arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران با 180 روز گارانتی

1 بهمن 1401

مقاله

8 نظر

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران یکی از پر متقاضی‌ ترین خدمات است. این خدمت توسط نمایندگی‌های مجاز و مراکز معتبر انجام می‌شود. ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ ترین لوازم خانگی بوده که همانند سایر لوازم برقی ممکن است پس از گذشت مدت زمانی از استفاده با مشکلات متعدد روبرو شود.

در صورتی که در تهران سکونت دارید و دستگاه لباسشویی سامسونگ شما با مشکل مواجه شده است، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. کارشناسان و تکنسین هایی که در این مرکز فعالیت می‌کنند، می‌توانند در اسرع وقت به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما بپردازند.

در این مبحث قصد داریم بیشتر راجع به مرکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران صحبت کنیم و شما را با خدمات متمایز آن آشنا سازیم. تا پایان با ما همراه باشید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس
تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس

مزیت‌های تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یکی از دستگاه‌های کاربردی و مهم منزل است، لازم است در هنگام خرابی جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام کنید. این مرکز مزیت‌های زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1.تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

زمانی که با شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران تماس می‌گیرید، تکنسین‌های خبره و آموزش دیده در سریع‌ترین زمان به محل موردنظر مشتری مراجعه می‌کنند و در همان محل به عیب یابی و تعمیر لباسشویی می‌پردازند.

مقاله پیشنهادی: دانلود دفترچه راهنمایی لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی در محل یکی از مزایای مهم این مرکز است که برای مشتریان از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. چرا که به دلیل وزن سنگین لباسشویی، جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه دشوار و دردسرساز بوده و ممکن است دستگاه در هنگام جابجایی دچار مشکلاتی دیگر شود.

همچنین تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در محل باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتریان شده و از صرف هزینه انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه جلوگیری می‌کند. یکی دیگر از مواردی که برای مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است، امکان نظارت بر کار تعمیر و تعویض قطعات توسط تکنسین‌ها است. با این کار مشتریان از کیفیت خدمات ارائه‌شده مطمئن می‌شوند و با خاطری آسوده به این مرکز اعتماد می‌کنند.

شماره نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس
شماره نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس

2. نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ و برخورداری از تکنسین‌های آموزش‌دیده و خبره

یکی از مزیت‌های اصلی که در تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران بسیار اهمیت دارد، برخورداری از تکنسین ها و تعمیرکاران آموزش‌دیده و مجرب است. این افراد با حضور در کلاس‌های دوره‌ای و پیشرفته، با بهترین خدمات تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی سامسونگ آشنا می‌شوند و آن را در کار خود استفاده می‌کنند.

در صورتی که تعمیر لباسشویی سامسونگ را به مراکز غیر معتبر و ناشناخته بسپارید، ممکن است نه تنها مشکل دستگاه شما برطرف نشود، بلکه خرابی‌های آن نیز گسترش پیدا کند. چرا که دستگاه شما توسط تکنسین‌های ناشی و کم‌تجربه تعمیر خواهد شد و هیچ ضمانتی برای خدمات تعمیر به شما ارائه نمی‌گردد.

3. هزینه مناسب سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان در هنگام درخواست کمک از مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران، هزینه آن است. اما در صورتی که از خدمات مراکز معتبر و نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ استفاده کنید، می‌توانید از مناسب بودن هزینه‌ تعمیر آسوده خاطر باشید.

در این مراکز ابتدا با بررسی دستگاه و عیب‌ یابی دقیق آن، نوع مشکل تعیین شده و سپس با توجه به قطعه معیوب و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات، هزینه آن برآورد می شود. سپس با اعلام هزینه‌ تعمیر لباسشویی به مشتری و ارائه فاکتور معتبر، دستگاه را ترمیم می‌کنند.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس
سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس

4. ارائه گارانتی و ضمانت‌نامه رسمی پس از تعمیر لباسشویی سامسونگ

کلیه خدماتی که در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران انجام می‌شود، دارای ضمانت‌نامه رسمی بوده و گارانتی معتبر دارد. همین مسئله باعث می‌شود مشتریان با اطمینان خاطر و خیالی آسوده تعمیر دستگاه خود را به این مراکز مجاز بسپارند.

مقاله پیشنهادی: چگونه یک خدمات‌ دهنده معتبر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ پیدا کنیم؟

علاوه بر این، کلیه خدمات ارائه‌شده به همراه فاکتور و شرح کامل به مشتریان تحویل داده می‌شود. بنابراین مشتریان دغدغه‌ای بابت هزینه‌های پرداختی هنگفت نخواهند داشت. چرا که کلیه هزینه‌های مربوط به خدمات توسط اتحادیه‌های مربوطه تعیین شده و به مشتریان ارائه می‌گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ غرب تهران و ایرادات رایج آن

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران یکی از خدمات تخصصی و مهم است که باعث رفع ایرادات دستگاه شده و خرابی‌های آن را ترمیم می کند. برخی از ایرادات در لباسشویی سامسونگ پر تکرار و رایج بوده و مشتریان زیادی بابت رفع آن، از مراکز تعمیر لباسشویی درخواست کمک می‌کنند. در ادامه به ایرادات متداولی که در ماشین لباسشویی سامسونگ اتفاق می‌افتد، اشاره می‌کنیم:

1.روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلاتی که توسط کاربران زیادی به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ غرب تهران و سایر مناطق گزارش می‌شود، مربوط به روشن نشدن ماشین لباسشویی است. این مشکل متداول بوده و می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد.

یکی از دلایل روشن نشدن لباسشویی، وجود نوسانات شدید برق بوده که باعث ایجاد خرابی در برد الکترونیکی دستگاه می‌شود. با توجه به حساسیت بردهای الکترونیکی ماشین لباسشویی، نوسانات برق می‌توانند به سرعت آن‌ها را دچار مشکل کرده و با خرابی مواجه سازد.

البته در صورت بروز این مشکل، اجزا و قطعات دیگر لباسشویی از قبیل فیلتر برق ورودی، فیوز برق، قطعی سیم‌کشی برق، سولفاته کنتاکت و غیره نیز باید مورد بررسی قرار بگیرند. سپس با توجه به نوع ایراد، زمان رفع مشکل و نحوه تعمیر آن به مشتری اعلام می‌گردد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس
نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس

2. عدم آبگیری ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی دیگر از ایرادات متداول لباسشویی که باعث درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران می‌شود، مربوط به عدم آبگیری دستگاه است. این مشکل بسیار مهم بوده و باعث ایجاد اختلال در شستشوی لباس‌ها می‌شود. چرا که در حین شستشو، دستگاه بارها به آبگیری و تخلیه آن می‌پردازد تا لباس‌ها کاملا تمیز شوند.

چنانچه با مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی مواجه شدید، لازم است به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • بررسی شیر آب ورودی لباسشویی
 • چک کردن شیلنگ آب ورودی لباسشویی
 • بررسی شیر برقی دستگاه
 • چک کردن شیلنگ‌های مخصوص انتقال آب در لباسشویی
 • بررسی محفظه پودر لباسشویی

در صورتی که مهارتی در عیب یابی و تشخیص مشکلات لباسشویی ندارید، از باز کردن و دست زدن به آن خودداری نمایید. چرا که ممکن است باعث گسترش خرابی‌های دستگاه شده و تعمیر آن را سخت‌تر کنید.

3. وجود سر و صدای زیاد در لباسشویی سامسونگ

از دیگر ایرادات متداولی که در حین کار لباسشویی اتفاق می‌افتد و باعث درخواست کمک از مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران می‌شود، ایجاد سر و صدای غیرطبیعی و زیاد است. این مشکل دلایل زیادی دارد که باید توسط فرد متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

مقاله پیشنهادی: علت لرزش لباسشویی سامسونگ چیست؟

تراز نبودن ماشین لباسشویی، عدم سرویس دوره‌ای و منظم دستگاه، شستشوی پتو و یا لباس بیش از ظرفیت لباسشویی و خرابی بلبرینگ‌های دستگاه می‌تواند باعث ایجاد سر و صدای زیاد آن در حین شستشوی لباس‌ها شود.

4. ماندن آب در ماشین لباسشویی و قفل شدن درب دستگاه

یکی از مشکلات رایجی که باعث نیاز کاربران به تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران می‌شود، ماندن آب داخل دستگاه و قفل شدن درب آن است. یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل مربوط به خرابی پمپ تخلیه است که موجب عدم تخلیه آب از داخل لباسشویی می‌شود.

علاوه بر این، گیر کردن سکه یا اشیای دیگر در پمپ نیز می‌تواند از تخلیه آب داخل ماشین جلوگیری کند. در این حالت آب لباس‌ها خارج نمی‌شود و ممکن است تجمع آب باعث قفل شدن درب لباسشویی گردد. به همین منظور لازم است به صورت دستی و از طریق درپوش فیلتر پمپ تخلیه، آب داخل دستگاه را خارج سازید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس
تعمیر لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس

به همین منظور لازم است ابتدا ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید و سپس با برداشتن درپوش پمپ تخلیه، آب دستگاه را خارج کنید. در صورتی که این مشکل تکرار شد، باید با شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید و از تکنسین‌های متخصص به منظور رفع ایراد دستگاه درخواست کمک کنید.

5. خارج شدن آب از کف ماشین لباسشویی سامسونگ

خارج شدن آب از لباسشویی یکی دیگر از مشکلاتی است که می‌تواند در لباسشویی سامسونگ اتفاق بیفتد. این مشکل ممکن است به دلایل متعددی ایجاد شود. این دلایل عبارتند از، سوراخ شدن دیگ لباسشویی، نشتی آب از پمپ تخلیه لباسشویی، پاره شدن شیلنگ‌های دستگاه، مسدود شدن فاضلاب خروجی آب لباسشویی، خروج شیلنگ محفظه پودر لباسشویی، سوراخ شدن نوار لاستیکی دور درب دستگاه و غیره.

در این شرایط لازم است از نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران درخواست کمک کنید تا برای بررسی تمام موارد بالا مراجعه کنند. آن‌ها می‌توانند با بررسی تمام عوامل بروز مشکل، آن را سریعا تشخیص داده و پس از عیب یابی به تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه بپردازند.

6. تمیز نشدن لباس‌ها و بوی نامطبوع پس از شستشو در لباسشویی سامسونگ

در صورتی پس از شستشو با لباسشویی با بوی نامطبوع لباس‌ها مواجه می‌شوید و یا لباس‌ها به اندازه کافی تمیز نمی‌شوند، باید برای تشخیص علت این مشکل با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید و درخواست مراجعه و عیب‌ یابی دستگاه را داشته باشید.

تمیز نشدن محفظه پودر و مایع ماشین لباسشویی، عدم سرویس دوره‌ای و منظم دستگاه و تمیز نکردن لباسشویی باعث می‌شود لباس‌ها لکه‌دار شده و بوی نامطبوعی داشته باشند. به همین منظور می‌توانید هر از چند گاهی با استفاده از یک جرم‌گیر مخصوص لباسشویی، بوی نامطبوع آن را از بین ببرید.

7. ظاهر شدن کد خطا روی نمایشگر لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی‌های جدید به قابلیت‌های پیشرفته‌ای مجهز شده‌اند و می‌توانند به صورت خودکار به عیب‌ یابی دستگاه بپردازند. از این رو، در صورتی که در حین شستشوی لباسشویی هر گونه ایراد در دستگاه ایجاد شود و یا قطعه‌ای از آن معیوب باشد، دستگاه به سرعت با ظهور کد خطا روی نمایشگر، آن را به کاربران هشدار می‌دهد.

مقاله پیشنهادی: معرفی مهم ترین ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ

تعداد کدهای خطای ماشین لباسشویی زیاد است و هر یک از آن‌ها نشان‌دهنده یک ایراد مشخص در دستگاه است. بنابراین باید از دفترچه راهنمای لباسشویی کمک بگیرید و معنای خطاها و کدهای ارور را از داخل آن بیابید. چنانچه از تجربه و تخصص کافی در این زمینه بهره‌مند نیستید، می‌توانید از مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران درخواست مراجعه و برطرف کردن مشکل را داشته باشید.

خدمات تخصصی ارائه‌شده در مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران دارای دستگاه‌های پیشرفته و مجهز عیب یابی بوده و به راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌تواند به شناسایی ایرادات دستگاه بپردازد. به این ترتیب تعمیر و برطرف کردن مشکلات دستگاه نیز بهتر و در زمان کمتر انجام می‌شود.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس
هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس

در این مرکز انواع خدمات مربوط به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تکنسین‌های ارشد و کارشناسان باتجربه انجام می‌شود. بنابراین می‌توان این مرکز را یکی از بهترین ارائه‌ کنندگان خدمات تعمیر لباسشویی در تهران به شمار آورد. برخی از خدمات تخصصی که توسط این نمایندگی انجام می‌شود، از قرار زیر است:

 • عیب یابی و تشخیص مشکل آی‌ سی برد فرمان لباسشویی
 • تعمیر مدار تغذیه ماشین لباسشویی سامسونگ
 • خدمات مربوط به پنل‌ ها و بردهای فرمان دستگاه
 • آشنایی با کدهای خطا و رمزگشایی آن‌ها روی صفحه نمایشگر لباسشویی
 • اجرا کردن تنظیمات مربوط به آی‌ سی لباسشویی سامسونگ
 • تست، عیب‌ یابی، تعمیر و تعویض قطعات مکانیکی لباسشویی
 • نصب اصولی لباسشویی سامسونگ و رفع ایرادات نصب
 • تعمیر قطعات الکترونیک SMD لباسشویی
 • معرفی اجزای لباسشویی سامسونگ و نحوه عملکرد آن‌ها به مشتریان
 • معرفی مدل‌های مختلف لباسشویی سامسونگ به مشتریان به همراه ذکر قابلیت‌ها و تکنولوژی آن‌ها

تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از خدماتی که در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران انجام می‌شود، تمیز کردن ماشین لباسشویی است. با توجه به اینکه در این دستگاه قطعات ریز و درشتی دیده می‌شود، لازم است به تمیزی و پاک کردن آن‌ها نیز توجه کافی داشته باشید.

در تمیز کردن لباسشویی به محفظه پودر ماشین لباسشویی، فیلتر لباسشویی، حلقه لاستیکی دور درب لباسشویی و محفظه داخلی دستگاه توجه کافی داشته باشید. چرا که انباشت آلودگی در این قطعات لباسشویی به مراتب بیشتر از سایر قطعات دستگاه است.

با توجه به اینکه تمیز کردن قطعات ماشین لباسشویی به حساسیت و دقت زیادی نیاز ندارد، بنابراین خود شما نیز می‌توانید در منزل این کار را انجام دهید. به همین منظور ابتدا اقدام به خارج کردن محفظه پودر لباسشویی کنید و سپس برای تمیز کردن فیلتر آن، از دفترچه راهنمای دستگاه کمک بگیرید.

تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس
تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ/کارآمد سرویس

حلقه لاستیکی دور درب ماشین لباسشویی نیز ممکن است دچار آلودگی شود که باید پس از هر بار شستشوی لباس، آن را به طور کامل با پارچه تمیز و نخی خشک کنید. همچنین تمیز و ضدعفونی کردن محفظه داخلی لباسشویی نیز اهمیت زیادی دارد که می‌توانید از جوش شیرین یا قرص‌های تمیزکننده استفاده کنید. در صورتی که قادر به انجام این مراحل نبودید، می‌توانید از تکنسین‌های نمایندگی درخواست کمک کنید.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران چه ویژگی‌هایی دارند؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تکنسین‌های تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران برخورداری از دانش و تجربه کافی است. چرا که در غیر این صورت ممکن است عیب‌ یابی و تعمیر دستگاه به اشتباه انجام شده و آسیب‌های جبران‌ ناپذیری به لباسشویی وارد شود.

تعمیرکاران حاضر در این مرکز آموزش‌دیده هستند و با تمام قطعات جدید دستگاه و متدهای پیشرفته عیب‌ یابی و تعمیر لباسشویی آشنایی دارند. آن‌ها از مهارت بالایی برخوردار بوده و می‌توانند در کمترین زمان به بررسی دستگاه پرداخته و مشکل آن را تشخیص دهند.

نکات مهم در سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

برای اینکه بتوانید از ماشین لباسشویی خود به درستی استفاده کنید و کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران شوید، لازم است به نکاتی مهم توجه کنید. در این بخش به این نکات اساسی اشاره می‌کنیم:

 • از پیش مکان نصب ماشین لباسشویی سامسونگ را در جایی صاف و تراز تعیین و آماده کنید.
 • توصیه می‌شود دستگاه را دور از نور خورشید یا مکان‌های مرطوب و گرم قرار دهید.
 • در زمان نصب باید دستگاه را طوری قرار دهید که فاصله آن با دیوار حدودا 5 سانتی‌متر باشد.
 • لازم است ورودی آب و شیلنگ‌های لباسشویی سامسونگ را به درستی وصل کرده و بررسی کنید تا دچار نشتی نشود.
 • لازم است فشار آب ورودی لباسشویی سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد. چرا که در صورت کم بودن آن، زمان شستشو افزایش پیدا خواهد کرد.
 • پس از آنکه کار ماشین لباسشویی به اتمام رسید، سریعا لباس‌ها را از داخل آن بیرون بیاورید.
 • با توجه به اینکه فضاهای مرطوب مکان مناسبی برای رشد قارچ‌ها و میکروب‌ها هستند، باید تلاش کنید دستگاه مرطوب نماند. بنابراین پس از شستشوی لباس‌ها محفظه و درب را خشک کنید و درب آن را باز بگذارید تا هوا در داخل دستگاه به طور کامل جریان داشته باشد.
 • همچنین خشک کردن لاستیک‌های دور درب لباسشویی سامسونگ پس از شستشو نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است.
 • توصیه می‌شود در زمان روشن بودن دستگاه، برنامه شستشو را تغییر ندهید.
 • همیشه توجه کنید که به اندازه ظرفیت لباسشویی داخل آن لباس قرار دهید.
 • هر از گاهی فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ را تمیز کنید.
 • برای شستشوی لباس‌ها صرفا از شوینده‌های مناسب و مخصوص لباسشویی استفاده کنید.
 • پیش از قرار دادن لباس‌ها در دستگاه، تمام جیب‌ها را بررسی کنید و از قرار دادن انواع سنجاق، سگک، سکه و موارد دیگر داخل لباسشویی سامسونگ اجتناب کنید.
 • بین دو شستشو در لباسشویی حداقل دو ساعت فاصله بیندازید تا دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد.
 • به منظور حفظ کیفیت لباسشویی سامسونگ لازم است به صورت دوره‌ای و منظم از طریق نمایندگی برای انجام سرویس‌های لازم اقدام کنید.
تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس
تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران/کارآمد سرویس

جمع‌بندی

مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران یکی از مراکز مهم بوده که قادر است به ارائه خدمات سرویس و تعمیر و تعویض قطعات در سرتاسر تهران بپردازد. این نمایندگی دارای تکنسین‌های مجرب و آموزش‌دیده، ضمانت‌نامه خدمات تعمیر و قیمت مناسب است. مشتریان می‌توانند با شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرند و مشکل خود را بیان کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 5]
sam
sam

chetor mishe sefaresh dad?

1 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  در بالای صفحه روی کادر زرد (ثبت سفارش) بزنید و به راحتی ثبت سفارش کنید

  2 بهمن 1401

ترنم
ترنم

من از لباسشویی سامسونگ زیاد راضی نیستم

6 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام لطفا دلیل نارضایتی از لباسشویی سامسونگ را بنویسید تا بتونم کمکتون کنم

  6 بهمن 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام لطفا دلیل نارضایتی خود رااز لباسشویی سامسونگ بنویسید یابا شماره 02158908 تماس بگیرید تا همکاران کمکتان کنند

  6 بهمن 1401

فرهادی
فرهادی

لباسشوئی من آبریزی داره حتی زمانیکه خاموش هست علت چیه؟

18 بهمن 1401

حمیدی
حمیدی

هزینه نصب لباسشویی سامسونگ چقدره؟

4 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام حدود 300 هزارتومان

  4 اردیبهشت 1402

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما