arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

فهرست کامل راهنمای ارور یخچال سامسونگ

4 فروردین 1402

مقاله

0 نظر

ارور یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ زمانی ظاهر می شود که، یکی از قطعات با مشکل مواجه شده باشد. زمانی که با ارور یخچال فریزر سامسونگ رو به رو شدید، حتما با نمایندگی های معتبر برای تعمیر دستگاه تماس بگیرد. تعمیر یخچال فریزر سامسونگ به خاطر پیچیدگی های که دارد، کار هرکسی نیست و باید از یک متخصص تعمیرات یخچال، برای این کار کمک بگیرید.

حتما بخوانید: ارور های ساید بای ساید سامسونگ + یخچال فریزر سامسونگ به صورت کامل

ارور یخچال سامسونگ باید فورا برطرف شود، بنابراین اگر کدی نمایش داده شود، استفاده عادی از کلیدهای یخچال تا زمانی که کد خطا برطرف نشود، مسدود می‌شوند. البته مدل های Family Hub یک استثنا هستند، دارندگان این دستگاه، می توانند از پانل Family Hub در زمانی که کد خطا رخ می دهد استفاده کنند، اما همچنان باید مشکل پیش آمده را برطرف کنند.

ارور یخچال فریزر سامسونگ/کارآمد سرویس
ارور یخچال فریزر سامسونگ/کارآمد سرویس

گاهی اوقات ارور یخچال سامسونگ به حالت چشمک زن ظاهر می شود، هدف از روش و خاموش شدن علامت ها، ایجاد توجه نسبت به نمایشگر یخچال است. به عنوان مثال: کدهای 88 88، 83E، 85E، یا 86E ممکن است پس از قطع برق ظاهر شوند. این کدهای به شما اطلاع می دهند که یخچال پس از قطع شدن برق، به درستی راه‌اندازی نشده است. همچنین امکان دارد در بعضی موارد، کدهای اضافی برای مشکلات دیگر نیز ظاهر شوند.

آشنایی با علامت های روی یخچال سامسونگ

شناخت علامت های روی یخچال سامسونگ، می تواند در رفع ارور یخچال سامسونگ به شما کمک کند. اگر به تازگی دستگاه خود را خریداری کرده اید، ممکن است با کلیدهای روی نمایشگر یخچال آشنایی کافی نداشته باشید، به همین منظور نحوه کار این کلیدها را به عنوان نمونه برای شما توضیح خواهیم داد.

کلید power freeze

زمانی که محصولات غذایی جدید خریداری کرده اید، برای اینکه بو و طعم آنها تغییری نکند، این حالت را فعال می کنید و مواد غذایی مثل گوشت یا مرغ با سرعت بیشتری منجمد می شوند.

کلید freezer

برای اینکه دسترسی به دمای فریزر داشته باشید و بتوانید آن را تنظیم کنید، این کلید برای شما طراحی شده است.

کلید ice type

برای اینکه تعداد یخ های خروجی از دستگاه کنترل شوند، این کلید طراحی شده است. شما با استفاده از این حال می توانید مشخص کنید که، از 10 تا 12 یخ از یخساز خارج شود. در زمانی که قصد دارید به مسافرت بروید، حتما این حال را برای یخچال خود خاموش نگه دارید.

کلید power cool

این کلید برای این منظور طراحی شده است، تا بتواند مواد غذایی که باید سریع یخ بزنند را سریعا منجمد کند. مواد غذایی مثل گوشت و مرغ که باید سریعا فریز شوند، یا مواد غذایی که زمان طولانی باید از آنها نگهداری شوند، نیاز به استفاده از این حالت دارند.

تنظیم درجه یخچال Fridge

کلید Fridge، حالتی است که برای تنظیم میزان سرمای یخچال استفاده می گردد. برای تنظیم دمای یخچال سامسونگ پیشنهاد می کنیم، دما یخچال را بین 3 یا 4 درجه در نظر بگیرید، زیرا این دمای نرمال یخچال محسوب می شود.

child lock یا کلید قفل کودک

برای اینکه تمام کلیدهای یخچال را غیر فعال کنید، نیازی به کلیدی دارید که این کار را برای شما انجام دهد. برای استفاده از کلید child lock، باید این کلید را به مدت 3 ثانیه نگه دارید، بعد از گذشت سه ثانیه، تمامی کلیدهای یخچال به طور خودکار غیر فعال می شوند.

ارور یخچال سامسونگ به راحتی رفع می شود، اما نیاز به آگاهی در مورد علامت های روی یخچال سامسونگ دارد. کدهای خطایی که روی نمایشگر نشان داده می شوند، کار شما را راحت می کنند و از آن ها می توانید برای عیب یابی سطحی استفاده کنید.

حتما بخوانید: مهم ترین ارور های ایجاد شده در انواع یخچال اسنوا کدام اند؟

ارور یخچال سامسونگ معمولا به صورت حروف انگلیسی همراه با اعداد خاصی، نمایش داده می شوند. در صورتی که مشکل خاصی برای دستگاه وجود نداشته باشد، یک ریست ساده می تواند علامت های کد خطا را به کلی برطرف کند.

البته همیشه با ریست کردن کدهای خطا برطرف نمی شود، اغلب ارور یخچال سامسونگ، به دلیل وجود خرابی یا مشکل خاصی در سیستم های گوناگون یخچال است. در صورتی که یخچال خود را ریست کردید ولی کد خطا برطرف نشد، اول از همه باید کد خطا را بشناسید، پس از آن در صورتی که مشکل سطحی نیست باید با تعمیرکار معتبر تماس حاصل فرمایید.

ارور یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس
ارور یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس

کدهای ارور یخچال سامسونگ

هر لحظه ممکن است با ارور یخچال سامسونگ مواجه شوید، اما اگر دقیقا کد خطاهای یخچال سامسونگ را بشناسید و بدانید که به چه صورت رفع می شوند، می توانید بدون نیاز به تعمیرکار یخچال خودتان را تعمیر کنید. کدهای خطایی که قصد داریم در این مقاله با آنها آشنا شویم به شرح زیر هستند:

 • ارور c یخچال سامسونگ
 • ارور thaw در یخچال سامسونگ
 • ارور f5 یخچال سامسونگ
 • ارور pc er یخچال سامسونگ
 • ارور 5e یخچال سامسونگ
 • ارور e2 یخچال سامسونگ
 • ارور fd در یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ در مدل ‌های قدیمی یا مدل ‌های بدون نمایشگر عددی، کمی متفاوت نمایش داده می شود. کدهای خطا می ‌توانند، تنها به صورت چراغی چشمک زن نمایش داده شوند. این در واقع، یک کد خطایی است که فقط یک تکنسین خدمات می تواند آن را برطرف کند.

ارور یخچال سامسونگ در این گونه دستگاه ها، تنها توسط یک تعمیرکار حرفه ای قابل بررسی است. اگر با این نوع کد خطا مواجه شدید، برای درخواست خدمات به نمایندگی های مجاز یخچال سامسونگ مراجعه کنید. همچنین گرفتن عکس از دستگاه یا کد خطایی که روی نمایشگر قرار دارد، برای تکنسین مفید است. اگرچه اکثر کدهای خطا نیاز به سرویس دارند، اما برخی از آنها را می توانید با عیب یابی حل کنید.

نحوه ریست دستگاه در صورت مواجه شدن با ارور یخچال سامسونگ

بعضی اوقات رو صفحه نمایشگر، ارور یخچال سامسونگ ظاهر می شود و بهتر است که یخچال را ریست کنید. گاها پیش می آید که دمای یخچال طبیعی نیست و باید به حالت نرمال برگردد، یا یکی از نمایشگرها حالت چشمک زن دارد.

ارور یخچال سامسونگ حتما قبل از اینکه دستگاه را ریست کنید، از روی آن یادداشت بردارید، یادداشت ارور یخچال سامسونگ به تعمیرکار کمک می کند که مشکل را سریع تر حل کند. برای ریست یخچال سامسونگ باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. کلید energy saver و lighting را به مدت پنج تا هشت دقیقه نگه دارید.
 2. تمام چراغ های دستگاه به طور خودکار یک دقیقه روشن خواهند شد و پس از آن خاموش می شوند.
 3. پس از اینکه چراغ ها دستگاه کامل خاموش شدند، ریست برد یخچال فریز سامسونگ به صورت کامل انجام می شود.
 4. اگر صفحه نمایش یخچال و دکمه های دستگاه عمل نکردند، اتصال به برق یخچال را به مدت پنج دقیقه جدا کنید و دوباره به برق متصل کنید.

نحوه ریست کردن یخچال ساید برای رفع ارور یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ در یخچال هایی که ساید هستند، مقداری متفاوت است. بعضی از یخچال های ساید بای ساید سامسونگ، کلیدenergy saver  و lighting را دارا نیستند. در این دستگاه ها به جای این دکمه ها، از کلید های دیگری به نام powercool و powerfreez استفاده شده است.

حتما بخوانید: مهم ترین علت صدای زیاد یخچال چیست؟

برای ریست کردن یخچال ساید بای ساید، باید کلیدهایی که گفته شده را به مدت ده ثانیه نگه دارید تا دستگاه به طور خودکار ریست شود. زمانی که دستگاه در حال ریست شدن است، تمامی چراغ های دستگاه یک بار روشن و خاموش خواهند شد.

درصورتی که یخچال را ریست کردید، اما دمای یخچال باز به حالت اولیه بازگشت و دوباره با همان کد خطا مواجه شدید، جریان های برق داخل یخچال دچار مشکل شده است و باید برد یخچال بررسی شود. اگر با ریست کردن دستگاه، ارور یخچال سامسونگ برطرف نشد حتما باید از نمایندگی دستگاه خود کمک بگیرید.

نحوه ریست کردن یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس
نحوه ریست کردن یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس

نحوه ریست کردن یخچال دوقلو برای رفع ارور یخچال سامسونگ

رفع ارور یخچال سامسونگ. در دستگاه های دوقلو آسان تر است. ریست کردن یخچال های دوقلو به این صورت انجام می شود که، باید دستگاه را از برق جدا کنید و پس از پانزده دقیقه اتصال برق دستگاه را دوباره متصل کنید.

حالت دیگری هم برای ریست کردن یخچال دوقلو سامسونگ وجود دارد، برای این کار باید همزمان کلیدهای power freeze و cool select turbo را نگه دارید. بعد از گذشتن 8 ثانیه می توانید کلیدها را رها کنید، پس از آن یخچال فریزر شما به صورت خودکار مجددا راه اندازی خواهد شد.

ارور چشمک زن یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ می تواند به صورت چشمک زن ظاهر شود، دلایل زیادی وجود دارد که باعث چشمک زدن نمایشگر یخچال می شوند، از جمله:

 • درجه حرارت دستگاه شروع به افزایش سریع کند.
 • شکستن سیستم خنک کننده یا چرخه یخ زدایی.
 • بعد از ریست شدن دستگاه، با چراغ چشمک زن مواجه می شوید.

اگر دمای داخل یخچال بالاتر از 59 درجه فارنهایت باشد، نمایشگر یخچال شما ممکن است به حال چشمک زن در بیاید. زمانی که دمای داخل یخچال به اندازه نرمال خودش برسد، دیگر با هیچ علامت چشمک زنی مواجه نخواهید شد.

ارور یخچال سامسونگ، با باز گذاشتن درب یخچال هم شکل می گیرد. زمانی که یخچال با نوسان برق مواجه می شود، ممکن است به دلیل تنظیم ولتاژ، تا چند دقیقه دمای یخچال زیاد شود. تا زمانی که یخچالتان به درستی کار می کند، کاری جز صبر کردن برای خنک شدن آن وجود ندارد.

افزایش دمای به دلیل اتفاقاتی مثل نوسان برق، زمانی زیادی را لازم دارد تا دمای طبیعی یخچال بازگردد. در بیشتر دستگاه ها، این زمان در حدود 4 ساعت طول خواهد کشید.

وقتی نمایشگر دما چشمک می زند، سعی می‌کند توجه شما را به خود جلب نماید. معمولا چراغ چشمک زن به این دلیل است که، به خاطر افزایش دما همه چیز باید خنک شود، همچنین امکان دارد درب یخچال فریزر کامل بسته نشده باشد. هر چراغ چشمک زن دیگری که فعال شود، باید سنسورهای مربوط به کد خطا بررسی شوند.

حتما بخوانید: علت جمع شدن آب در کف یخچال چیست؟

برای رفع ارور چشمک زن یخچال سامسونگ، باید فریز و یخچال را به یک دمای مشترک برسانید تا  چشمک زن یخچال متوقف شود. در صورتی که این مشکل یخچال برطرف نشد، باید اتصال به برق یخچال را تا سی ثانیه، از برق جدا کنید تا سیستم مجددا راه اندازی شود.

علامت پریز برق در ارور یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ ممکن است با علامت پریز، یا دوشاخه روی صفحه مانیتور نمایش داده شود. این اتفاق معمولا به خاطر مشکل در برق ورودی دستگاه شکل می گیرد یا اینکه اتصالی در قسمت برد یخچال یا بیزر دستگاه وجود دارد.

ارور c یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس
ارور c یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس

برای رفع این ارور یخچال سامسونگ، تنها کافی است که یخچال خود را یک ساعت از برق بکشید و بعد از یک ساعت مجددا به برق متصل کنید.

ارور c یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ، زمانی که به صورت ارور c روی نمایشگر ظاهر می شود، به شما می گوید که دمای دستگاه خیلی بالا است و باید سریعا خنک شود، یا اینکه در یخچال را کامل نبستید. دمای ایده آل برای یخچال فریزر سامسونگ، 3 درجه سانتیگراد تا 5 درجه سانتیگراد است. هنگامی که دمای یخچال خود را تنظیم می کنید، 24 ساعت طول خواهد کشید تا دما به درجه مورد نظر شما برسد.

نمایش ارور thaw در یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ وقتی به صورت thaw نمایش داده شد، زمان یخ زدایی به طور دقیق محاسبه می شود. زمانی که این کد خطا روی نمایشگر یخچال ظاهر گردید، می توانید دو گزینه را انتخاب کنید: thaw 5hr و Thaw 10h.

در حالت اول برای دستگاه مشخص می کنید که بعد 5 ساعت روند یخ زدایی شروع شود، در حالت دوم نیز بعد از 10 ساعت یخ زدایی انجام بگیرد.

ارور یخچال سامسونگ به صورت ارور f5

ارور یخچال سامسونگ در صورتی کد خطای F5 را می دهد که سنسور دمای فریزر، دچار نقص فنی شده باشد. زمانی که با ارور f5 یخچال سامسونگ مواجه شدید، برای رفع این خطا، دستگاه را به طور کامل از برق بکشید و اتصال سیم در مدار سنسور فریزر را چک کنید.

در صورتی که سیم کشی های دستگاه سالم باشند، مشکل از سنسور دمای یخچال است و باید آن را تعویض کنید. اگر با تعویض سنسور دما، باز اگر نمایشگر همان کد خطا را نشان داد، مشکل از کنترل الکترونیکی دستگاه است و باید عوض شود.

نمایش ارور یخچال سامسونگ

معمولا زمانی که ارور یخچال سامسونگ F5‌ را نمایش می دهد، سنسورهای محفظه فریزر باید تعویض شوند. این خطا معمولا زمانی شکل می گیرد که، سنسورهای دستگاه دچار فرسودگی شده باشند.

حتما بخوانید: ۷ علت رایج خنک نکردن یخچال سامسونگ

آیا ارور یخچال سامسونگ F5 E2 دریافت کردید؟ هشدار F5 E2 نشان می دهد که واشر یخچال نمی تواند قفل درب را در جای خود نگه دارد، زیرا ممکن است انسدادی در ناحیه قفل درب وجود داشته باشد. برای رفع این کد خطا، باید قسمت قفل درب را بررسی کنید، همچنین هر گونه مواد غذایی، یا جسمی که باعث باز ماندن درب می شود را بردارید.

نمایش ارور یخچال سامسونگ به صورت pc er

این ارور یخچال سامسونگ، نشان دهنده یک مشکل ارتباطی بین قطعات یخچال است. برای رفع این خطا، یخچال خود را از برق بکشید، سپس می توانید اتصال برق دستگاه خود را جدا کنید. بعد از گذشتن چند ثانیه، می توانید دستگاه را دوباره به برق متصل کنید.

کد خطای یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس
کد خطای یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس

ارور pc er یخچال سامسونگ زمانی نمایش داده می شود که، سیم کشی های داخل یخچالتان با مشکل جدی رو به رو شده باشند .در برخی از موارد، ممکن دارد لاستیک درب یخچال فرسوده گردیده است، یا اینکه چیدمان داخلی یخچال به گونه ای باشد که درب یخچال کامل باز بماند.

برای رفع این ارور یخچال سامسونگ، می توانید پوشش سوکت های یخچال سامسونگ را از قسمت کاور جدا کنید، سپس بعد از چند دقیقه سوکت ها را به جای خود برگردانید. اگر کد خطا برطرف نشد، باید سوکت ها و سیم کشی ها تعویض شوند، اینکار نیازمند یک تکنسین است.

زمانی که ارور یخچال سامسونگ حرف E را به شما نمایش می دهد، ولتاژ شما دچار مشکل شده است و باید تنظیم شود. به راحتی می توانید با استفاده از یک محافظ مناسب، ولتاژ یخچال خود را تنظیم کنید. اما ارور pc er یخچال سامسونگ، یک کد خطای جدی است و باید حتما توسط یک تعمیرکار حرفه ای بررسی و تعمیر گردد.

ارور 5e یخچال سامسونگ

همانطور که گفتیم، ارور یخچال سامسونگ زمانی که با حرف E نمایش داده می شود، مشکل ولتاژ در دستگاه وجود دارد. ارور 5e یخچال سامسونگ زمانی شکل می گیرد که سنسور های یخچال خراب شده باشند، یا اینکه یخچال با قطع برق مواجه شده است.

همچنین این ارور یخچال سامسونگ، در مواقع خرابی یخساز هم نمایش داده می شود. برای اینکه بتوانید این کد خطا را رفع کنید، بهتر است قسمت های مختلف یخساز یخچال را بررسی کنید. در صورتی که کد خطا برطرف نشد، با نمایندگی دستگاه تماس بگیرید تا برای تعویض قطعه اقدام شود.

در بیشتر موارد، نشانگر ارور 5e یخچال سامسونگ در صفحه نمایش، بیانگر حالت های زیر می باشد:

 • نقص سنسور های سیستم، نقص در سیستم یخ زدایی یا خرابی واحد کنترل
 • مشکل در سنسور یخ زدایی وجود دارد، این سنسور مسئول ارتباط بین المنت گرمایشی دستگاه و تایمر آن است. در بیشتر مواقع، این مشکل برای دستگاه های مختلف شکل می گیرد.

یخ زدن فن دستگاه نیز، شما را با این ارور یخچال سامسونگ مواجه می کند. در نتیجه امکان دارد، دیواره های یخچال در قسمتی سرد و در قسمتی دیگر گرم باشند. یخچال فریزر سامسونگ در این حالت کار نخواهد کرد، همچنین سنسورهای حالت یخ زدایی را قطع نمی کند و دما مدام افزایش پیدا می کند.

لایه ضخیمی از یخ که روی دیواره ها شکل می گیرد، باعث از کار افتادن یخچال می شود، زیرا دستگاه قادر نیست المنت های گرمایشی را برای آب کردن یخ ها، فعال کند.

ارور 5e در یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس
ارور 5e در یخچال سامسونگ/کارآمد سرویس

برای رفع این کد خطا، باید سنسورهای محیطی یخچال چک شوند و اگر نیاز بود، سنسور ها تعویض شوند. قبل از اینکه سنسورها به طور کامل تعویض شوند، باید دقت کنید که ولتاژ کافی در مدارهای یخچال وجود دارد یا خیر. در کنار سنسور های یخچال، باید المنت و ترموفیوز دستگاه نیز بررسی شوند.

ارور e2 یخچال سامسونگ

این ارور یخچال سامسونگ در صورتی نمایش داده می شود که، یخچالتان با افزایش دما مواجه شده باشد. سنسورهای دمای یخچال زمانی که با مشکل مواجه شوند، یخچال فریزر تشخیص می دهد که سنسورها باید بررسی شوند.

همچنین گفته می شود که، ارور e2 یخچال سامسونگ رابطه مستقیمی با اتصال کوتاه سنسورها دارد. زمانی که یخچال با کمبود سرما و عدم تشخیص صحیح دما مواجه می شود، ما با این کد خطا مواجه خواهیم شد. قبل از اینکه سنسورهای یخچال را بررسی کنید، اهم دمای سنسورها را به طور دقیق اندازه بگیرید، اهم سنسورهای یخچال سامسونگ باید در محیط، 5 کیلو اهم را نمایش دهد.

برای رفع این ارور یخچال سامسونگ، باید سیم کشی هایی که روی سنسور دمای یخچال هستند را بررسی کنید. اگر خودتان در خانه نمی توانید اتصالات یخچال را بررسی کنید، پیشنهاد ما به شما این است که، حتما با یک تکنسین تماس حاصل فرمایید.

ارورE1 هم مثل ارور e2 یخچال سامسونگ، به سنسورهای یخچال فریزر مربوط می شوند، اما ارور E1 مشکل سنسور دما در قسمت فریزر است. برای اینکه کد خطا e1 را برطرف کنیم، تنها کافی است که اتصال دستگاه به برق را جدا کنید. زمانی که مطمئن شدید اتصال برق جدا شده است، با دقت سیم کشی های سنسور فریز را بررسی کنید.

در صورتی که ارور یخچال سامسونگ، باز کد خطای E1 را به شما نمایش داد، بهتر است کد خطا را با یک متخصص تعمیر یخچال در میان بگذارید.

ارور fd در یخچال سامسونگ

این ارور یخچال سامسونگ، نشان دهنده مشکل در قسمت فن های یخچال است. پیشنهاد می شود زمانی که با این کد خطا مواجه شدید، با یک متخصص تماس بگیرید تا دستگاه عیب یابی گردد. به این نکته توجه داشته باشید که، اگر فن دستگاه عیب یابی نشود، ممکن است موتور یخچال به مرور زمان خراب شود.

بنابراین، ارور fd در یخچال سامسونگ را باید جدی گرفت، زیرا در صورتی که به این مشکل رسیدگی نشود، در آینده مجبور خواهید شد قطعه را کامل عوض کنید. پس زمانی با این کد خطا مواجه شدید، حتما با یک کارشناس تماس بگیرد.

چگونه یخچال سامسونگ خود را از حالت FD خارج کنم؟

برای رفع این ارور یخچال سامسونگ، باید یخ زدایی دستگاه خود را انجام دهید. برای یخ زدایی یخچال سامسونگ، باید این دو مرحله ساده را انجام دهید.

 • دکمه های Power Freeze و Fridge را همراه هم فشار دهید. همچنین می توانید دکمه‌های Power Freeze و Fridge را به ‌طور همزمان، برای حدود 8 ثانیه فشار دهید تا صفحه نمایش خاموش شود.
 • اتصال برق را قطع کنید تا دستگاه ریست شود.

جمع بندی

ارور یخچال سامسونگ ممکن است به صورت چشمک زن، یا به صورت کدهای خاصی نمایش داده شود. شناخت این کدها کار را برای عیب یابی آسان تر می کنند، اما نباید فراموش کنید که بعضی از مشکلات تنها به دست کارشناس تعمیر یخچال برطرف می شود.

www.samsung.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما