arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

رفع ارور e8 لباسشویی اسنوا

16 فروردین 1402

ماشین لباسشویی

6 نظر

بروز ارور e8 لباسشویی اسنوا می‌تواند دلایلی مثل مشکل در سیم کشی، موتور و… داشته باشد. همه‌ی لباسشویی‌های تمام اتوماتیک به وسیله‌ی قطعه‌ای ساخته می‌شود که از لرزش‌های زیاد جلوگیری می‌نماید. یکی از راه‌های رفع ارور e8 لباسشویی اسنوا قطع اتصال آن با برق می‌باشد. گاهی اوقات با 10 دقیقه جدا کردن دستگاه از برق خطای برد رفع می‌شود و ماشین لباسشویی آماده‌ی راه‌اندازی مجدد خواهد بود. در ادامه به توضیحات بیشتری راجع به این دستگاه می‌پردازیم.

ارور ماشین لباسشویی اسنوا/کارآمد سرویس
ارور ماشین لباسشویی اسنوا/کارآمد سرویس

ارور e8 در ماشین لباسشویی اسنوا

یکی از دلایل ارور e8 لباسشویی اسنوا می‌تواند قرار دادن البسه بیش از ظرفیت دستگاه داخل دیگ باشد. در صورتی که لباس‌های داخل ماشین وزن بیش از حدی داشته باشد کامپیوتر دستگاه این ارور را روی نمایشگر نمایان می‌کند. این خطا همچنین می‌تواند به علت نقص عملکرد موتور باشد. اگر موتور ماشین لباسشویی نتواند اقدام به راه‌اندازی دستگاه کند این ارور روی نمایشگر کوچک جلوی ماشین مشاهده خواهد شد. تعمیر موتور ماشین لباسشویی جهت رفع ارور باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. مسئله‌ی بعدی که باعث بروز این ارور می‌شود نقص کلکتور ماشین لباسشویی است. آرمیچر ماشین لباسشویی دارای چندین ورقه‌ی مسی است که وظیفه‌ی برقراری جریان مثبت و منفی را بر عهده دارند. اگر شیارهای بین ورقه‌های مسی دچار اتصالی بشود در نهایت موجب ارور e8 لباسشویی خواهد شد. در ادامه چند مورد دیگر که موجب بروز این ارور می‌شوند را ذکر می‌نماییم.

حتما بخوانید: ۰ تا ۱۰۰ ارور ماشین لباسشویی اسنوا|معرفی و رفع ارور لباسشویی اسنوا

یکی از مسائلی که ارور e8 لباسشویی اسنوا را به وجود می‌آورد قطعی در سیم کشی یا سوکت است. قطعی سیم کشی می‌تواند به دلیل استهلاک دستگاه یا لرزش بیش از حد آن باشد. همچنین یکی از دلایل دیگر که موجب بروز این ارور می‌شود قطعی یا خرابی برد است. قطعی برد گاهی اوقات به دلیل نوسان برق به وجود می‌آید. خرابی برد هم مانند قطعی سیم کشی باید توسط یک تکنیسین بررسی شود. در ادامه‌ی این متن راهنمایی تعمیر لباسشویی اسنوا و راه‌های رفع ارور e8 را ذکر می‌نماییم.

روش‌ های رفع ارور e8 لباسشویی اسنوا

 هنگام رفع ارور e8 لباسشویی اسنوا اگر موتور دچار مشکل شده باشد باید آن را تعویض یا تعمیر نمود. تعمیر یا تعویض این قطعه بهتر است توسط یک تعمیرگاه معتبر انجام شود. دلیل اهمیت تعمیرگاه چنین دستگاهی این است که در صورت استفاده نکردن از قطعات اورجینال شما مجبور خواهید شد در مدت کوتاهی باز هم به تعمیرگاه مراجعه نمایید. یکی از راه‌های دیگر برای رفع این ارور سیم کشی کردن مجدد دستگاه است. یکی از دلایل عمده‌ی بروز این ارور خرابی برد است. یک متخصص مجرب برای رفع برد را تعویض می‌کند یا اقدام به تعمیر آن می‌نماید. به دلیل حساسیت قطعات الکترونیک ماشین لباسشویی بهتر است تعمیر آن را به یک تعمیرگاه معتبر بسپارید. در صورتی که برای تعمیر دستگاه شما از قطعات نامرغوب استفاده شود ممکن است در مدت کوتاهی مجبور به تعویض سایر قطعات ماشین لباسشویی خود بشوید.

ارور e8 لباسشویی اسنوا/کارآمد سرویس
ارور e8 لباسشویی اسنوا/کارآمد سرویس

هزینه‌ ی رفع خطای ماشین لباسشویی اسنوا

در ادامه هزینه‌ی رفع ارور لباسشویی اسنوا e8 را ذکر می‌نماییم. اگر مشکل از موتور ماشین لباسشویی باشد هزینه‌ی تعمیر آن از 100 هزار تومان شروع خواهد شد. اگر موتور ماشین لباسشویی قابل تعمیر نباشد هم هزینه‌ی تعمیر آن از 900 هزار تومان آغاز می‌گردد. گاهی اوقات سیم کشی ماشین لباسشویی یا برد فرمان آن دچار خرابی می‌شود که هزینه‌ی تعمیر آن بسته به مدل دستگاه متغیر خواهد بود. از جمله موارد مهم در تعمیر این ماشین لباسشویی استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر دستگاه و انجام تعمیر توسط یک تکنیسین مجرب است. اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خود دارید می‌توانید از خدمات مجموعه‌ی کارآمد سرویس استفاده نمایید.

منبع

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]
پیمان
پیمان

من ده دقیقه از برق کشیدم ولی مجدد ارور e8داد

18 اردیبهشت 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام میتونه ازسیم کشی یا خرابی برد باشه

  19 اردیبهشت 1402

بهنام اجلی
بهنام اجلی

برد لباسشوئی اسنواء مدل Octa 1-8g SWM-841 کد خرابی E8 می زنه برد رو روی لباسشوئی نو تست کردم بازم کد خطا زد پس خود برد خرابی داره هزینه تعمیرش چند میشه

31 تیر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام اين ارورمربوط به برد اینورتر هست اگر با سیم کشی روی دستگاه دیگری چک کردید میتونه قطعی سیم تاخو باشه درغیراینصورت برد را کامل تعویض کنید

  31 تیر 1402

ابراهیم صالح کوتاه
ابراهیم صالح کوتاه

سلام لباسشویی شروع به کار می‌کنه بعد دو یا ۳ دقیقه ارور e8 میزنه علتش چیه اگه میشه راهنمایی کنید

18 اسفند 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  این ارور موتور هست ولی درلباسشویی های اسنوامعمولا سیم تاخوبه برد قطعی پیدا میکنه باید قطعی گرفته شود

  18 اسفند 1402

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما