخصص بروید. در بسیاری از موارد ممکن است که خرابی ماشین لباسشویی شما بسیار جزئی و سطحی باشد؛ اما به دلیل کمک گرفتن از افراد نابلد و غیر متخصص، آسیب ‌های بیشتری به دستگاه شما وارد ‌شود.

حتما بخوانید:13راه حل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که همه شما میدانید، قیمت لوازم خانگی در حال حاضر بسیار بالا رفته و بی‌توجهی به تعمیرات درست و اصولی آن، می‌تواند هزینه‌ های بیشتری را روی دست شما باقی بگذارد. پس اگر احساس کردید که ماشین لباسشویی شما دچار ایراد یا خرابی شده است، حتما در قدم اول به یک خدمات ‌دهنده معتبر مراجعه کنید. در این شرایط خیال شما از بابت تعمیر لباسشویی راحت خواهد بود. افرادی که در نمایندگی ‌های مجاز به ‌عنوان تعمیرکار شناخته می‌شوند، تخصص و تجربه بالایی در زمینه تعمیر لباسشویی و لوازم خانگی دیگر دارند. در مراکز معتبر، دوره ‌های آموزشی و تخصصی زیادی برای تعمیرکاران برگزار می‌شود. در این دوره ‌ها هم به ‌صورت عملی و هم به‌ صورت تئوری مبانی اصلی و مهم تعمیر لوازم برقی به افراد آموزش داده می‌شود. این موضوع کیفیت خدمات تعمیر کاران را بالا میبرد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ_کارآمد سرویس
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ_کارآمد سرویس

درچه شرایطی باید از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ بهره ببریم؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با چند نکته ساده و کمی تجربه، می‌توانند خودشان به تعمیر لباسشویی سامسونگ بپردازند. اما این ‌موضوع اشتباه بزرگی است. ماشین لباسشویی دستگاه برقی ساده‌ای نیست. قطعات بسیار تخصصی در این دستگاه وجود دارد که خرابی هر کدام از این قطعات می‌تواند عملکرد دستگاه را به ‌طور کامل مختل کند. با توجه به این نکات، در صورت بروز هرگونه مشکل به‌ هیچ ‌عنوان سرخود اقدامی را انجام ندهید و از خدمات متخصصین در این زمینه بهره بگیرید. بیایید با یکدیگر مواردی را بررسی کنیم که ممکن است نشان ‌دهنده خرابی ماشین لباسشویی شما باشند.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

مشکل شایع اول که ممکن است عملکرد ماشین لباسشویی را مختل کند، روشن نشدن دستگاه است. شما ممکن است متوجه شوید که برق در دستگاه وجود دارد و با چرخاندن ولوم شما دستورات روی صفحه نمایش را می‌بینید، اما بعد از زدن دکمه استارت، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. در این شرایط ممکن است که میکروسوئیچ‌ ها و دکمه استارت ماشین لباسشویی دچار ایراد شده باشند. همچنین ممکن است بورد دستگاه نیز قابلیت دستور دهی خود را از دست داده باشد.

نشت آب

از دیگر مشکلات شایع در زمینه خرابی ماشین لباسشویی، ما می‌توانیم به نشت آب اشاره کنیم. در صورت بروز این مشکل بهتر است که خود شما به شخصه شلنگ اتصال ماشین لباسشویی را بررسی کنید. اگر متوجه شدید ایراد از شلنگ و اتصال است، می‌توانید با تعویض شلنگ یا محکم کردن آن مشکل را برطرف کنید. همچنین استفاده از شوینده ‌به مقدار زیاد، خرابی عملیات دستور دهی دستگاه و موارد گوناگون دیگر می‌توانند باعث نشتی آب شوند. پس برای تعمیر نشتی آب باید حتما از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس
خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس

وارد نشدن آب به دستگاه

در مقابل نشتی آب، وارد نشدن آب به دستگاه از دلایل دیگر خرابی دستگاه ماشین لباسشویی میباشد. بسته نشدن درب به‌ صورت مناسب، نرسیدن دستور بسته شدن درب، شل شدن سیم ‌کشی‌ ها، خرابی پمپ، گرفتگی و انسداد در شلنگ ورودی آب و … می‌توانند این مشکل را به وجود بیاورند.

ایجاد صدا های بلند و غیر عادی

در برخی موارد گزارشات در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ به دلیل سروصدای غیر عادی و بلند ماشین لباسشویی ثبت می‌شوند. طیف گسترده‌ای از دلایل می‌توانند باعث ایجاد سروصدای زیاد در ماشین لباسشویی شوند. جابه‌جا شدن دستگاه، تراز نبودن آن، و حتی وجود مشکلات جدی و فنی در داخل ماشین لباسشویی می‌توانند سروصدا های زیادی را در ماشین لباسشویی ایجاد کنند. اگر حس می‌کنید دلایلی مانند جابه‌جا شدن یا تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث ایجاد صدا های ناهنجار شده، خودتان می‌توانید به شخصه این مشکل را برطرف کنید. اما اگر حس می‌کنید وجود ایرادات فنی در داخل ماشین لباسشویی باعث ایجاد سروصدا شده، حتما از تعمیرکاران متخصص برای رفع مشکل بهره ببرید.

کاهش سرعت یا توقف چرخش ماشین لباسشویی حین شستشو

از دیگر دلایل خرابی ماشین لباسشویی ما می‌توانیم به کاهش سرعت لگن و در مواردی عدم چرخش آن اشاره کنیم. این مشکل نیز ممکن است که به دلیل قطعی برق، سنگین بودن لگن ماشین لباسشویی، و خراب شدن موتور ایجاد شود. این مشکل نیز به ‌عنوان یک مشکل جدی شناخته می‌شود و حتما برای از بین بردن آن باید به سراغ یک خدمات دهنده معتبر برای تعمیر دستگاه بروید. 

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس
تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ چقدر می‌باشد؟

به ‌طور کلی یک مبلغ مشخص و از پیش‌ تعیین‌ شده به عنوان هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ندارد. مشکلات ماشین لباسشویی شما، مدل آن، و قطعه‌ای که خراب ‌شده می‌توانند باعث تغییر قیمت تعمیر شوند. برای اطلاع از قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، شما باید مشکل را با تکنسین‌ های متخصص در میان بگذارید تا متوجه شوید که چقدر باید هزینه کنید تا دستگاه خود را به حالت اولیه بازگردانید.

چگونه یک خدمات‌ دهنده معتبر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ پیدا کنیم؟

با توجه به اهمیت کمک گرفتن از افراد متخصص برای تعمیر لباسشویی سامسونگ و هر لوازم ‌خانگی دیگری، شما باید راه حل پیدا کردن یه خدمات دهنده متخصص را بدانید. در حال حاضر، افراد بسیار زیادی به ‌عنوان تعمیرکار متخصص شناخته می‌شوند اما چند درصد از آن ‌ها واقعاً علم و تجربه کافی در زمینه تعمیرات را دارند؟ اگر قصد دارید که از خدمات آنلاین برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید، می‌توانید با جستجو در اینترنت خدمات ‌دهنده مورد نظر خود را پیدا کنید. تنها نکاتی که شما هنگام انتخاب خدمات ‌دهنده باید به آن دقت داشته باشید نظر مشتریان قبلی، رفتار حرفه‌ای، خوش‌ قول بودن، تعمیر قطعه به‌ جای تعویض آن، ارائه مدرک ‌های آکادمیک در صورت وجود و … میشود.

چگونه یک خدمات‌ دهنده معتبر برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پیدا کنیم؟
چگونه یک خدمات‌ دهنده معتبر برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پیدا کنیم؟

جمع‌بندی

ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم که به ‌طور کامل برای شما در رابطه با خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ و نکات مهم در این زمینه صحبت کنیم. دستورالعمل های ساده ای وجود دارند که می توانند باعث شوند شما برای سال های طولانی از دستگاه خود بهره ببرید. برای مثال تراز بودن ماشین لباسشویی، توجه به حجم لباس ‌هایی که در ماشین لباسشویی می‌ریزید، عدم  استفاده‌ی مداوم و چند باره از دستگاه در یک روز، استفاده از برنامه شستشوی مناسب و تمیز کردن فیلتر ها هر چند وقت یک ‌بار و … جز آن دسته از نکاتی می‌باشند که می‌توانند عمر ماشین لباسشویی شما را افزایش دهند. اما در مواردی حتی با توجه به این نکات نیز ممکن است که شما نیاز داشته باشید تا از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهره ببرید. در این شرایط شما وظیفه مهمی بر دوش دارید. این وظیفه مهم ارتباط گرفتن با یک خدمات‌ دهنده معتبر در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌باشد.

اگر با این مقاله راه حل مشکلتون رو پیدا نکردید، به شما پیشنهاد میکنیم سایت سامسونگ رو نگاه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]
احسان
احسان

سلام بهترین زمان برای استفاده از لباسشویی چه زمانی هست

11 مهر 1401

لیلااسفندیاری
لیلااسفندیاری

مدتها دفترچه راهنمای لباسشویی را میخواستم از سایت شما کپی کردم ممنون

11 مهر 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون

  12 مهر 1401

محمود آیینی
محمود آیینی

سلام لباسشویی من هرچند وقت نیازبه سرویس دارد آیا خودم میتونم انجام بدم وقتی لباس چند ساعت داخلش میمونه بومیگیره

12 مهر 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  معمولا هر سه ماه نیاز به سرویس دارد ما در اینستاگرام کارآمد سرویس ویدیوهای آموزشی جهت سرویس و جرم گیری لباسشویی گذاشته ایم که میتوانید از آن دیدن کرده یا با شماره شرکت جهت مشاوره تماس بگیرید 02158908

  12 مهر 1401

ابراهیم فتاحی
ابراهیم فتاحی

سلام لباسشویی من 12 کیلویی هست امروز روشن کردیم بعد آبگیری هیچ حرکتی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

29 مهر 1401

الناز. ع
الناز. ع

لباسشویی من زمانیکه خاموشه آب داخلش جمع میشه لطفاً راهنمایی کنید

14 آبان 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام علت جمع شدن آب در لباسشویی ایراد از شیربرقی هست که بصورت قطره ای داخل مخزن چمع میشود که دراینصورت حتما باید تعویض شود

  15 آبان 1401

بهمن، ف
بهمن، ف

لبه لاستیک دوردرب ماشین لباسشویی من پاره شده وآب میده میشه کاری کرد؟

25 آبان 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  علت پارگی لاستیک دوردرب معمولا هنگام درآوردن همه لباسها با هم اتفاق می افتد مخصوصا البسه زیپ دار تنها راه حل تعویض لاستیک میباشد

  30 آبان 1401

عنایت
عنایت

لباسشوی من صدای تلوپ وتلوپ میده

16 آذر 1401

عرفان
عرفان

موقع خشک کردن لباس هنوزخیس یامرطوبه

16 آذر 1401

پرویز.ع
پرویز.ع

سلام لباسشویی من مدل ادواش هست مدتي است ارور دزب می‌دهد مشکل چيست ؟

20 آذر 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام دوست عزیز این ایراد ازبرد میباشد نیاز به تعمیردارد

  21 آذر 1401

هاشمی
هاشمی

سلام جادوگری لباسشویی سامسونگ ۱۲ کیلوئی موجوددارید؟

19 دی 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام بله جاپودری موجود است

  20 دی 1401

ستاره ،ر
ستاره ،ر

سلام برای جابجایی لباسشویی نیاز به متخصص دارد چون میگن دیگش بایدقفل بشه

21 دی 1401

پریسا
پریسا

لطفا درموردماشین ظرفشویی هم مقاله بذارید

23 دی 1401

بابک
بابک

عالی

25 دی 1401

رامین.ک
رامین.ک

سلام شما کرمان هم نماینده دارید؟

3 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  خیر در حال حاضر فعلا امکان خدمات رسانی برای تهران وجود دارد .

  4 بهمن 1401

سحر شاهمرادی
سحر شاهمرادی

تکنسین هاتون خیلی حرفه اي بودن خسته نباشید

5 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ممنون از لطف شما

  6 بهمن 1401

سارا فلاحی
سارا فلاحی

سلام صدای ماشین لباسشویی من زیاد شده چکارباید انجام دهم نیازبه سرویس داره؟

10 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اگر موقع خشک کردن باشه حتمالا از بلبرینگهای دیگ یا کمکهاواگر موقع تخلیه باشه میتونه از پمپ تخلیه باشه

  10 بهمن 1401

لطفی
لطفی

سلام سه تا پلاستیکهای داخل سبد ماشین لباسشویی سامسونگ ما کج شده ولباسها را سوراخ میکنه جه باید کرد؟

12 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اونها یقه شورهای ماشین لباسشویی هستند در صورت کج شدن نیاز به تعویض دارند

  16 بهمن 1401

هانا لاهوتی
هانا لاهوتی

بهنظرمیاد شرکت خوبی باشید شما شرکت را سیو کردم

17 بهمن 1401

پوریا
پوریا

چقدر زیبا وکامل توضیح داده شد

12 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  12 اسفند 1401

هومن نجفی
هومن نجفی

برای ماشین لباسشویی از چه محافظی استفاده کنیم؟

12 اسفند 1401

کاوه
کاوه

خیلی خوب وجزییات توضیح داده شده بود

14 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از شما

  14 اسفند 1401

روح انگیز
روح انگیز

عالیییییی

14 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون

  15 اسفند 1401

سیمین
سیمین

چندوقت پیش بابت لرزش ازجایی اومدندلباسشویی مارا تعمیر اساسی کردند وکمکها راهم تعويض کردند ولی همچنان لرزش زیاد داره چکار باید کرد؟

26 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام علت لرزش لباسشویی موقع خشک کردن از تراز نبودن وتنظیم پایه ها ونوع لباس وخرابی کمکها میتونه باشه ولی به احتمال زیاد اگر کمک ها تعویض شده از قطعات فیک استفاده شده

  27 اردیبهشت 1402

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما