arrow-leftarrow-rightblue-emailblue-phoneblue-pincalendercaretDowncheckTwoclockcommentsdishwasher-iconfaceBookgarantyheadPhonehomeiininstagrammamoriatmenupersonelphone-circlephone-footerphonepin-footerpinrefig-iconsat-shenisearchserviceHomesettingsid-iconspilet-iconstartagtazmintv-iconvacum-iconwash-iconwater-iconwhite-calenderwhite-commentwhite-tag

ارور یخچال اسنوا 810 SNOWA

22 مرداد 1402

مقاله

14 نظر

ارور یخچال اسنوا COMBI 810

ارور یخچال اسنوا 810 چیست؟ امروزه اکثر یخچال های خانگی دارای سیستم تشخیص عیب خودکار هستند و در زمان وجود ایراد در دستگاه، کاربر را با نشان دادن کد خطا بر روی پنل دستگاه آگاه می سازند، یخچال فریزر اسنوا 810 نیز از این قاعده مستثنا نیست و با نمایش کد خطا بر روی صفحه نمایش دستگاه به شما برای تشخیص و عیب یابی راحت تر مشکل در یخچال فریزر اسنوا کمک می کند.

مقاله پیشنهادی: یخچال چی بخرم؟ ایرانی خوبه یا خارجی؟

ارور یخچال اسنوا 810 | کارآمد سرویس
ارور یخچال اسنوا 810 | کارآمد سرویس

ارورهای یخچال اسنوا مدل 810

در جدول زیر ارورهای یخچال فریزر اسنوا 810 به صورت خلاصه شرح داده شده است.

 

کد خطای یخچال اسنوا علت کد خطا 
کد خطای F1 سرد نشدن اواپراتور یخچال علت بروز این ارور می باشد
کد خطای F2 وجود خرابی و یا ایراد در دستگاه سنسور فریزر
کد خطای F3 وجود مشکل یا خرابی در سانسور یخچال
کد خطای F4 معیوب بودن سنسور اواپراتور فریزر دستگاه
کد خطای F5 وجود ایراد در دستگاه سنسور اواپراتور
کد خطای F6 وجود مشکل و یا خرابی در سنسور محیطی یخچال
کد خطای F7 وجود مشکل یا خرابی در یخچال فریزر
کد خطای F8 معیوب بودن فن یخچال
کد خطای F9 معیوب بودن هیتر و یا المنت فریزر
کد خطای FA وجود ایراد یا خرابی در هیتر و یا المنت یخچال
کد خطای FB معیوب بودن آسی سی (IC) دستگاه
کد خطای H1 گرم شدن بیش از حد دستگاه/کمبود گاز مبرد

 

کد خطا یا ارور F1 در یخچال اسنوا 810

کد خطای f1 یکی از متداول ترین ارورهای یخچال اسنوا 810 به شماره می رود و از دلایل اصلی آن سرد نشدن قسمت اواپراتور یخچال است. سرد نشدن اواپراتور دستگاه می تواند علت های مختلفی داشته باشد اما از موارد مهمی که در ظاهر شدن این کد خطا دخیل است می توان به یخ زدگی اواپراتور و یا گرم شدن بیش از حد آن اشاره کرد که باعث پایین آمدن سرمای دستگاه و عملکرد ضعیف یخچال می شود. 

عوامل زیادی باعث گرم شدن اواپراتور یخچال می شوند که در ادامه به مهم ترین آنها می پردازیم:

 

ارور یخچال اسنوا 810 / کثیف شدن کندانسور

کثیف شدن کندانسور یخچال اسنوا را می توان جزء یکی از موارد مهم در گرم شدن اواپراتور دانست. وظیفه کندانسور پایین آوردن گرمای گاز مبرد و خنک نگه داشتن یخچال است. زمانی که کندانسور یخچال بیش از حد کثیف شده باشد نمی تواند دستگاه را خنک کند و یخچال برای پایین آوردن دما باید مدت طولانی تر کار کند و همین حالت باعث گرم شدن اواپراتور یخچال می شود.

مقاله پیشنهادی: ارورهای یخچال اسنوا در تمام مدل ها

ارور یخچال اسنوا 810 / نشتی و یا کمبود گاز 

یکی دیگر از علت های مهم گرم شدن اواپراتور دستگاه نشتی و یا کمبود گاز یخچال است که باعث کار کردن بیش از حد دستگاه و بروز ارور F1 در یخچال اسنوا 810 می شود. در این وضعیت لازم است محل نشتی گاز یخچال مشخص و توسط یک تعمیرکار کاربلد تعمیر شود و یا در صورت کمبود گاز مبرد، فرآیند شارژ کاز انجام شود.

ارور یخچال اسنوا 810 / تنظیم دمای پایین

زمانی که شما یخچال را روی دمای پایین تنظیم می کنید دستگاه برای پایین آوردن دما و همچنین حفظ آن نیاز به فعالیت بیشتری دارد و باید مدت طولانی تری روشن بماند، همین کار باعث می شود که گرمای اواپراتور دستگاه بالا برود و شما با کد خطای F1 در یخچال اسنوا 810 مواجه شوید.

ارور یخچال اسنوا 810 / باز و بسته کردن درب یخچال

در اکثر مواقع افراد با باز و بسته کردن بیش از اندازه درب یخچال موجب حدر رفتن سرمای یخچال شده و دستگاه برای جبران دمای از دست رفته و حفظ آن، نیاز دارد تایم بیشتری کار کند. البته در مواقعی نیز خرابی درب، ایراد در لاستیک دور درب و همچنین تنظیم نبودن آن موجب بروز این کد خطا می شود.

کد خطای H1 یخچال اسنوا 810

ارور h1 در یخچال اسنوا 810 به دلیل وجود ایراد در سیستم گاز دستگاه رخ می دهد و می تواند به دلیل کم شدن گاز یخچال و یا وجود نشت گاز در آن باشد. در این شرایط کمپرسور دستگاه یکسره کار می کند و هوای داخل یخچال گرم شده و دستگاه دیگر سرمای مناسبی ندارد.

 به این نکته توجه داشته باشید که در صورت خرابی موتور یخچال نیز ممکن است شما با کد خطای H1 برخورد کنید.

کد خطا یا ارور F2 یخچال اسنوا 810

این ارور یخچال اسنوا 810 مربوط به وجود خرابی در سنسور محیطی فریزر می باشد. در چنین شرایطی دمای فریزر به شکل دقیقی نمایش داده نمی شود و دما بالا و پایین می شود.

برای رفع این ارور یخچال اسنوا 810 نیاز است سنسور فریزر دستگاه بررسی و در صورت خرابی تعویض شود. توصیه می شود برای رفع خطا و تعمیر یخچال خود از نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در تهران کمک بگیرید.

کد خطای F3 در یخچال اسنوا 810

ارور F3 یخچال اسنوا 810 نشان دهنده وجود ایراد در سنسور محیطی یخچال است و در این شرایط شما قادر نیستید دمای یخچال را تنظیم کنید و موتور یخچال نیز قادر به تنظیم دما نیست و عملکرد مناسبی نخواهد داشت.

برای رفع این ارور لازم است سنسور دستگاه چک شود و در صورت معیوب بودن آن تعویض شود.

ارور F4 یخچال اسنوا 810

این ارور یخچال اسنوا 810 هنگام رخ می دهد که سنسور اواپراتور فریزر دستگاه با مشکل مواجه می شود. عوامل زیادی در بروز ارور F4 در یخچال اسنوا 810 دخیل هستند که از مهم ترین آنها می توان به خرابی سنسور دستگاه و یا وجود مشکل در برد الکترونیکی یخچال اشاره کرد.

ارور F5 یخچال اسنوا 810

زمانی که ارور F5 یخچال اسنوا 810 بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می شود به معنای آن است که سنسور اواپراتور یخچال معیوب شده است. در صورت خرابی سنسور این بخش که قسمتی از سیستم برفک زدایی یخچال محسوب می شود، اواپراتور یخ می زند و دستگاه سرمای کافی را نخواهد داشت.

ارور F6 یخچال اسنوا 810

این ارور یخچال اسنوا 810 نشان دهنده آن است که سنسور محیطی ایراد پیدا کرده است.

برای رفع این ارور یخچال اسنوا 810 می توانید از یک تعمیرکار کاربلد کمک بگیرید تا پس از عیب یابی دستگاه و در صورت خرابی با تعویض سنسور یخچال مشکل آن را حل کند.

ارور F7 یخچال اسنوا 810

این ارور یخچال اسن وا 810 به معنای آن است که فن فریزر خراب شده است. این امکان وجود دارد که باز ماندن بیش از حد درب یخچال باعث خرابی فن فریزر شده باشد.

کدخطای F8 یخچال اسنوا 810

ارور F8 در یخچال اسنوا 810 به معنای خراب شدن فن یخچال است. فن در این مدل از یخچال فریزر ها وظیفه ی به گردش درآوردن هوای خنک در داخل کابین یخچال را برعهده دارد. در صورت خرابی این قطعه لازم است پس از بازدید دستگاه توسط تکنسین متخصص، قطعه معیوب با نمونه سالم آن تعویض شود.

ارور F9 یخچال اسنوا 810

این ارور یخچال اسنوا 810 وقتی رخ می دهد که هیتر یا المنت فریزر معیوب شده باشد. در صورت خرابی المنت فریزر سیستم برفک زدایی دچار اختلال می شود و دستگاه قدرت سرد نگه داشتن فضای داخلی را نخواهد داشت. برای حل این مشکل باید نسبت به تعویض المنت فریزر اقدام کنید.

ارور ER 09 یا F9

به خاطر داشته باشید که در مدل های جدیدتر یخچال فریزر اسنوا حرف Er جایگزین حرف F شده است. به عنوان مثال کد خطا یا ارور Er 09 یخچال اسنوا 810 که همان ارور F9 است، نشان دهنده خرابی هیتر فریزر می باشد و همین حالت برای سایر کدهای خطای یخچال اسنوا 810 نیز صدق می کند.

کد خطای FB یخچال اسنوا 810

زمانی که آس سی (IC) یخچال اسنوا 810 ایراد داشته باشد کد خطای FB بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. یکی از مهم ترین دلایل بروز ارور FB در یخچال اسنوا 810 خرابی برد، نوسانات و یا قطع ناگهانی برق شهری است.

کد خطا یا ارور FA یخچال اسنوا 810

علت نمایش این ارور یخچال اسنوا 810 معیوب بودن هیتر (المنت گرمایی) است و برای رفع ارور فا در یخچال اسنوا 810 لازم است بعد از بررسی قطعه مورد نظر نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

ارور FR یخچال اسنوا 810

این کد خطا در یخچال فریزر های اسنوا مدل 810 بسیار رایج است و در مواقعی حتی با جایگزین کردن تمام قطعات دخیل در امر برفک زدایی نیز مجدد مشکل برطرف نمی شود. در این شرایط نیاز است که برد اصلی دستگاه مورد بررسی قرار گیرد و در صورت معیوب بودن آن، لازم است تعویض شود.

برای رفع ارور و تعمیر یخچال اسنوا 810 در تهران می توانید از خدمات (شش ماه گارانتی قطعه و خدمات، تخفیف 20 درصدی و …) مجموعه کارآمد سرویس بهره ببرید.

خدمات کارآمد سرویس: تعمیر انواع یخچال در شمال تهران

آشنایی با یخچال فریرز مدل 810 اسنوا 

یخچال اسنوا مدل 810 یکی از مدل های پر طرفدار و همچنین پر فروش در میان یخچال های ایرانی و همینطور سایر مدل های تولید شده توسط شرکت اسنوا به شماره می آید. از قابلیت های مهم و کاربردی این مدل از یخچال اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای قابلیت عیب یابی خودکار و نمایش کد خطای مربوطه بر روی صفحه نمایش دستگاه
 • دارای سیستم NoFrost یا همان بدون برفک
 • دارای طبقات نشکن و ضد خش
 • وجود قابلیت خاموش کردن مجزای یخچال و فریزر با استفاده از پنل دستگاه 
 • دارای سیستم آنتی باکتریال 
 • قابلیت پخش یکسان هوا در تمامی بخش های دستگاه
 • دارای سیستم خنک کننده آب (آبسردکن)
 • دارای سیستم بوگیر
 • دارای قابلیت اخطار دهنده هوشمند صوتی
 • استفاده از قابلیت انجماد سریع فریزر و همچنین سرد کردن یخچال

نحوه روشن کردن یخچال فریزر اسنوا کمبی مدل 810

 • در مرحله اول از وصل بودن جریان برق دستگاه خود مطمئن شوید.
 • در صورتی که صفحه نمایشگر دستگاه خاموش باشد باید دکمه پاور (POWER) را به مدت 3 ثانیه فشار دهید و رها کنید تا صفحه نمایشگر به طور کامل روشن شود.
روشن کرن یخچال فریزر اسنوا | کارآمد سرویس
روشن کرن یخچال فریزر اسنوا | کارآمد سرویس

راهنما تنظیم دمای یخچال اسنوا 810

برای تنظیم دمای یخچال اسنوا 810 باید مراحل زیر را نجام دهید:

 • مرحله اول: در ابتدا باید قفل صفحه نمایشگر یخچال را باز کنید. برای انجام این کار کلید TEMP / CLK و ECO / VAC را برای مدت زمان 5 ثانیه فشار داده و نگه دارید.
 • مرحله دوم: با انتخاب دکمه های REF و FRZ می توانید دمای یخچال و فریزر را تنظیم کنید.

در صورتی که با استفاده از دکمه‌ های گفته شده قادر به باز کردن قفل صفحه نمایش دستگاه‌ نیستید می توانید از دکمه‌های REF و FRZ کمک بگیرید، به این صورت که این دو کلید را به مدت 5 ساعت به حالت همزمان فشار دهید و نگه دارید. اگر مجدداً موفق نشدید، این کار را 2 بار پشت سر هم تکرار کنید.

مقاله پیشنهادی: ارور های یخچال فریزر و ساید سامسونگ/ تمام مدلها

آشنایی با دکمه های نمایشگر یخچال اسنوا 810

برای کارایی و عملکرد بهتر یخچال خود لازم است با دکمه ها و تنظیمات آن به صورت کامل آشنایی داشته باشید تا بتوانید تنظیمات آن را به صورت صحیح و دقیق انجام دهید. در ادامه شما را با دکمه های صفحه نمایش یخچال اسنوا 810 و همچنین کاربرد آنها آشنا می کنیم:

 • TEMP/CLK : این دکمه برای تنظیم دما و ساعت به کار می رود.
 • FRZ : برای تنظیم فریزر دستگاه از دکمه FRZ استفاده می شود
 • SUP/MUT : برای سرمایش سریع دستگاه و بی صدا از این کلید استفاده کنید.
 • POWER : از دکمه power برای روشن و خاموش کردن یخچال فریزر اسنوا 810 استفاده می شود.
 • REF : هر گونه عملیات مرتبط با یخچال از طریق این کلید امکان پذیر است.
 • ECO/VAC : برای صرفه جویی در مصرف انرژی می توانید از این دکمه استفاده کنید.

برای آشنایی بهتر به دو نکته زیر توجه کنید:

 • در شرایطی که کمپرسور یخچال از کار افتاده باشد، برای راه‌ اندازی مجدد دستگاه تقریباً 5 دقیقه زمان لازم است.
 • پس از تنظیمات انجام شده در دستگاه، ال سی دی یخچال بعد از ده ثانیه خاموش می شود.
کد خطای یخچال فریزر اسنوا 810 | کارآمد سرویس
کد خطای یخچال فریزر اسنوا 810 | کارآمد سرویس

خاموش و روشن کردن یخچال / فریزر 

یکی از قابلیت های خوب و کاربردی یخچال اسنوا 810 که می تواند به آن اشاره کرد این است که هر کدام یک از بخش های یخچال را می توان به صورت مجزا خاموش کرد. در ادامه مطلب روش صحیح خاموش کردن یخچال و فریزر یخچال اسنوا 810 را به طور کامل توضیح داده ایم.

خاموش کردن قسمت یخچال مدل 810 اسنوا

برای خاموش کردن یخچال اسنوا 810 مراحل زیر را انجام دهید:

 • ابتدا کلید REF را تا ظاهر شدن آیکون REF (به شکل چشمک زن) بر روی صفحه نمایشگر، چند ثانیه نگه دارید و سپس دکمه پاور را فشار دهید.
 • در این شرایط فن‌ دستگاه خاموش می‌شود و در صورتی که مجدداً تنظیم شود، یخچال هم چنان خاموش می‌ ماند ولی فریزر دستگاه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

مقاله پیشنهادی: ارور های یخچال فریزر و ساید دوو به صورت کامل / تمام مدل ها

خاموش کردن قسمت فریزر یخچال اسنوا 810

برای خاموش کردن فریزر یخچال اسنوا 810 کافی است موارد زیر را انجام دهید:

 • برای انتخاب قسمت فریزر دستگاه کلید FRZ را انتخاب کنید و تا زمان نمایان شدن علامت FRZ (به شکل چشمک زن) صبر کنید و سپس دکمه POWER را فشار دهید تا عملیات کامل شود.
 • توجه کنید اگر هر دو قسمت یخچال و فریزر خاموش شود، حالت Standby فعال می شود. در این وضعیت دستگاه هیچ گونه سرمایشی ندارد و نمایشگر یخچال خاموش می شود.
 • برای غیر فعال کردن حالت Standby دکمه پاور را به مدت سه ثانیه نگه دارید.

مقاله پیشنهادی: علت داغ کردن موتور یخچال

فعال و غیر فعال کردن حالت قفل یا CLK

در صورتی که می خواهید عملیات قفل کردن نمایشگر یخچال اسنوا 810 را انجام دهید، موارد زیر را انجام دهید:

 • ابتدا دکمه های REF / FRZ را به مدت 5 ثانیه به صورت همزمان فشار دهید تا حالت قفل دستگاه غیر فعال شود، سپس می توانید از کلیدهای دیگر استفاده کنید. 
 • برای فعال کردن مجدد حالت قفل نمایشگر یخچال برای چند ثانیه از دست زدن به کلیدهای دستگاه خودداری کنید تا به صورت خودکار فعال سازی حالت قفل نمایشگر دستگاه انجام شود.
 • اگر قفل صفحه نمایش یخچال فعال باشد و همچنین در صورت هشدار دستگاه فقط کلید SUP / MUT کار می کند. 

حالت SUPER REF (سرمایش سریع)

در صورتی که دستگاه بر روی حالت Super Ref (سرما سازی سریع Super refrigerator) قرار داده شود یخچال روی عدد مثبت 2+ درجه سانتی گراد تنظیم می شود. شما می توانید برای فعال کردن این حالت کلید REF را نگه دارید تا نشانگر REF به صورت چشمک زدن نشان داده شود، سپس کلید SUP / MUT را تا ظاهر شدن آیکون SUPER REF نگه دارید.

برای غیر فعال کردن این حالت می توانید از دکمه ECO / VAC کمک بگیرید.

مقاله پیشنهادی: علت بوی بد داخل یخچال 

حالت Super FRZ (انجماد سریع) 

 • هنگامی که دستگاه بر روی حالت Super FRZ قرار می گیرد به معنای آن است که فریزر با سرعت بیشتری انجماد مواد غذایی را انجام می دهد. در چنین حالتی آیکون برف * بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود.
 • اگر می خواهید از حالت Super FRZ استفاده کنید با فشار دادن دکمه FRZ میتوانید آن را فعال کنید. با فعال کردن این حالت علامت SUPER FRZ بر روی پنل دستگاه نمایش داده می شود.
 • در این حالت موتور و فن فریزر به صورت یکسره و به مدت سه ساعت کار می کند تا عمل انجماد صورت بگیرد.
 • برای غیر فعال کردن حالت Super FRZ می توانید با استفاده از دکمه های ECO / VAC آن را انجام دهید.

دکمه ECO (مصرف بهینه)

قابلیت ECO یا همان Economic به معنای مصرف بهینه انرژی در یخچال اسنوا است. زمانی که شما یخچال را در حالت ECO قرار می دهید نشانگر ECO بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که در این وضعیت دمای یخچال بر روی عدد مثبت 5+ درجه سانتی گراد و دمای فریزر بر منفی 18- درجه سانتی گراد دمای قرار می گیرد. 

مقاله پیشنهادی: راهنمایی نصب یخچال فریزر 

حالت VAC (تعطیلات)

در صورتی که کلید ECO را دوباره انتخاب کنید دستگاه بر روی وضعیت VAC (حالت تعطیلات) قرار می گیرد. با فعال شدن این حالت شما آن را با آیکون چتر بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده می کنید. در این وضعیت فقط دمای یخچال تغییر خواهد کرد و بر روی عدد مثبت 15+ درجه سانتی گراد قرار می گیرد و دمای فریزر روی دمای قبلی باقی می ماند.

برای اینکه بخواهید یخچال خود را از وضعیت ECO و VAC خارج کنید یک مرتبه دیگر دکمه های ECO / VAC را فشار دهید تا این حالت غیر فعال شود. به خاطر داشته باشید اگر دمای یخچال به صورت دستی تغییر کند حالت ECO / VAC به صورت خودکار خاموش می شود.

 حالت هشدار (هشدار زمانی) 

حالت هشدار یا همان علامت زنگوله زمانی که بر روی صفحه نمایش نمایان می شود نشان دهنده باز بودن درب یخچال یا فریزر است. در صورتی که درب یخچال برای مدت زمان 3 دقیقه و همچنین درب فریزر دستگاه به مدت یک دقیقه باز بماند شما با نشانگر های FRZ و REF و ALARM و همچنین صدای آلارام مواجه می شوید.

برای غیر فعال کردن این حالت لازم است کلید SUP / MUT را فشار دهید. اما تا زمانی که درب ها بسته نشوند نشانه های FRZ و REF به حالت چشمک زن بر روی صفحه نمایش دستگاه باقی می مانند.

مقاله پیشنهادی: علت خنک نکردن یخچال سامسونگ

علامت آچار (سرویس)

یخچال فریزر اسنوا 810 دارای قابلیت تشخیص عیب خودکار می باشد و در زمان وجود ایراد در دستگاه آن را با نمایش علامت آچار به شکل چشمک زن به کاربر نشان می دهد. در صورتی که ایراد در حسگر یا یکی از بخش های دیفراست رخ دهد یا دستگاه دچار نشتی یا کمبود گاز شده باشد شما با ارور H1 یا علامت آچار/ SERVICE بر روی نمایشگر یخچال مواجه می شوید. 

برای عیب یابی، نشتی و شارژ گاز یخچال از یک تکنسین متخصص در زمینه تعمیر یخچال اسنوا 810 در تهران کمک بگیرید.

تنظیم ساعت (دکمه TEMP / CLK)

 • برای تنظیم ساعت یخچال اسنوا 810 می توانید دکمه TEMP / CLK را نگه دارید تا نشانگر ساعت بر روی صفحه نمایشگر به شکل چشمک زن ظاهر شود.
 • سپس از طریق دکمه های REF و FRZ می توانید ساعت را تنظیم کنید.
 • برای اینکه بتوانید دقیقه را تنظیم کنید یک مرتبه دیگر دکمه TEMP / CLK را نگه دارید تا دقیقه تنظیم شود.
 • در آخر برای اینکه تنظیماتی که انجام داده اید ذخیره شود چند ثانیه به هیچ دکمه ای دست نزنید.

مقاله پیشنهادی: علت گرم شدن داخل کابین یخچال 

آموزش تنظیم دمای یخچال فریزر اسنوا 810

نحوه تنظیم دمای یخچال اسنوا 810

برای تنظیم دمای یخچال اسنوا 810 مراحل زیر را انجام دهید:

 • در مرحله اول دکمه REF را برای چند ثانیه نگه دارید تا علامت REF (به شکل چشمک زن) بر روی صفحه نمایشگر یخچال ظاهر شود.
 • در مرحله بعد با فشار دادن دکمه TEMP / CLK می توانید دمای یخچال را از عدد یک تا هفت تنظیم کنید.
 • بهترین دما برای یخچال اسنوا 810 در فصل تابستان مثبت 4+ درجه سانتی گراد می باشد.
 • دمای یخچال اسنوا برای فصل زمستان بهتر است بر روی عدد مثبت 5+ درجه سانتی گراد قرار بگیرد.

مقاله پیشنهادی: علت جمع شدن آب در کف یخچال

نحوه تنظیم دمای فریزر اسنوا 810

برای اینکه بتوانید دمای قسمت فریزر یخچال اسنوا 810 را به صورت مجزا تنظیم کنید، بایستی دکمه FRZ را فشار دهید و نگه دارید تا نشانگر FRZ بر روی صفحه نمایش دستگاه به شکل چشمک زن در بیاید و سپس با زدن دکمه TEMP / CLK تغییرات دمای یخچال خود را انجام دهید. 

 • دمای فریزر را به صورت استاندارد می توان بین منفی 15- تا منفی 25- درجه سانتی گراد تنظیم کرد.
 • در فصول گرم سال (تابستان) توصیه می شود دمای فریزر بر روی عدد منفی 20- درجه سانتی گراد تنظیم شود.
 • بهتر است در فصول سرد سال (زمستان) دمای فریزر را روی عدد منفی 18- درجه سانتی گراد تنظیم کرد.

مقاله پیشنهادی: علت صدای زیاد یخچال چیست؟

مراحل تعویض برد یخچال اسنوا 810

برای آنکه بتوانید خودتان تعویض برد یخچال اسنوا 810 را در منزل انجام دهید، به روش زیر عمل کنید:

 • مرحله اول: دستگاه خود را از برق بکشید.
 • مرحله دوم: برای جداسازی برد دستگاه ابتدا پیچ های کاور برد را باز کنید.
 • مرحله سوم: در آخر سوکت های متصل به برد دستگاه را به آرامی جدا کنید.

توجه داشته باشید: تعویض برد یخچال اسنوا یک کار تخصصی است و باید توسط تکنسین متخصص انجام شود. چنانچه می خواهید پس از تعویض برد یخچال خودتان اقدام به بستن آن بکنید می بایست قبل از باز کردن سوکت های برد، از محل اتصال آنها عکس بگیرید تا در زمان بستن دچار مشکل نشوید.

تعمیر برد یخچال اسنوا 810 در تهران
تعمیر برد یخچال اسنوا 810 در تهران

تعمیر برد یخچال اسنوا 810 در تهران

مجموعه کارآمد سرویس با سالها تجربه در زمینه نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی در تهران آمادگی خود را اعلام می کند تا در صورتی که شما دسترسی راحت به تعمیرگاه معتبر برای تعمیر برد یخچال اسنوا 810 را ندارید و یا در شهر دیگری سکونت دارید، بتوانید بعد از تماس (58908-021) با مجموعه کارآمد سرویس در تهران و مشاوره کامل، برد معیوب خود را برای ما ارسال کنید.

تکنسین های متخصص این مجموعه بعد از عیب یابی و تعمیر قطعه معیوب با شما تماس می گیرند و در کوتاه ترین زمان آن را برای شما ارسال می کنند.

خدمات کارآمد سرویس: تعمیر انواع یخچال و ساید بای ساید در کلیه نقاط تهران

دفترچه راهنمایی یخچال اسنوا مدل 810

در اکثر مواقع افراد پس از خرید یخچال اسنوا مدل 810 با نحوه استفاده از دستگاه آشنایی کامل ندارند و در هنگام کار با آن ممکن است مشکل داشته باشند. به همین خاطر شما با مراجعه به دفترچه راهنمایی فارسی یخچال اسنوا 810 که در ادامه لینک دانلود آن را برای شما قرار داده ایم، می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

دانلود دفترچه راهنمایی یخچال اسنوا مدل 810

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 16 میانگین: 4.3]
رویا نظری
رویا نظری

خیلی حرفه ای کار کردن وبه موقع اومدن واز نظر قیمت هم منصف بودن ازشون تشکر میکنم

9 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنونم

  9 شهریور 1402

حدیت
حدیت

خیلی عالی بودن تیم حرفه ای و منصف

11 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ممنون از شما

  11 شهریور 1402

علی مرادی
علی مرادی

مجموعه خیلی عالی وحرفه ای بودن ومرتب وخوش قول مرسی

19 شهریور 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سپاسگزارم

  19 شهریور 1402

محمد کاوند
محمد کاوند

آشغال ترین محصولات اسنوا داره تولید می‌کنه پول تون رو دورنریزید

16 مهر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  متاسفیم

  16 مهر 1402

امیرحاجی
امیرحاجی

سلام یخچال مدل اسنوا 810 چراغ ارور 15 میاد ی سوت میزنه خاموش میشه هر چند ثانیه یک بار مشکلش چیه

15 آذر 1402

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  سلام ارورf5هست مربوط به سنسوردیفراست میباشدکه معیوب است

  15 آذر 1402

عربی
عربی

جرات تمیزکردن یخچال فریزراسنوا رو نداریم ب سختی شروع بکارمیکنه همش ارور میزنه برق بره بیادکارنمیکنه ارورمیده ازاولش خوب نبود

27 اردیبهشت 1403

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ددست عزیز برای تمیز کردن بایدازبرق بکشیدولی اگر حین کارارو میده بایدارورها بررسی بشه

  28 اردیبهشت 1403

مهدی
مهدی

سلام ارور 07میده هر چند ثانیه صدا میده یه بار درست شد دوباره صدا میده علت چیه و هزینه ش چقدره؟باتشکر

11 تیر 1403

  کارآمد سرویس
  کارآمد سرویس

  ارورمربوط به فن هست

  11 تیر 1403

شما هم نظر خود را ثبت کنید

دسته بندی مطالب
آخرین مطالب

شنبه تا پنج‌شنبه ۶ تا ۱۹

02158908

تعمیر لوازم خانگی شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متخصص خود را به خانه شما می فرستیم که تشخیص دقیق تجهیزات شما را در یک زمان مناسب برای شما انجام می دهد. متخصص ما تعمیرات لازم را درست در منزل شما انجام خواهد داد.

مطلب تصادفی

مطالب مشابه

تماس با ما