arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

بررسی انواع ارور یخچال اسنوا

26 بهمن 1401

مقاله

24 نظر

انواع ارور یخچال اسنوا، از جمله مشکلات مهم و آزار دهنده ای به حساب می آید که می تواند عملکرد این وسیله را مشخص نماید. به خاطر داشته باشید که هیچ وسیله الکترونیکی طول عمر بی نهایت ندارد. همین مسئله هم باعث شده تا انواع یخچال پس از مدت زمان مشخصی، با یک سری خرابی ها و مشکلات خاص مواجه شوند. بهترین راه موجود برای رفع این خرابی ها توجه به ارور می باشد. با توجه به ارور یخچال اسنوا، شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید خطا های ایجاد شده در این مرحله را مورد بررسی قرار دهید. به خاطر داشته باشید که بررسی ارورهای یخچال فریزر اسنوا کار راحتی نمی باشد. برای انجام این فعالیت در بهترین حالت ممکن شما باید به یک سری نکات خاص توجه کنید. امروز ما قصد داریم تا در مورد ارورهای یخچال اسنوا و ارور ساید بای ساید اسنوا با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

ارور یخچال اسنوا/کارآمد سرویس
ارور یخچال اسنوا/کارآمد سرویس

ضرورت توجه به ارور یخچال اسنوا

قبل از هر چیز، بیایید تا ضرورت توجه به ارور یخچال اسنوا را مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، یخچال های اسنوا طول عمر بی نهایت ندارند. این محصولات در دسته بندی های متنوعی در بازار به فروش می رسند. از جمله رایج ترین مدل های این محصول می توان به یخچال ساید بای ساید اسنوا یا یخچال اسنوا مدل 810 اشاره کرد. به خاطر داشته باشید که ارور های مربوط به هر کدام از این مدل ها، با یکدیگر تفاوت های خاصی دارد. مثلا ارور یخچال اسنوا 810 با ارور یخچال اسنوا مدل 288 تفاوت های خاصی دارد. این ارور ها از نظر کد و عملکردی می توانند به قسمت های مختلف این دستگاه اشاره داشته باشند.

مقاله پیشنهادی: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در تهران و حومه

پس توجه به ارور یخچال اسنوا بر اساس مدل این محصول به شما اجازه می دهد تا خیلی راحت تر نسبت به علامت گذاری و شناسایی قسمت های خراب و آسیب دیده اقدام نمایید. جدا از این مسئله، انواع یخچال اسنوا محصولات مهم و کاربردی هستند که در دسته بندی های متنوعی به فروش می رسند. در صورتی که یخچال شما با یک ارور یا یک خرابی خاص مواجه شد، خیلی راحت می توانید ارور های درج شده را مورد بررسی قرار دهید تا منبع خرابی را در بهترین حالت ممکن پیدا نمایید. جدا از این مسئله، ارور های مخصوص یخچال اسنوا می توانند به شما کمک کنند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال خود اقدام نمایید.

مهم ترین ارور های ایجاد شده در انواع یخچال اسنوا کدام اند؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق مهم ترین ارورهای یخچال اسنوا کدام اند؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که ارور های طراحی شده در این زمینه هر کدام به یک قسمت خاص اشاره دارند. برخی از این ارور ها فقط به بالا رفتن دمای یخچال اشاره داشته و برخی هم می توانند نشان دهنده خرابی های جدی در قسمت های عمقی یخچال باشند. همین مسئله هم باعث شده تا توجه به مهم ترین کد های طراحی شده در این زمینه اهمیت زیادی پیدا نماید. به خاطر داشته باشید که یخچال های اسنوا در سه دسته بندی اصلی یعنی مدل های تک، فریزر و ساید بای ساید در بازار به فروش می رسند. همانطور که گفته شد، کد های طراحی شده برای هر کدام از این محصولات با دیگر تفاوت های خاصی دارند.

رفع ارور یخچال اسنوا/کارآمد سرویس
رفع ارور یخچال اسنوا/کارآمد سرویس

گاهی اوقات توجه به ارور یخچال اسنوا به شما کمک می کند تا بدون نیاز به خدمات یک تکنسین یا کارشناس مشکل را رفع کنید. البته که برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن، شما لزوما باید خدمات بهترین تیم های فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید. از جمله مهم ترین ارور های یخچال اسنوا می توان به کد های H، F، C، E و R اشاره کرد. همه این کد ها اهمیت زیادی دارند ولی برخی از آنها می توانند به خرابی های جدی اشاره داشته باشند. مثلا، در یخچال مدل 676 ارور F1 مربوط به خرابی اپراتور و عدم سرد شدن آن است. در حالی که ارور F4 به خرابی سنسور دیفراست اشاره دارد. معمولا سایر دستگاه های تولید شده توسط شرکت اسنوا هم همین الگو را مورد استفاده قرار می دهند. این ترتیب علامت گذاری مشکلات یخچال شناخته شده بوده و می تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

ارور یخچال اسنوا کد H و H1

بیایید تا کارمان را با بررسی ارور یخچال اسنوا کد H و H1 شروع کنیم. به صورت کلی، این دو کد به عنوان رایج ترین کد های مشاهده شده در یخچال های اسنوا به حساب می آیند. این کد ها می توانند میان همه محصولات مشترک باشند و به یک خرابی واحد هم اشاره دارند: گرم بودن یخچال. زمانی که دمای کلی و جامع یخچال شما تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند، این ارور به شما نمایش داده می شود. بسته به کیفیت ساخت یخچال محدوده دمایی پشتیبانی شده متغیر است. ولی به صورت عادی و نرمال، اگر دمای داخلی یخچال از 18 درجه بیشتر شود، این ارور بر روی صفحه نمایش آن قرار خواهد گرفت. کم بودن گاز و نبود گاز کافی در موتور از جمله مهم ترین دلایل ایجاد این مشکل به حساب می آیند.

مقاله پیشنهادی: راهنمای نصب یخچال فریزر

به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات این مورد از انواع ارور یخچال اسنوا به علت خراب شدن درب این وسیله هم ایجاد می شود. ارور H1 یخچال اسنوا به فریزر اشاره دارد. زمانی که دمای فریزر شما بیش از حد افزایش پیدا کند، با این ارور مواجه خواهید شد. به خاطر داشته باشید که دمای فریزر همواره باید پایین تر از 9 درجه باشد. در صورتی که دمای فریزر از 9 درجه بیشتر شود، شما با ارور H1 مواجه می شوید. معمولا در اکثر مدل های یخچال فریزر اسنوا همراه با این ارور کد، یک بوق ممتد هم پخش می شود. در صورتی که میزان گاز مبرد موجود درون موتور کاهش پیدا کند این ارور به شما نمایش داده می شود.

عیب یابی و رفع ارور یخچال اسنوا/کارآمد سرویس
عیب یابی و رفع ارور یخچال اسنوا/کارآمد سرویس

ارور های یخچال اسنوا کد F1 تا F9

دومین دسته بندی از مهم ترین انواع ارور یخچال اسنوا، مربوط به زیر شاخه کد های F می باشد. کد های F از 1 تا 9 دسته بندی می شوند. هر کدام از این دسته بندی ها، به یک خرابی خاص اشاره خواهند داشت. به خاطر داشته باشید که بررسی همه این کد ها برای تعمیر اهمیت زیادی دارد. در ضمن، ارور یخچال اسنوا مدل 288 و ارور یخچال اسنوا 810 در این زمینه مشترک است. یعنی همه مدل های یخچال اسنوا، کد های F اشتراکی داشته و خرابی در آنها یکسان می باشد.  در لیست زیر شما می توانید اطلاعات تکمیلی را در این زمینه دریافت نمایید.

ارور F1 یخچال اسنوا

این ارور کد به سرد نشدن اپراتور اشاره دارد. زمانی که این قطعه منجمد شود، به درستی سرد نخواهد شد. در صورتی که لاستیک دور درب یخچال خراب شود یا اینکه درب یخچال بیش از حد باز و بسته شود، با این مشکل مواجه خواهید شد. برای رفع این مشکل شما باید یخ را آب و علت ایجاد مشکل را پیدا کنید.

ارور F2 یخچال اسنوا

این ارور کد مربوط به خرابی فریزر می باشد. زمانی که فریزر یخچال شما با مشکلات جدی همچون خرابی مواجه شود، شما این ارور را مشاهد می کنید. خرابی سنسور داخل فریزر مسئله ای مهم به حساب می آید. برای حل این مشکل شما می توانید سنسور را عوض نمایید.

ارور F3 یخچال اسنوا

این ارور کد مربوط به خرابی یخچال است. زمانی که سنسور داخل یخچال خراب شود شما این ارور را مشاهده خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که برای حل این مشکل، در ابتدا شما باید سوکت سنسور را بررسی نمایید. گاهی اوقات تعویض سنسور مشکل را حل می کند.

ارور F4 یخچال اسنوا

این ارور کد به خرابی سنسور دیفراست اشاره دارد. به خاطر داشت باشید که این سنسور هم نقش مهمی را در عملکرد های کلی و جامع یخچال های اسنوا ایفا می کند. در صورتی که شما با این مشکل مواجه شده اید، می توانید برد قدرت یا خود سنسور را تعویض کنید. تعویض سنسور در اکثر مواقع مشکل را حل می کند.

ارور F5 یخچال اسنوا

این ارور کد مربوط به انجام نشدن فرایند دیفراست اشاره دارد. به خاطر داشته باشید که این ارور کد هم می تواند اختلال های شدیدی را در عملکرد کلی یخچال شما ایجاد کند. از جمله راه حل های طراحی شده برای این مشکل می توان به قطعی المنت و بررسی المنت اشاره کرد.

ارور F6 یخچال اسنوا

این ارور کد مربوط به خرابی آی سی حافظه می باشد. آی سی حافظه یکی از مهم ترین آی سی های به کار رفته در طراحی برد قدرت به حساب می آید که ویژگی های مثبت زیادی دارد. این آی سی قدرت عملکردی مطلوبی را از خود به نمایش می گذارد. در صورت خرابی، شما باید برد قدرت یخچال خود را عوض کنید.

ارور F7 یخچال اسنوا

به خاطر داشته باشید که دو ارور کد F7 و F8 می توانند به یک خرابی واحد اشاره داشته باشند. این خرابی مربوط به فن فریزر یا یخچال می باشد. در صورتی که فن یخچال شما خراب شود، شما با ارور F7 مواجه میشوید

ارور F8 یخچال اسنوا

در صورتی که این کد خطا نمایش داده شود، به معنای خرابی فن فریزر است.فن فریزر را چک کنید.در صورتی که سوخته است یا ایراد دارد باید تعویض شود.

ارور F9 یخچال اسنوا

این ارور کد به خرابی هیتر فریزر اشاره دارد. به خاطر داشته باشید که خرابی هیتر فریزر مسئله مهمی به حساب آمده و می تواند روند انجام فعالیت های خاصی همچون خنک کردن فریزر را تحت تاثیر خود قرار دهد. پس در صورتی که شما با این ارور مواجه شدید، باید نسبت به بررسی شرایط فریزر خود اقدام نمایید.

ارور یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس
ارور یخچال اسنوا 810/کارآمد سرویس

ارور یخچال اسنوا کد FB و FA

ارور یخچال اسنوا کد FA، به خرابی هیتر المنت اشاره دارد. زمانی که هیتر المنت در این یخچال با مشکلات جدی مواجه شود شما می توانید ارور FA را دریافت نمایید. به خاطر داشته باشید که در حال حاضر هیچ راهی برای تعمیر این خرابی وجود ندارد. با اینکه استفاده از یک سری روش های خاص می تواند موقتا این مشکل را رفع کند، برای حل کامل آن شما باید روش های خاصی را به کار گیرید. معمولا اکثر تکنسین های فعال در این زمینه نسبت به تعویض هیتر المنت اقدام می نمایند. این روش سرعت بالای داشته و مشکل را به صورت قطعی حل می کند.

مقاله پیشنهادی: عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا 810

ارور یخچال اسنوا کد FB، به خرابی آی سی های مختلف اشاره دارد. در طراحی و ساخت یخچال های اسنوا، این شرکت از آی سی های متنوعی استفاده می کند. خرابی آی سی برد الکترونیک اصلی دستگاه می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید. به خاطر داشته باشید که این مشکل یک مشکل جدی بوده و گاهی اوقات غیر قابل تعمیر است. به همین علت، اگر شما با ارور FB مواجه شدید، تحت هیچ شرایطی نباید خودتان تغییراتی را بر روی یخچال اعمال کنید! فقط کافی است که با کارشناسان و تکنسین های حرفه ای ما تماس بگیرید و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

ارور FR یخچال اسنوا 810

ارور fr در یخچال فریزر های اسنوا مدل 810 بسیار شایع می باشد که دلیل آن نبود سرما و حس نکردن دما توسط سنسور سرمایشی می باشد و علت های مختلفی از جمله برفک زدن اواپراتور، نبود گاز داخل سیستم، خرابی فن، کار نکردن کمپرسور است ،که در اکثر اوقات با تعویض تمام المان های برفک زدایی یخچال هم مشکل برطرف نمی شود در این حالت باید برد فرمان تعویض شود.

برای تعویض برد بهتر است که شما برد اصلی را تهیه کنید تا به مشکلاتی همچون عدم نمایش صفحه نمایشگر و غیره برخورد نکنید.

ارور یخچال اسنوا مدل 810

کد خطا یا ارور یخچال اسنوا مفهوم خطا
F1 سرد نشدن اواپراتور
F2 خرابی سنسور فریزر
F3 خرابی سنسور یخچال
F4 خرابی سنسور اواپراتور فریزر
F5 خرابی سنسور اواپراتور یخچال
F6 خرابی سنسور محیط
F7 خرابی فن فریزر
F8 خرابی فن یخچال
F9 خرابی هیتر فریزر
FA خرابی هیتر یخچال
FB خرابی آی سی (IC)
H1 مشکل شارژ گاز یخچال

ارور های یخچال اسنوا کد C1

به خاطر داشته باشید که یک سری از انواع ارور یخچال اسنوا، فقط مخصوص یخچال های ساید بای ساید هستند. یعنی شما این خطا ها و ارور ها را در دیگر مدل های یخچال مشاهده نمی کنید. ارور C1 یکی از رایج ترین ارور هایی است که کاربران در بازه های زمانی مختلف با آن مواجه شده اند. این ارور می تواند معنای متنوعی داشته باشد. ولی اصلی ترین مفهوم آن مربوط به اشکال در سیستم موتور است. زمانی که سیستم عملکردی موتور یخچال با مشکل مواجه شود، شما این ارور را دریافت می کنید تا اقدامات تعمیراتی را شروع کنید.

به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات این ارور به خاطر نشتی گاز هم ایجاد می شود. برای حل این ارور یخچال اسنوا، راه های متنوعی جلوی پای کاربران قرار گرفته است. مثلا، شما می توانید صبر کنید تا یخچال حداقل 3 ساعت کار کند. سپس شما دوباره می توانید وضعیت آن را آنالیز نمایید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود، بهتر است که با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و مشکل خود را به صورت دقیق برای آنها شرح دهید. این روند تعمیراتی لزوما باید توسط مجرب ترین کارشناسان این مجموعه که در زمینه تعمیر ساید بای ساید تخصص دارند دنبال شود.

کدخطا یا ارورهای ساید بای ساید اسنوا

ارور یخچال اسنوایی که با کد D شروع می شود هم معمولا به یخچال های ساید بای ساید این شرکت اشاره دارد. به خاطر داشته باشید که این ارور ها می توانند دسته بندی های متنوعی هم داشته باشند. در لیست زیر شما می توانید مشخصات و جزئیات هر کدام از این ارور ها را به صورت دقیق مشاهده نمایید.

 • ارور با کد D1: این ارور به قطعی سنسور دیفراست اشاره دارد. برای حل این مشکل، شما باید سنسور را بررسی کنید.
 • ارور با کد D2: این ارور به فعال شدن دیفراست دستی اشاره دارد. زمانی که دیفراست به صورت دستی فعال شده و کار می کند، شما این ارور را مشاهده خواهید کرد. برای حل آن شما باید قابلیت برفک زدایی دستی را فعال نمایید.
 • ارور با کد DR: این ارور مربوط به خرابی سوئیچ یخچال می باشد. سوئیچ یک یخچال طول عمر نا محدود نداشته و بالاخره یک روز خراب می شود. این مسئله می تواند ارور ایجاد کند. برای حل این ارور شما باید درب را بررسی کنید.
 • ارور با کد DF: به خاطر داشته باشید که ارور با کد DF یکی از آزار دهنده ترین کد های مربوط به یخچال های ساید بای ساید به حساب می آید. این ارور به حالتی اشاره دارد که در آن سوئیچ فریزر خراب شده است.
 • ارور با کد DH: ارور با کد DH یکی از ارور هایی است که نسبتا ساده رفع می شود. در صورتی که شما درب یخچال را برای مدت زمان طولانی و بیشتر از یک ساعت باز بگذارید، با این ارور مواجه خواهید شد. برای رفع آن بهتر است که سنسور هوم و درب یخچال خود را بررسی کنید.
تعمیر یخچال ساید اسنوا/کارآمد سرویس
تعمیر یخچال ساید اسنوا/کارآمد سرویس

ارور یخچال اسنوا کد E

سومین دسته بندی از انواع ارور یخچال اسنوا ساید بای ساید مربوط به کد E است. این کد می تواند قبل قسمت های مختلفی از یخچال اشاره داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این ارور ها حتما باید توسط کارشناسان حرفه ای و تعلیم دیده بررسی و رفع شوند. در لیست زیر شما می توانید چند مورد از مهم ترین ارور های کد E را مشاهده کنید.

 • ارور با کد E1: زمانی که سنسور قالب یخ یخچال های ساید بای ساید قطع شود، شما این ارور را مشاهده خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که برای حل این ارور شما باید سنسور مربوطه را مورد بررسی قرار دهید.
 • ارور با کد E9: این ارور زمانی بر روی یخچال نمایان می شود که سیستم آبرسانی شما با مشکل مواجه شود. به خاطر داشته باشید که خراب شدن سنسور آب رسانی یک مسئله مهم به حساب می آید. برای بررسی سیستم آب رسانی شما باید از خدمات متخصصین استفاده کنید.
 • ارور با کد ET: این ارور مهم مربوط به قالب یخ می باشد. به خاطر داشته باشید که سنسور قالب یخ می تواند وظایف مهمی داشته باشد. زمانی که ارور ET نمایان می شود، شما باید از خدمات تکنسین های حرفه ای برای رفع آن استفاده کنید.
 • ارور با کد ES: ارور با کد ES دیگر اروری است که شما باید به آن توجه داشته باشید. به صورت کلی خرابی میکرو سوئیچ ها می تواند علت اصلی ایجاد این ارور به حساب بیاید. در صورت خرابی یک میکرو سوئیچ، شما باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
 • ارور با کد EA: این ارور هم دیگر ارور رایجی است که کاربران با آن مواجه می شوند. به خاطر داشته باشید که این ارور مربوط به موتور یخ ساز است. زمانی که موتور یخ ساز خراب شود، شما این ارور را مشاهده خواهید کرد. برای رفع آن باید سنسور مربوطه را بررسی کنید.
 • ارور با کد EU: این ارور به سوئیچ بال مرغی اشاره دارد. زمانی که سوئیچ بال مرغی خراب شود، این ارور به کاربران نمایش داده می شود. به خاطر داشته باشید که بررسی عملکرد این سوئیچ می تواند مشکل را رفع نماید.

ارور یخچال اسنوا کد R

انواع ارور یخچال اسنوا کد R، آخرین مواردی است که ما قصد بررسی آن را داریم. کد R در دو دسته بندی اصلی یعنی R1 و RT تقسیم می شود. مسلما هر کدام از این دسته بندی ها یک سری ویژگی های خاص و کلیدی را در خود جای داده اند. کد R1 مربوط به سنسور یخچال است. زمانی که سنسور یخچال قطع شود یا اینکه با آسیب های جدی مواجه شود، شما می توانید این ارور را مشاهده نمایید. کد RT مربوط به سنسور دمای محیط می باشد. در صورتی که این سنسور با اختلال یا خرابی مواجه شود، احتمال اینکه دمای محیط به درستی اندازه گیری شود کاهش پیدا می کند. در این شرایط، شما باید نسبت به آنالیز سنسور و رفع قطعی اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات افراد مجبور به تعویض سنسور برای حل مشکلات آن می شوند.

بررسی مهم ترین انواع ارور یخچال اسنوا مدل 288

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق انواع ارور یخچال اسنوا مدل 288 چه تفاوتی با ارور های سایر یخچال های تولیدی این برند دارند؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که ارور ها و مشکلات نمایش داده شده در یخچال مدل 288، کمی پیچیده تر از دیگر مدل های یخچال می باشد. ولی ارور های F و H برای آن صادق بوده و شما می توانید بر اساس همین ارور ها نسبت به عیب یابی اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که دنبال کردن روند عیب یابی با سرعت مناسب در این زمینه اهمیت زیادی دارد.

تعمیر یخچال اسنوا در تهران/کارآمد سرویس
تعمیر یخچال اسنوا در تهران/کارآمد سرویس

کلام آخر

همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، انواع ارور یخچال اسنوا به موارد مختلفی اشاره دارد. برخی از این ارور ها به صورت مستقیم قسمت های اصلی همچون آی سی ها را تحت تاثیر قرار داده و برخی از ارور ها هم مربوط به سنسور های جانبی یخچال هستند. فرقی ندارد که شما با چه خطایی مواجه شده اید، در هر صورت برای رفع آن در بهترین حالت ممکن بهتر است که خدمات بهترین تیم های کارشناسی و پشتیبانی فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید تا با مشکلی مواجه نشوید. استفاده از خدمات بهترین کارشناسان همواره نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 30 میانگین: 4.6]
فرید
فرید

خیلی عالی بودکاملترین توضیحات ارور یخچال بود

26 بهمن 1401

شهیری اکبر
شهیری اکبر

بسیار فوق‌العاده است ممنون از خانواده اسنوا

18 اسفند 1401

رحیمی
رحیمی

کلام آخر رو باید مشتری و مصرف کننده بگه و بنده به عنوان یک مشتری به هیچ عنوان از خرید از اسنوا راضی نیستم

21 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  دربرندهای ایرانی اسنوا پیشنهاد میشود

  24 اسفند 1401

Mohsen
Mohsen

از این برند فیک محصولات چینی به هیچ وجه نخرین.بدترین محصولات چینی را میارن مونتاژ میکنن و به نام برند اسنوا میخرن.همه محصولات شون عیب دارن از تلویزیون و یخچال و.....تلویزیون ۴۳ اینچ خراب شده بردنم نمایندگی هم بردش را نداره.میگن پول واریز کن تلویزیون ۵۵ اینچ ببر تلویزیونتم ازت برمیداریم.اینم شد کارخونه اخه.جمعش کنین

22 اسفند 1401

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  دوست کلیه محصولات اسنوا مونتاژ دوو کره میباشد قطعات تلویزیون هم از پنل ال جی یا سونی میباشد حال بعلت تحریمها احتمال اینکه درحال حاضر مدلهای قبل تر موجود نباشد

  24 اسفند 1401

بیگدلی
بیگدلی

والله ما که یه یخچال خریدیم ماهی یک بار باید تعمیر کار بیاریم اصلا راضی نیستیم

25 اسفند 1401

عباس
عباس

تلویزیون۵۰اسنواخریدم بعدازاتمام گارانتی پنلش سوخت برای تعمیر ده میلییون هزینه می خواهد واقعا" اسنوا خیلی اشغالی

2 فروردین 1402

تولایی از ساری
تولایی از ساری

من الان یه ۵سالی که این یخچال فریزر رو خریدم اصلا راضی نیستم همش در حال تعمیر هست

5 فروردین 1402

محمد علی
محمد علی

چهار سال است سایتش را خریداری کرده ام بجز تعويض فیلتر آب که طبیعی است تا کنون هیچ مشکلی‌ نداشته .

7 فروردین 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  اسنوا دراصل همان دوو کره میباشدومحصول خوبی هست

  14 فروردین 1402

جاسم
جاسم

زیادی کالا های اسنوا گران است خارجی که نبستن نمیشه درعرض دوسال قیمت یخچال فریزر گران شود از خدا بترسید چرا اینقدر گران فروشی میکتید

8 فروردین 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  دوست عزیز ما فروشنده نیستیم ولی جهت اطلاع این دستگاه کره ای هست که مونتاژمیشه

  14 فروردین 1402

فرهادم ازکهنوج
فرهادم ازکهنوج

خیلی راضی هستم خیلی خوب هست ماکه راضی هستیم جادار*زیبا*مطمئن

13 فروردین 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  بله درکا دستگاه خوبی هست

  14 فروردین 1402

علیرضا از تهران
علیرضا از تهران

من ده ساله ساید اسنوا خریدم فقط تا الان فیلتر عوض کردم خیلی راضی هستم

17 فروردین 1402

عبداله.سیف.الهی.طرقی
عبداله.سیف.الهی.طرقی

تعمیرکار.ندارد.تعوزکار.هستند

18 فروردین 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  اکثر قطعات مصرفی شده اند ولی بستگی به تشخیص تعمیرکار دارد

  19 فروردین 1402

جعفر
جعفر

روی یخچال یک قیمت زده بود ولی از ما پول بیشتری گرفتند

18 فروردین 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ما فروش نداریم

  19 فروردین 1402

علی
علی

یخچال فریزر اسنواارور12میده هیچکسم سر در نمیاره

9 آذر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ارور ۱۲ دریخچال اسنوا۸۱۰ نداریم

  10 آذر 1402

جواد
جواد

بخدا سه ماهه با بدبختی ساید اسنوا ۲۰۳۵gw خریدیم خراب شده داخل فریزر و یخچال مثل بخاری شده یخچال هم یکسره و پرصدا داره کار میکنه هیچ سرمایی هم نداره وسایلمون خراب شد ارور 07E میده لعنت بر سازندش

8 فروردین 1403

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  حتما ازطریق نمایندگی پیگیری ودرصورت عدم رفع ایراد شرکت موظف به تعويض میباشد

  16 فروردین 1403

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما