arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران

10 آذر 1401

مقاله

4 نظر

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران

تعمیر لباسشویی دوو در تهران از طریق نمایندگی ها مزایای بسیاری دارد. خدمات ویژه ای برای مشتریان این برند از طرف شرکت در نظر گرفته شده است. یکی از برند های مطرح در تولید لوازم خانگی برند دوو است. برند دوو رضایت مشتریان را سرلوحه ی کار خود قرار داده است.

در این مقاله قصد داریم شما را راهنمایی کنیم تا برخی ایرادات جزئی ماشین لباسشویی خود را شناسایی و برطرف سازید. همچنین توضیحاتی در خصوص تعمیر لباسشویی دوو در تهران، خدمات نمایندگی ها و هزینه های مربوطه ارائه می دهیم. پس با ما همراه باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران/کارآمد سرویس
تعمیر لباسشویی دوو در تهران/کارآمد سرویس

تعمیر لباسشویی دوو در تهران

تعمیر به موقع ماشین لباسشویی مزایای بسیاری دارد. با تعمیر لباسشویی دوو در تهران می توان در کاهش مصرف انرژی و کارکرد بهینه آن اثرگذار بود. تعمیر ماشین لباسشویی دوو امروزه به راحتی صورت می گیرد. گاهی ماشین لباسشویی مشکل خاصی ندارد و می توانید به راحتی عیب یابی کرده و مشکل را برطرف سازید. در بعضی موارد هم می توانید با نمایندگی های مربوطه تماس گرفته و مشکل لباسشویی خود را عنوان کنید.

حتما بخوانید: دانلود دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو

در این حالت با صرف زمان کم، نمایندگان مجاز برند دوو، مشکل ماشین لباسشویی را می گویند. از همه مهم تر در صورت وجود مشکل خاص، تعمیر لباسشویی دوو در تهران با صرف انرژی، زمان و هزینه کم صورت می گیرد که از مزایای آن است. ماشین های لباسشویی وزن سنگینی دارند و امکان جا به جایی آن ها وجود ندارد. هرچند در گذشته برای تعمیر ماشین لباسشویی حتما باید آن را به تعمیرگاه می بردند.

اما امروزه امکان مراجعه ی تعمیرکار به محل و تعمیر لباسشویی دوو در تهران وجود دارد. با تماس تلفنی می توانید راهنمایی های لازم را در خصوص تعمیر لباسشویی دوو در تهران دریافت کنید. تعمیر ماشین لباسشویی در محل می تواند از آسیب های احتمالی به لباسشویی جلوگیری کند. ارسال کارشناس برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران با در نظر گرفتن موقعیت مکانی مشتری صورت می گیرد.

ماشین لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
ماشین لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

مشکلات رایج لباسشویی دوو

مشکلاتی رایج در ماشین لباسشویی برند دوو وجود دارد. برخی از این مشکلات را شما می توانید شناسایی کنید. در ادامه به شما می گوییم بروز هر مشکل می تواند چه علتی داشته باشد. با بررسی سوالات مشتریان، سعی کردیم تا تمامی موارد را عنوان کنیم. هر سوال را به صورت جدا مورد بررسی قرار می دهیم.

1.  چرا لباسشویی دوو ناگهان از کار می افتد؟

 • در این موارد باید موتور ماشین لباسشویی بررسی شود. ممکن است موتور اختلال در عملکرد داشته باشد و این موضوع سبب از کار افتادن ناگهانی ماشین لباسشویی شود.
 • گاهی میکروسوئیچ یا اتصالات درب خراب شده و این مشکل ایجاد می شود.
 • خراب شدن تایمر نیز می تواند سبب بروز این مشکل باشد.

2.  چرا دیگ ماشین لباسشویی خوب نمی چرخد؟

 • حجم لباس ها در ماشین لباسشویی از مهم ترین دلایل وجود چنین مشکلی است. نباید ماشین را بیش از حد پر کرد. ریختن لباس بیش از حد یا کمتر از معمول برای ماشین لباسشویی توصیه نمی شود.

3.  چرا ماشین لباسشویی صدای زیادی دارد؟

 • با کمک تراز سنج باید ماشین را تراز کنید. عدم تراز ماشین لباسشویی می تواند دلیلی برای بروز این صدا باشد.
 • دومین راهکار باز کردن چفت های ترانزیت و بررسی ایراد است. مشکل در ترانزیت لباسشویی هم می تواند سبب ایجاد صدا شود.

4.  چرا لباسشویی آب کثیف را تخلیه نمی کند؟

 • ممکن است مشکل از پمپ تخلیه باشد و در صورت ایراد باید تعویض شود.
 • بررسی لوله تخلیه ی ماشین لباسشویی نیز می تواند کمک کننده باشد. گاهی لوله تخلیه مسدود می شود و جلوی تخلیه ی آب کثیف را می گیرد.
 • اگر پمپ و لوله ی تخلیه مشکلی نداشتند ، بهتر است با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید.

5.  چرا دور تند در ماشین لباسشویی کار نمی کند؟

 • دور تند ماشین لباسشویی در خشک شدن لباس ها نقش موثری دارد. وقتی دور تند کار نکند احتمال خراب بودن خازن زیاد است. در صورت بررسی و وجود مشکل در خازن، باید آن را تعویض کرد.
 • اما گاهی ولتاژ مناسب به ماشین نمی رسد و سبب بروز چنین مشکلی می شود. در این مورد سیم های رابط موتور باید جدا شوند. با پیدا کردن سیم دور تند و اتصال سیم ها به برق، اگر موتور کار کرد، مشکل از ولتاژ است. صفحه ی کنتکت تایمر را در این حالت بررسی کنید.

6.  علت نشتی آب در ماشین لباسشویی چیست؟

 • پنل پشت لباسشویی یا درپوش باید جدا شود. سپس لباسشویی را به برق متصل کرده و محل نشتی را بیابید.
 • گاهی مشکل در رابط های پلاستیکی است و در این صورت باید تعویض شوند.
 • اگر نشتی از مخزن مواد شوینده باشد باید آن را تعویض کرد.

7.  چرا آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود؟

در صورت عدم ورود آب به لباسشویی باید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • در صورت تاخوردگی و پارگی شلنگ ورودی آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود. پس در اولین قدم بهتر است شلنگ ورودی بررسی شود.
 • بررسی فیلتر آب در هنگام بروز مشکل توصیه می شود. مسدود شدن فیلتر آب بر اثر آلودگی سبب عدم ورود آب به لباسشویی می شود.
 • خراب بودن یا باز نبودن شیر آب نیز می تواند دلیلی برای بروز این مشکل باشد. حتما شیر آب را مورد بررسی قرار دهید.

8.  چرا ماشین لباسشویی خوب کار نمی کند؟

 • ابتدا جریان برق و سپس سیم ماشین لباسشویی، پریز برق و فیوز را چک کنید.
 • درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید. اگر درب ماشین خوب بسته نباشد، ماشین کار نمی کند. اگر مشکل از اتصالات درب باشد، باید عوض شود.
 • ری استارت ماشین لباسشویی نیز می تواند راهکار خوبی باشد.

9.  چرا ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند؟

 • در اولین مرحله بهتر است لوله ی تخلیه را بررسی کنید. در صورت مسدود شدن لوله، تخلیه آب صورت نمی گیرد.
 • گاهی هم شیلنگ تخلیه پیچ خورده و فرآیند تخلیه را دچار مشکل می کند.

این سوالات عموما در خصوص مشکلات ماشین لباسشویی پرسیده می شود. شاید شما هم با این موارد رو به رو بوده اید. در صورت وجود هرگونه از این مشکلات، راهکاری وجود دارد. شما می توانید با انجام این کارها به عیب یابی ماشین لباسشویی خود بپردازید. در صورت حل نشدن مشکل می توانید با نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در تهران تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی در تهران/کارآمد سرویس
تعمیر لباسشویی در تهران/کارآمد سرویس

علت تعمیر لباسشویی دوو در تهران

خرابی لباسشویی دوو می تواند ناشی از عوامل گوناگونی باشد. بررسی عواملی که می توانند سبب خرابی محصولات دوو شوند، حائز اهمیت است. مهم ترین علت خرابی و نیاز به تعمیر لباسشویی دوو در تهران، استفاده نادرست از آن می باشد. ماشین های لباسشویی بعد از گذشت مدت زمانی باید سرویس شوند. ممکن است توجه کافی به این عامل نداشته اید یا طرز استفاده از لباسشویی درست نبوده است.

تمامی این موارد می تواند روی خرابی لباسشویی تاثیر داشته باشند. ماشین لباسشویی برند دوو از یکی از بهترین ماشین های لباسشویی است و نوع نگهداری آن بسیار اهمیت دارد. نکات مهمی را در ادامه بیان می کنیم که می تواند در کیفیت و نگهداری مناسب لباسشویی دوو تاثیر داشته باشد.

 • زمانی که ماشین لباسشویی روشن است، برنامه آن را تغییر ندهید. در هنگام خاموش بودن دستگاه نیز فلکه ی شیر تغذیه را ببندید.
 • فاصله ی مجاز برای نصب لباسشویی 5 سانتی متر است. این فاصله باید باشد تا فضایی برای شیلنگ ها و اتصالات مربوط فراهم باشد.
 • ماشین لباسشویی باید در محیطی صاف قرار گیرد. برای رعایت این نکته می توان از یکسری پیچ ها که مخصوص ماشین لباسشویی است استفاده کرد.
 • بعد از اتمام کار ماشین و خارج کردن لباس ها حتما لاستیک دور ماشین لباسشویی را خشک کنید.
 • بهتر است فیلتر ماشین پس از شست و شوی لباس های بافت و پرزدار به خوبی تمیز شود. در مدت طولانی ممکن است همین عامل در خرابی لباسشویی موثر باشد.
 • مسیر خروجی شلنگ را هرچند وقت یک بار بررسی کنید تا از تجمع رسوب جلوگیری شود.
 • بعد از هر بار شستشو نیاز است تا در ماشین باز بماند. این کار به خشک شدن محفظه ی داخلی کمک می کند. هر چند وقت یک بار نیز باید از جرمگیر برای ماشین لباسشویی استفاده کرد.
 • برای جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی باید بعد از چند بار استفاده، تمامی قسمت های آن به خوبی تمیز شوند.
 • ماشین لباسشویی را نزدیک به شیر آب، پریز برق و خروجی فاضلاب نصب کنید. علاوه بر این بهتر است ماشین در محلی باشد که در معرض گرما یا سرمای شدید نباشد.
 • در ماشین لباسشویی نباید لباس زیادی ریخت. پر کردن بیش از حد ماشین لباسشویی در خرابی آن تاثیر زیادی دارد. از طرفی برنامه شستشوی دستگاه را نباید تغییر دهید.
خدمات تعمیر لباسشویی/کارآمد سرویس
خدمات تعمیر لباسشویی/کارآمد سرویس

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در تهران

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در تهران بسته به ایراد ماشین لباسشویی متفاوت است. هزینه تعمیر توسط نمایندگی های مجاز دوو به مشتریان اعلام می شود. از طریق تماس با نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی برند دوو می توانید با بیان مشکلات ماشین لباسشویی، راهنمایی های لازم را دریافت کنید. از طرفی برای اطلاع از هزینه ی تعمیر لباسشویی دوو در تهران راهکاری آسان پیشنهاد می شود.

می توانید از طریق تماس با نمایندگی و در صورت مشخص بودن مشکل ماشین لباسشویی خود از هزینه ی تعمیر آن مطلع شوید. در غیر اینصورت می توان، بسته به اینکه در شمال، جنوب، شرق یا غرب تهران هستید، از نمایندگی تقاضا کنید تا کارشناس مربوطه را بفرستند. کارشناس با عیب یابی دستگاه و بسته به خدماتی که نیاز دارد، هزینه تعمیر لباسشویی دوو در تهران را به شما اعلام می کند.

اما به صورت کلی می توان از طریق نمایندگی های مجاز برند دوو برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران اقدام کرد. این نمایندگی ها خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهند و می توانند برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران گزینه ی مناسب تری باشند. می توان با بررسی این نمایندگی ها تا حد زیادی از هزینه های اضافی برای تعمیر ماشین لباسشویی جلوگیری کرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران/کارآمد سرویس
نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران/کارآمد سرویس

خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در تهران

نمایندگی های مجاز تعمیر لباسشویی دوو در تهران، خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. در صورتی که تعمیرگاه های دیگر دوو این خدمات را ندارند. یکی از این خدمات که توسط نمایندگی لباسشویی برند دوو صورت می گیرد، فرستادن تعمیرکار به محل است. شما می توانید به راحتی با بیان موقعیت مکانیتان از خدمات این نمایندگی ها بهره مند شوید.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران و برای محله های مختلف آن، با درنظر گرفتن نزدیک ترین نمایندگی صورت می گیرد. همین عامل می تواند در وقت و انرژی مشتری صرفه جویی کرده و از هزینه حمل و نقل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه بکاهد. در ادامه برخی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های دوو را عنوان می کنیم:

 1. استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی که نمایندگی ها دارند، می تواند عمر دستگاه را افزایش داده و تا حد زیادی کارکرد دستگاه را بالا ببرد.
 2. تمامی کارشناسان مربوطه در نمایندگی های مجاز، کارآزموده هستند. همه ی آن ها آموزش دیده و چند سال در این زمینه کار کرده اند.
 3. از طرف شرکت دوو تعرفه ای برای هزینه ی تعمیر در نظر گرفته شده است. بنابراین هزینه تعمیر، مناسب و مقرون به صرفه است.
 4. خدمات تعمیر توسط کارشناس، دارای ضمانت شش ماهه می باشد. همین عامل می تواند نگرانی های شما را در خصوص سلامت دستگاه برطرف کند.
 5. در صورت بروز مشکل برای دستگاه در طول دوره 6 ماهه ی ضمانت، هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. هزینه تعمیر و ایاب و ذهاب با داشتن این ضمانت نامه برای شما رایگان می شود.
مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو/کارآمد سرویس
مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو/کارآمد سرویس

مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران

متخصصین توانمندی در زمینه تعمیر لباسشویی، در این مراکز فعالیت دارند. مجوزهای لازم توسط مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی دوو اخذ شده و کارشناسان مربوطه قابل اعتماد هستند. برای بهره مندی از خدمات این نمایندگی ها می توانید با کارشناسان در تماس باشید. این سایت نیز یکی از نمایندگی های تعمیر لباسشویی دوو در تهران است. تکنسین آموزش دیده و ماهری در این نمایندگی مشغول به کار هستند. از مزایای مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران می توان به مشتری مداری و برخورد خوب تکنسین، رعایت بهداشت، اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین زمان اشاره کرد. تمامی این موارد سبب می شوند تا افراد در صورت بروز مشکل برای لوازم خانگی دوو با این نمایندگی ها ارتباط بگیرند. در صورت بروز مشکل، با نمایندگی دوو در تماس باشید. همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستیم،کارآمد سرویس پلتفرم درخواست آنلاین نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی در محل بدون جابه‌ جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن است

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 4.9]
فاطمه
فاطمه

سلام چرا زمانيکه لباسشویی خاموشه آب داخلش جمع میشه؟

17 دی 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام این اتفاق زمانی می افتدکه شیربرقی لباسشویی به صورت کامل قطع نمیکند نیاز به تعویض شیربرقی است

  17 دی 1401

راسخ
راسخ

الان مدت یکساله خریداری کردم خوب بوده

23 بهمن 1401

ابراهیمی
ابراهیمی

مطالبتون راخوندم خوب بود

23 فروردین 1402

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما