arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

رفع ارور UE لباسشویی ال جی

17 آذر 1401

مقاله

0 نظر

 مقدمه

ماشین لباسشویی های اتوماتیک ال جی مجهز به صفحه نمایش هستند. صفحه نمایش به کاربر این امکان را میدهد که به راحتی برنامه شستشوی  مورد نیاز خود را  انتخاب کند از طرفی  علت کلی مشکلات دستگاه درصورت ایجاد، به صورت کد هایی مخصوص بر روی صفحه نمایش ایجاد خواهد شد.

ارور UE لباسشویی ال جی

ارور UE لباسشویی ال جی یکی از این کد خطاها است که در هر حالتی از برنامه شستشو ممکن است ایجاد شود.  بیشتر ارور های لباسشویی ال جی ناشی از خرابی دستگاه می باشد. اما درمورد ارور UE این قضیه کمی متفاوت بوده و عمدتا ناشی از استفاده نادرست کاربر از دستگاه می باشد.

رفع ارور UE لباسشویی ال جی/کارآمد سرویس
رفع ارور UE لباسشویی ال جی/کارآمد سرویس

اگر در تنظیم درام ها مشکلی وجود داشته باشد، حروف UE ​​یا uE روی صفحه نمایش ظاهر می شود، تمام نشانگرهای گردش از 1 تا 6 به طور همزمان شروع به چشمک زدن می کنند.

دلیل کلی ارور UE لباسشویی ال جی عدم تعادل دستگاه است اما دلایل دیگر هم می توانند باعث ایجاد این کد خطا باشند. اغلب، ارور UE لباسشویی ال جی به دلیل اضافه بار یا کم باری رخ می‌دهد. زمانی که مقدار زیادی از لباس‌ها در درام ریخته شود یا برعکس، مقدار کمی لباس ریخته شود این اتفاق روی می‌دهد. در چنین مواردی، دستگاه قادر به اجرای برنامه چرخش نخواهد بود

مهمترین دلایل ارور UE لباسشویی ال جی

  • قرار دادن لباس، بیش از حد توان دیگ ماشین لباسشویی

برای اینکه با ارور UE لباسشویی ال جی هنگام قرار دادن لباس مواجه نشوید. سعی کنید وزن خیس شده لباس را تصور کنید. چون توان و ظرفیت لباسشویی بر اساس آن است.اگر انجام این کار برای شما مشکل است است همیش سعی کنید دو سوم ظرفیت دیگ لباسشوییتان در آن لباس بریزید.

  • قرار گرفتن نامناسب لباس ها در دستگاه

قرار گرفتن نامناسب لباس ها در دستگاه، یکی دیگر از دلایل ارور UE لباسشویی ال جی است. این مشکل وقتی که لباس های دیگ تنها در یک طرف آن قرار گرفتند رخ می دهد. برای رفع آن سعی کنید لباسهایتان را به صورت مساوی در دیگ دستگاه قرار دهید همچنین از گره زدن لباس ها یا مچاله کردن آنها جدا خودداری کنید. تا پخش وزن آنها هم به صورت مساوی باشد.

ارور EU در ماشین لباسشویی ال جی /کارآمد سرویس
ارور EU در ماشین لباسشویی ال جی /کارآمد سرویس

یکی دیگر از دلایل ارور UE لباسشویی ال جی نصب نادرست دستگاه می باشد. بررسی کنید که ماشین لباسشویی چگونه به درستی نصب شده باشد. این خطا همچنین می تواند ناشی از خرابی در قطعات کنترل کننده یا درایور باشد. همچنین در صورت بروز خطا در هنگام شستشو و انجام فرایند شستشو با صدای شدید، مشکل به دلیل سایش طولانی مدت بلبرینگ آسیب دیده است. همچنین بررسی عملکرد سنسور هال، که وضعیت تسمه محرک و سرعت چرخش درام دستگاه را تعیین می کند می تواند کمک کننده باشد. اما در نظر داشته باشید که این اقدامات باید توسط متخصص مرکز خدمات انجام شود.

کدگذاری ارور UE لباسشویی ال جی با حروف کوچک u به این معنی است که دستگاه در حین کار یک عدم تعادل ایجاد کرده است، در این صورت دستگاه به طور خودکار با اضافه کردن آب و توزیع یکنواخت تر مشکل را برطرف می کند. از طرفی کدگذاری ارور UE لباسشویی ال جی با حرف بزرگ U نشان دهنده این است که دستگاه به تنهایی نمی تواند مشکل را برطرف کند و باید دلیل ظاهر شدن آن را پیدا کنید. شایان ذکر است که اگر فقط گاهی اوقات ارور UE لباسشویی ال جی  بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود، به احتمال زیاد، همه چیز مرتب است.اما اگر با توجه به توضیحات بالا همچنان نمادهای UE در چرخه شستشو ظاهر میشود، میتوانید از دفترچه راهنمای ماشی لباسشویی ال جی نیز کمک بگیرد و یا از طریق  ثبت درخواست سفارش آنلاین در کارآمد سرویس تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان،در محل و بدون جابه جای دستگاه مشکل شما را برطرف سازیم.

منبع

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.5]

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما